reklama
Země: Slovensko Slovensko

Bratislava ubytovanie

Letne ubytovanie v Bratislave za bezkonkurenčné ceny. Bližšie info na http://mlynska-dolina.sk/letne-ubytovanie/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 04.07.2017
Autor: Miroslav12
  • Re: Bratislava ubytovanie

Je to sice nevyžádaná reklama - ale oceňuji, že aspoň na rovinu a nepředcházel jí dotázek "nevíte někdo, kde se levně ubytovat v Bratislavě?"

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Co je to těch "70% dentalna hygiena"? Jako že ubytovanemu opucujete 7 zubů z 10 a zbytek si musí dopucovat sám? :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Copak o to - ale co to asi jsou "tělocvičné manželáky"?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Ifča
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Kruhy zavěšené nad postelí?!? :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Chybí mi tam podstatné informace pro cyklisty. Např. Jsou výtahy dostatečně velké aby se do nich dalo najet s lehokolem i s brašnama? Mohu na pokoj s lehokolem?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.07.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je takový veliký problém, pokud máš speciální dotazy vzít telefon a zeptat se přímo tam. Tady asi nikdo nevíme, jestli tam můžeš na pokoj s lehokolem a oni to na svůj web asi nenapíšou. Kolik asi klientů s lehokoly tam mají? Co všechno by tam psát museli? Co se dozvíš pak můžeš napsat tady všem, ať nemusí každý lehokolita telefonovat a ptát se sám za sebe.

Dvě € za osobu, to by byla dobrá cena, ale pozor. Ceny bývají zavádějící. Oni tam mají cenu OD 2€. Takže klidně to může být tak v reálu, že jsou ceny za osobu 2€, jenže na čtyřlůžkových pokojích při zaplacení celého pokoje a potom když jedeš sám, tak to máš "za levno" 8 Euro na jednu noc. Jedno nebo dvoulůžkové pokoje nejsou nebo tvrdí, že jsou obsazeny a jste v řiti, mají vás pak tam kde chtěli.

V praxi se s tím všelijak žongluje, lákají se klienti na nízko vypadající ceny, jak přijedeš je to jinak. Oni počítají s tím, že ospalý a unavený zákazník neznalý místní situace na to kývne, co má dělat jiného? Tak na to bacha a stejně je tam třeba volat, už jen z důvodu ověření, jestli tam opravdu mají volný pokoj nebo všechno obsazeno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Když není problém vzít telefon a zavolat, proč to samé neuděláš s pojištěním odpovědnosti?!?
        Obvoláš pár pojišťoven a hned máš jasno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Prosím Tebe, nekafrej už. Omluvte mne, že nejsem zrovna slušný k dámě, ale jinak to nejde k lidem, kteří mají ke všemu keců jak opica chcánků, ať napíšu cokoli.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak tomuhle se říká alergie.
            Ale dá se to léčit - jak tu doporučuješ jiným.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.07.2017
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Já tuhle debatu nezačal. Za prvé.
        Já tohle ubytování na cykloservru nenabíd. Za druhé.
        Já pouze diskutuji se zakladatelem tohoto tématu. Za třetí.
        No a za čvrté mám v Bratislavě dost rodiny, abych nemusel řešit ubytko na kolejích.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Nesmíš myslet jen na sebe. Tady není chat, tady je to veřejná diskuze, tady může přijít každý a já předpokládám že sem chodí hodně lidí. Nejsi tady jenom Ty a zakladatel tématu. Málokoho zajímá, jestli Ty máš anebo nemáš rodinu v Bratislavě. Možnosti ubytování v Bratislavě mohou ale zajímat hodně lidí, takže z toho vycházej až sem budeš zase psát.

Chtěl jsem jen říct, že ubytování za dvě Eura na osobu může být zajímavá nabídka, ale taky nemusí z důvodů, které jsem uvedl v předchozím komentáři. Lze říct, že mám celkem bohaté zkušenosti s podobnýma zajímavýma nabídkama, které ve skutečnosti zajímavé nejsou. Mnohé z nich jsou zavádějící, ale pokud někde nabízí opravdu možnost ubytování za dvě Eura na osobu, je to dobrá cenová nabídka. A na tu možnost přijet s lehokolem, to se musíš fakt zeptat tam i když nevím proč Tě to zajímá, když to ve skutečnosti nepotřebuješ? Máš přece v Blavě dost rodiny na to abys nemusel řešit ubytko na nějakých kolejích....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Ano, je to tady veřejná diskuze - to si občas zopakuj.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Tě nekdo nasral? že tu píšeš takové sáhodlouhé kokotiny?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Třeba se mu pak vždycky uleví...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč

Ze života cyklotrempa

Jan Vlasák
Kniha, oceněná za originalitu v soutěži GO KAMERA
Tímto titulem završujeme souborné vydání všech povídání z cest Honzy Vlasáka. Tři cykloturistické a jedna horolezecká kniha dostaly…
299 Kč
Tip na letošní dovolenou

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
15.02.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Velká Fatra na sněžnicích

(Míša Poborská, CK Kudrna)
08.03.2018, 4 dny
3 400 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

224 cyklistů (16 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017