reklama
Země: Česko Česko

přejezd Česka

Dobry den moc prosim rozhodla jsem se projet republiku ze Šluknova do Vyššiho Brodu nemate někdo k tomu mapy kudy nejlepe a na co nezapomenot pojedu s 10 letym synem moc prosim o tipy diky Marketa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.06.2017
Autor: lachtanka
  • Re: přejezd Česka

         

    Možná ti to vychází tak:
    https://mapy.cz/s/1NfWB
    Já totiž právě koukám do mapy na cestu k soutoku Labe a Jizery ... což byste vy měli odbočkou z Brandýsa podél Labe do Lázní Toušeň s koupáním u Káraného.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.06.2017
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přejezd Česka

           

      No teda jet z Dubá na Brandýs a jet dto po silnici 259 a nejet přes Dobřeň a vynechat Kokořínský důl?

      A pak od Říčan se tlačit přes Mnichovice a Benešov když se dá jet příjemnou trasou přes Průhonice, Týnec a Neveklov do Prčice a dál na Tábor?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2017
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: přejezd Česka

             

        No já to nezkoumala, to naplánovaly mapy.cz.
        Samozřejmě se přimlouvám za odbočení v Ráji a cestu Kokořínským dolem.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2017
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: přejezd Česka

             

        Velké Popovice :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2017
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: přejezd Česka

               

          Přes ně samozřejmě to je taky pěkné, ale nejsem si jistý jestli 10 letý kluk správně ocení jejich přednosti a pro našince poutavá místa :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.06.2017
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: přejezd Česka

                 

            Určitě, máme tu v ohradě kozla, a vedle pár koziček, naproti Pod ledem je dětské hřiště s klouzačkou, já být 10ti ketej kluk, jinam nejedu.. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.06.2017
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: přejezd Česka

           

      Nevím, kdy jsi se naposledy koupala v Jizeře u Káraného, ale tam už Jizera ke koupání moc není. Alespoň loni a předloni nebyla...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.06.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: přejezd Česka

             

        Já? Nikdy :) Ale jednou jsem se tam kochala vlnami u nějakého jezera.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.06.2017
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: přejezd Česka

               

          Tak to pozor, to jsou "písáky" v Toušni a to je o kousek vedle.
          Tam ovšem koupání vřele doporučuji :o)))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.06.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: přejezd Česka

                 

            Na jeden písák o kus dál - u Ovčár (u Kostelce n. L.) mám vzpomínky z mládí - tenkrát jsme tam vyrazili o prázdninách vlakem na "čundr". Stany v listnatém lese, písčitá pláž, úžasná voda a byli jsme tam snad sami. Minulý týden jsme se tam po letech zastavili - je tam kemp, kupa koupajících se, ale vypadalo to docela dobře. A kolem písáků jsme projížděli předtím před obcí Dřísy.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.06.2017
            Autor: aila
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: přejezd Česka

               

          Jinak Jizera v Káraném, resp. po d mostem mezi Vestcem a Káraným koupací bývávala, ale teď už je to pro silnější nátury.
          Mě osobně přišla voda hodně humusácká.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.06.2017
          Autor: radka
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: přejezd Česka

                 

            Asi ses pod mostem vyskytla ve špatný čas. Jizera je vodárenský tok, kvalita vody je nějakým způsobem hlídaná, monitorovaná. Když někde nahoře hodně zaprší, je zakalená, když v létě dlouho neprší, je v ní málo vody, může se stát, že je i trochu humusácká. Ale většinou je pěkně čistá.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.10.2017
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: přejezd Česka

                   

              Bylo to v létě, ale bylo docela dost vody.
              Nekoupal se v ni tehdy nikdo, ačkoli na březích se lidi slunili.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.10.2017
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: přejezd Česka

         

    Nejel by někdo na jaře na měsíční výšlap? Chtěl bych projet celou republiku :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2017
    Autor: Daniel963
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přejezd Česka

           

      Pokud hledáš parťáky doporučuji to vložit sem www.mevyo.com, já díky této aplikaci našel parťáky na letní dovolenou u moře a byla to opravdu jízda 5 neznámých lidí a teď nej kámoši

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2017
      Autor: Pirat7852
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: přejezd Česka

             

        Že odpovíš ty, to jsme věděli všichni od začátku. Ale na rozuzlení, nač se dá u takovéto otázky vecpat reklama, jsem fakt napjatě čekala.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2017
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: přejezd Česka

             

        A už jste i registrovaní ?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2017
        Autor: ronda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: přejezd Česka

             

        Co to je za aplikaci?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2017
        Autor: Daniel963
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: přejezd Česka

               

          No ty voe, to bude mit dilu jak "Ordinace" :-))

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.10.2017
          Autor: ronda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: přejezd Česka

                 

            Ale že se chlapci zatím drží :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.10.2017
            Autor: radka
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: přejezd Česka

               

          Stáhneš si ji a můžeš tam přidat svoji aktivitu, a může se k tobě někdo připojit :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.10.2017
          Autor: Pirat7852
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: přejezd Česka

           

      Napiš si mě - já bych nejel.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.10.2017
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

296 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024