reklama
Země: Česko Česko

přejezd Česka

Dobry den moc prosim rozhodla jsem se projet republiku ze Šluknova do Vyššiho Brodu nemate někdo k tomu mapy kudy nejlepe a na co nezapomenot pojedu s 10 letym synem moc prosim o tipy diky Marketa

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.06.2017
Autor: lachtanka
  • Re: přejezd Česka

Možná ti to vychází tak:
    https://mapy.cz/s/1NfWB
    Já totiž právě koukám do mapy na cestu k soutoku Labe a Jizery ... což byste vy měli odbočkou z Brandýsa podél Labe do Lázní Toušeň s koupáním u Káraného.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No teda jet z Dubá na Brandýs a jet dto po silnici 259 a nejet přes Dobřeň a vynechat Kokořínský důl?

A pak od Říčan se tlačit přes Mnichovice a Benešov když se dá jet příjemnou trasou přes Průhonice, Týnec a Neveklov do Prčice a dál na Tábor?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No já to nezkoumala, to naplánovaly mapy.cz.
        Samozřejmě se přimlouvám za odbočení v Ráji a cestu Kokořínským dolem.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Velké Popovice :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Přes ně samozřejmě to je taky pěkné, ale nejsem si jistý jestli 10 letý kluk správně ocení jejich přednosti a pro našince poutavá místa :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Určitě, máme tu v ohradě kozla, a vedle pár koziček, naproti Pod ledem je dětské hřiště s klouzačkou, já být 10ti ketej kluk, jinam nejedu.. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Nevím, kdy jsi se naposledy koupala v Jizeře u Káraného, ale tam už Jizera ke koupání moc není. Alespoň loni a předloni nebyla...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka

Já? Nikdy :) Ale jednou jsem se tam kochala vlnami u nějakého jezera.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to pozor, to jsou "písáky" v Toušni a to je o kousek vedle.
          Tam ovšem koupání vřele doporučuji :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Na jeden písák o kus dál - u Ovčár (u Kostelce n. L.) mám vzpomínky z mládí - tenkrát jsme tam vyrazili o prázdninách vlakem na "čundr". Stany v listnatém lese, písčitá pláž, úžasná voda a byli jsme tam snad sami. Minulý týden jsme se tam po letech zastavili - je tam kemp, kupa koupajících se, ale vypadalo to docela dobře. A kolem písáků jsme projížděli předtím před obcí Dřísy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: aila

Jinak Jizera v Káraném, resp. po d mostem mezi Vestcem a Káraným koupací bývávala, ale teď už je to pro silnější nátury.
          Mě osobně přišla voda hodně humusácká.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Asi ses pod mostem vyskytla ve špatný čas. Jizera je vodárenský tok, kvalita vody je nějakým způsobem hlídaná, monitorovaná. Když někde nahoře hodně zaprší, je zakalená, když v létě dlouho neprší, je v ní málo vody, může se stát, že je i trochu humusácká. Ale většinou je pěkně čistá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.10.2017

Bylo to v létě, ale bylo docela dost vody.
              Nekoupal se v ni tehdy nikdo, ačkoli na březích se lidi slunili.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nejel by někdo na jaře na měsíční výšlap? Chtěl bych projet celou republiku :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.10.2017
    Autor: Daniel963

Pokud hledáš parťáky doporučuji to vložit sem www.mevyo.com, já díky této aplikaci našel parťáky na letní dovolenou u moře a byla to opravdu jízda 5 neznámých lidí a teď nej kámoši

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2017
      Autor: Pirat7852
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Že odpovíš ty, to jsme věděli všichni od začátku. Ale na rozuzlení, nač se dá u takovéto otázky vecpat reklama, jsem fakt napjatě čekala.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Ifča

A už jste i registrovaní ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Co to je za aplikaci?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Daniel963

No ty voe, to bude mit dilu jak "Ordinace" :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ronda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ale že se chlapci zatím drží :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Stáhneš si ji a můžeš tam přidat svoji aktivitu, a může se k tobě někdo připojit :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.10.2017
          Autor: Pirat7852

Napiš si mě - já bych nejel.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.10.2017
      Autor: Pepíček
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Každý kopec bere … DECH

Milan Silný
Výborná inspirace k výletům na nejzajímavější české a příhraniční kopce.
Pátá kniha autora a volné pokračování jeho knih: Každý kopec má své ... NEJ Každý kopec stojí za ... TO Každý kopec se zvedá ... VÝŠ Víte…
349 Kč

Každý kopec se zvedá … VÝŠ

Milan Silný
Volné pokračování knih „Každý kopec má své ... NEJ“ a „Každý kopec stojí za ... TO“.
Dobrá zpráva pro všechny milovníky náročných stoupání a fantastických sjezdů. Další kniha Milana Silného je na světě. Jedná se o jeho…
299 Kč
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

193 cyklistů (18 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017