reklama
Země: Česko Česko

Jaká bunda na chladnější letní večery na kole?

Jaká bunda na chladnější letní večery na kole?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.06.2017
Autor: Daniel963
  • Re: Jaká bunda na chladnější letní večery na kole?

Skladná ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jako i do mrazu - tenka, prodysna a pod ni vrstvy podle potreby.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Chce to nejakou perovou, aby ti neumrzla neslusna cast zad.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hele, neveril bys, co takova klasicka perovka dovede, kdyz si pod ni navliknes funkcni hadry. Me takhle jednou znami vytahli na bezky ( poprve po letech a zatim i naposled) - premyslel jsem, co na sebe a pak jsem to vymyslel. Zimni tenky moiry z kola, navrch perovku.
      Jelo se dobre, tepelna pohoda, ale pak to slo cim dal vic ztuha, sotva jsem dolezl. Pochopil jsem az na chate pri svlekani. Ta bunda vazila asi metrak a dala se zdimat... Moira vsechno poctive odvadela do tohodle "akumulatoru", ktery v chladu neodparil ani kapicku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Já mám normálně větrovku, která se dá poskládat do malé kapsičky :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.06.2017
    Autor: Pirat7852
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No takovou bych nějakou potřeboval, aby mi nezabírala moc místa, když ji nebudu potřebovat

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Daniel963
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pak není nic jednoduššího, než zajít do cyklokrámu a vybrat si z nabídky něco v poměru cena x barva x velikost x "šuší".
        U těhle bund je nabídka velmi široká a radit jakou kokrétně je, myslím, zcela nadbytečné.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano paní má pravdu, stačí se podívat do obchodu, který se specializuje na cyklo doplňky, já jsem koupil dobrou bundu v Praze v bikegallery.cz

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: Pirat7852
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

No a je to venku.
            Konečně jsme se dočkali odakzu kam zajít pro tu NEJ bundu. Tam bych ale nešla - nepříjemná obsluha, nabídka nic moc a vše předražené.

Tak teď ještě pošli Daniela pro helmu a pak se můžete vzít za ruce a zase jít s tou reklamou o dům dál.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: radka
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tak tak...možná kdybysme si u nich všichni něco objednali, že by je to třeba potěšilo. nebo oni nemají poštovné zdarma?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

jj, konečně má to dítě jméno... :-DD

Původně jsem chtěl navrhnout třeba Decathlon, tam mají docela slušné věci za celkem rozumné ceny, ale Praze jedině v bikegallery.cz... :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

decathlon? takové ty věci s vysokým podílem dětské práce? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já doporučuji Trek bicycle superstore na 8495 Fletcher Pkwy, La Mesa, CA 91942, Spojené státy americké ...

Úžasný lidi a české cyklisty tam vždy obslouží skvěle, super výprodeje a dá se smlouvat :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: újezďák

takže si u těch čůráků co nemají na reklamu máme něco objednat a pak nepřevzít zásilku? No jak myslíš......

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Grille
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No a my bychom potřebovali nějakou malou kapsičku, do které byste si ty reklamičky zabalili a tady nezabíraly místo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

na co kapsičku, když si ji můžou strčit do prdele? tam je místa dost, ne? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak si ji kup a běž prudit jinam, reklamní magore.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec stojí za … TO

Milan Silný
Volné pokračování knihy „Každý kopec má své ... NEJ“, oceněné 3. místem mezi cestopisy v mezinárodní soutěži TOURMAP 2010
Motto knihy: „Ti, kdož kopce vynechávají, polovičními cyklisty zdají se býti, neb zejména kopce pepřem a solí cyklistiky jsou.“ …
299 Kč

Pestrý život cyklotrempa

Jan Vlasák
Čtvrtá kniha svérázného cestovatele a spisovatele
Čtvrtá kniha je výjimečná tím, že si autor kromě textu a fotografií do ní sám nakreslil obrázky uvádějící jednotlivé kapitoly a je také…
278 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

192 cyklistů (16 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017