reklama

Jaké krosové/trekové kolo?

Dobrý den,

poradíte někdo jaké krosové kolo vybrat? Měl jsem ještě nedávno Wheeler 5600, ale prostě jednoho dne ve sklepě nebyl :( Pojišťovna se pochlapila, takže bych rád nové přibližovadlo za srovnatelné peníze (stál 17.500, v katalogu 19.900) na ježdění s rodinou po cyklostezkách, sem tam zpevněná polní cesta, štěrk, prostě nic moc náročného (žádné takové "tady někdy by mohla být cesta ..." ;). Přiznám se, že Wheeler mým nárokům zcela vyhovoval, ale protože to byl dárek, byl jsem ušetřen dilemat výběru a co je důležité - o kolech vím, úpřimně řečeno, kulové. O víkendu jsem si obešel cykloshopy (přes net to nechci kupovat) a vypadl mi z toho celkem dlouhý seznam a nějaké moje dojmy a postřehy. Pokud máte čas a chuť zkuste prosím poradit. Takže tady je to, co se mi momentálně honí hlavou (pořadí nehraje roli):

PELLS
http://pcshop.pells.cz/sport/default.asp?mtc=0...
celkem se mi líbilo a je lehké, akorát nevím, co si mám myslet o řazení v brzdách - fakt mám strach, že místo brždění začnu honit brzdu po řídítkách a rozbiju si h*bu, ale prý je to trend (to řazení, ne úrazy ;) z vyšších řad deore (ale zas jeden nezapomněl dodat, že to v té niží řadě nemusí být úplně dobré řešení)

jiný prodejce mi o pells tvrdil, že je to značka, která s koly teprve začíná, a že by šel do nějaké prověřené značky.

GARRY FISHER
http://www.garyfisher.cz/index.php?show_page...
prý v této cenové kategorii nejlepší rám a jízdní vlastnosti, ale když jsem se zeptal na porovnání třeba s pells nebo s wheelerem, pak mi prodejce tak jistý nepřišel. IMHO předražené (v USA cca 450 USD, u nás 16.660, evidentně dost velká rezerva na slevu, tudíž mi cenově padá do nižší kategorie - i výbavou mi přišlo nic moc, ale třeba ja to fakt skvělé kolo a jen já sem blbec. A taky ta barva spíš by seděla manželce :)

KELLYS
http://www.bicy.cz/katalog/index.php?det=942...
pěkné kolo, ale přišlo mi těžké, dá se dostat i loňský model PHANATICS s kotoučovými brzdami za 17, ale přijde mi to jako zbytečný luxus a cítím potenciální problém, klasické brzdy jsou asi přeci jen snadnější na údržbu.

DEMA
http://dema.dynatech.sk/sk/bike/Esperia/
tu jsem viděl jen na obrázku, ale může to být zajímavá volba z pohledu cena/výkon.

WHEELER 56
http://www.wheeler.cz/2006/2006/cross56.html
pokud nenajdu výrazný argument pro nic jiného, asi bych zůstal věrný značce - prodejce s garry fisherem říkal, že je wheeler je "kratší" a na kross moc živé, což jsem úpřimně řečeno nepochopil, na 5600 se mi jezdilo dobře (jsem přešel z 20 let starého favorita, tak to by se mi jezdilo dobře snad i na kole z kauflandu :)

MERIDA
o téhle značce nevím co si mám myslet, na pohled se mi moc nelíbí (zkoušel jsem jejch horáka za cca 20tis a myslel jsem že po 30 km na silnici vypustím duši (na wheelerovi jsem dosahoval podobné pocity až kolem 100 km, ale to byl kross, tudíž to asi nikoho nepřekvapí (kromě toho jak málo vydržím ;), takže nejaké ty crossway v cenové relaci jsou, ale jsou to tak dobré kola abych jim dal přednost před jinými uvažovanými?

A když už mám o nějaké značce pochybnosti, tak možná úchylně uvažuju díky akci na GPS (ušetří 6tis, bo GPS bych výhledově kupoval stejně taky) o kolech z Mountfieldu (což jsou prý ve kutečnosti Author a MTK, a si mají důvod držet 7 roků záruku):

Medison ASPEN
http://www.mountfield.cz/indexd.php?vstup=10...

HEAVY TOOLS NEREUS SF (ten se mi líbí víc)
http://www.mountfield.cz/indexd.php?vstup=10...


Uff, tak to by bylo asi tak všechno. Poradíte? (klidně i jiné než uvedené, jen ať mám zamotanou šišku ;)

Bob

[ Zpět ]
Datum: 18.04.2006
Autor: bob-bob
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Bobe, co příspěvek to jiný názor, uvidíš....jedině ty sám se musíš rozhodnout. Volba kola je velmi individuální specifická věc. Podívej, ty například skoro vyřazuješ Meridu, já bych ji dal na první místo atd.....Takže hledat, srovnávat a po 1/2 roce budeš vědět. PS. Představ si, že by někdo za tebe rozhodoval, jestli koupit Citroena, Skodu, Pežota, Kiu, VW, Tojotu, atd... všechny ve stejné kategorii.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (kolemjdoucí)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Po nikom jsem nechtěl aby za mě rozhodoval, ale jen doporučil. Fakt se v těch značkách celkem topím, za půl roku můžu sice vědět, ale to už může taky sněžit ;)

      Tak jak každý, kdo se točí kolem aut může říct, že Citroena an nebo ne protože, škodu ano nebo ne protože, tak jsem doufal, že totéž někdo může říct o kolech. Ale co už. Asi se podrobně mrknu na Wheelara a Pells, ostatní vypustím a budu mít hned jednodušší výběr ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: bob-bob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Jo a k té meridě - kdyby loňská 8900SX nebyla tak "přemodřelá", tak ji u nás mají za 19 a to bych asi dal a nic tu neřešil. Ale jakmile ji vyloučím (fakt na mě působila ta barva vyloženě odpudivě), tak hned uvolněné místo ve výběru zaberou další modely... takže úplně ji nevylučuju, a ještě se podívám v jednom kšeftu kde mají meridy i pells a srovnám pořádně. Ale té modré nedávám šanci, i když výbavou je o třídu výš (LX) - holt je to spíš takové holčičí kritérium, ale za ty prachy by už mohli dát na výběr i barvu ;)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: bob-bob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

             

        Nic proti Tvému vkusu... Ale zeptám se jinak, tu Meridu jsi viděl jen na obrázku nebo ve skutečnosti...?
        Ptám se jen proto, že takto jsem předloni také nejdříve zavrhl své současné kolo... A jenom kvůli barvě, která se mi na reklamních snímcích opravdu nelíbila... No, a nakonec jsem to kolo viděl ve skutečnosti a bylo rozhodnuto...;-)

        [ Zpět ]
        Datum: 18.04.2006
        Autor: Jarda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

               

          Viděl jsem ho naživo, ta barva vypadá v reálu hůř než na fotce :-/. Ale to je určitě věc vkusu - spíš teda dávám přednost užitné hodnotě, ale tuhle modrou fakt nějak nemůžu rozchodit ;)

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2006
          Autor: bob-bob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

               

          Hm, to je dobry ... a ja myslela, ze problemy s barvama mame akorat my zensky :-) Minuly tyden jsem si dovezla nove kolo (Merida 8800 model 2006) a musim priznat, ze barva byla taky docela dost rozhodujici :-) No ale ta lonska 8900 SX me taky odradila tou barvou ... i kdyz jsem ji videla na zivo ...

          [ Zpět ]
          Datum: 18.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (luciste ([email protected]))
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

                 

            ;-) Neboj, myslím, že to bereme úplně stejně, jen to neříká každý nahlas...;-)

            Barvu jsem ale řešil opravdu až na konec. Nejdřív jsem jel podle celkové stavby rámu, dále podle parametrů, pak podle ceny a nakonec se řešila ta zatracená barva... A to jenom proto, že Mongoose u každého modelu má "na výběr" jen jedno barevné provedení... Původně jsem předpokládal, že bude v nabídce víc barev...
            Kdyby se mi nakonec nelíbila, tak jsem měl možná úplně jiné kolo...;-)

            [ Zpět ]
            Datum: 18.04.2006
            Autor: Jarda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Barva

                   

              Lidi jsou různí - někteří dají na barvu více, jiní méně nebo vůbec ne. Já patřím k těm prvním a barva je pro mně významný faktor.

              [ Zpět ]
              Datum: 18.04.2006
              Autor: Neregistrovaný uživatel (kolemjdoucí)
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

                 

            No já myslím, že je to otázka vkusu každého z nás. Já si nedávno pořídil Meridu 8900SX v té krásné modré a jsem náramně spokojen, že má stejný odstín modré jako můj horal, na kterém už jezdím 9 let. Jinak ale zatím po těch pár desítkách kilometrů nemám k Meridě výhrady.

            [ Zpět ]
            Datum: 19.04.2006
            Autor: Jurk
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Minuly tyden jsem si privezla letosni Meridu 8800, kolo jsem vybirala uz asi od lonskeho leta, navic jako vetsina zenskych jsem z tech technickych udaju taky nebyla dvakrat moudra, ale chce to opravdu hledat, srovnavat ... no a nakonec vyzkouset. V prodejne jsem se nakonec projela jak na te Meride, tak na dalsich kolech (Author, Apache, Superior), ale nakonec jsem s tou Meridou byla spokojena. Snad jedinou vyhradou je tendence kola "stavet se na zadni" v tezsim kopcovatym terenu, ale na ten tohle kolecko ostatne konstruovany taky neni ... Jinak myslim dobra volba za slusny peniz.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (luciste ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    nejaky hezky
    a melo by stat tak o 1/4 vic nez opravdu chces dat
    ;)

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Autor: mdk
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      ano, nějaký hezký :) takže hezzouckou nirvanu od garryho fishera asi ne, loňský model Meridy Crossway 8900 taky ne.

      Opravdu chci dát tak 5, ale to bych se asi dlouho nevozil, takže už jsem si dal fix cenu, že přes 18 za kolo nejdu, za což bych měl sehnat buď loňský model, který byl tak 22tis. nebo letošní, který je v katalogu za 20. A to už bude snad slušné kolo. A v prodejně stejně nechám přes 20, bo potřebuju i helmu a jednoduchý cyklokomputer (stačí mi bohatě i nejlevnější sigma). Nu což, du škrtat, ...tak mountfieldy neeee, gary fisher taky nee,... :)

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: bob-bob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Doporučuji na konkrétní kola sednout a vyzkoušet. Mě třeba geometrie meridy a authora vůbec nesedí. Sedla jsem na Fuji a měla jsem rozhodnuto. PS: vždy jsem zkoušela v prodejnách, taky jsem neměla možnost od známých...

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Evka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Zkoušel jsem celé sobotní dopoledne, ale kolečko kolem kšeftu mi moc neřeklo - resp.mi to přišlo celkem stejný.

      Nezmínil jsem třeba mongoose, kterého má žena, u toho kola jsem měl hned od začátku jasno - nechápu jak na tom může jezdit. Zredukuju výběr a zkusím prodejce nějak ukecat ať mi to půjčí na delší dobu (mimo dohled ;), to bude asi nejlepší.

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: bob-bob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Wheelera jsem viděl jen jednou, zdál se mi elegantně barevně vyvážený. Včetně detailů. Zvlášť pokud ti vyhovuje jeho odpružená sedlovka a regulovatelný představec, tak bych do něj klidně šel zas.

    Duálů bych se nebál, mám je na obou kolech. Musíš si oddělat tu páčku pro palec a řadit jen prstama nahoru a dolu (mě to nikdo neřek). A najít si pro ně tu správnou polohu, taky. Ale jestli to nechceš riskovat, jistě by ti v krámě přidělali jinou brzdo-řadící sestavu. Určitě si to v krámě vyzkoušíš. :')

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Jaké krosové/trekové kolo? Kup si bajka :-D toť můj názor.

    [ Zpět ]
    Datum: 18.04.2006
    Autor: james74
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Ftipné.

      Pro moje potřeby je bajk naprosto nevhodný. To už je lepší koloběžka.

      Když se ti kros nelíbí nebo s ním máš špatné zkušenosti, šetři klávesnici a flamewar si nech na jinde. To zda kros/trek nebo mtb se řeší jinde...

      [ Zpět ]
      Datum: 18.04.2006
      Autor: bob-bob
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

             

        čti Bobe

        http://www.bike-forum.cz/forum/135080/0/forum...

        [ Zpět ]
        Datum: 19.04.2006
        Autor: Neregistrovaný uživatel (LordX)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

               

          Takovy voloviny sem nestrkej, jen tam blbe tlachaj, jen jiny plastě a jiny převody nezměněj horaka na treka. Co třeba průměr kol, s dokoupenim dilu jsem neměl nikdy problemy a do terenu s nim jezdím v pohodě, třeba 175km za den nebyl problém a pichl jsem za najetých 10000km jen jednou a to mam kolo za 8tisíc s pláštěma s jemným vzorkem, bez odpružení, ...

          [ Zpět ]
          Datum: 19.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (krtouch)
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

               

          Já ale fakt něřeším problém, jestli kros nebo mtb. Pokud jsem se špatně vyjádřil, tak hledám slušné krosové kolo. O MTB nebyla řeč, protože v tom mám jasno - nechci. Ne že váhám, já prostrě MTB NECHCI.

          Takže ten odkaz tady má stejnou cenu, jako asi jako odkaz na parkety v obi ;) K ničemu.

          [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2006
          Autor: bob-bob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

             

        kasli na tzv. "bajka" o pseudorozmeru 26", ktery smeruje na smetiste dejin a pouvazuj o genialnim konceptu 29", ktery spojuje z horace a trekkinga to lepsi.

        [ Zpět ]
        Datum: 10.04.2009
        Autor: jirka77
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

               

          Hehe, našemu 29" misionáři ani nevadí, že reaguje na 3 roky starý příspěvek:-D

          [ Zpět ]
          Datum: 10.04.2009
          Autor: Joe-CUBE
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

                 

            treba se mezitim bobovi ten trekking rozpadl :P

            [ Zpět ]
            Datum: 10.04.2009
            Autor: jirka77
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    No jsem rád, že nejsem sám kdo má dilema s kolem. Rozumím jim víc asi víc, ale rozhoduju se mezi madison aspen a author airline. Ten author je rok starej model, po slevě stojí asi 19900 ale není k tomu gps. Doporučil bych ti z tvého výběru spíš madison, určitě to není špatná značka (mám s ní celkem dobré zkušenosti, ale měl jsem levnější kolo, takže s vyší cenou bezpochyby stoupá kvalita) a gps se hodí vždycky.

    [ Zpět ]
    Datum: 19.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (krtouch)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Zdravím, krtouchu. Tedy nechci nějak šťourat, ale v případě Tvého rozhodování bych určitě volil toho autora, gps od mountfilda je sice hezká hračka, sle je to přece jen základní model gps, nebral bych zrovna tohle jako rozhodující kritérium. Ber to jako můj názor, nic víc :-).

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2006
      Autor: Airline
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

             

        .. dnes jsem nějakej pomalej. :')))

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2006
        Autor: žofka
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

             

        Souhlas, chvilku jsem se tím GPS zabýval, ale paxem si řekl, jestli chci GPS s kolem nebo kolo s GPS. A vzhledem k tomu, že mountfield podmiňuje GPS další investicí, přijde mi jednodušší udělat smutné oči na šéfa a zdůvodnit, že strašně potřebuju PDA a tam už si nějaké mapy naplácám ;). Tím se pro mě kola z Mountfieldu staly celkem nezajímavé.

        BTW. mně by teda ten základní model GPS stačil, i s tou malou pamětí bych se vyrovnal, kdyby mi to někdo "dal" ke kolu ;)

        [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2006
        Autor: bob-bob
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      To bych neváhal. Nějaký GSP bude za pár chvil beznadějně zastaralý, o tom nepochybuju. Ale rám z materiálu Columbus Zonal ti bude sloužit furt. I Madison má takovýhle rámy, jenže Aspen to asi neni. Je to tuším Madison Mountfield, ale v katalogu ho ani nemaj. :')

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2006
      Autor: žofka
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • VYŘEŠENO: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Taxem včera odzkoušel loňskou meridu 8900, letošní 8800 a dnes Wheelara 56 a loňskou meridu 8800 (super cena - 14tis.) a vítězem se stal:

    http://www.wheeler.cz/2006/2006/cross56.html

    16 tisíc za takové kolo mi přišla dost dobrá cena na to, abych se dlouho nechal přemlouvat ;)

    Díky všem, kteří se zapojili do diskuse.

    [ Zpět ]
    Datum: 20.04.2006
    Autor: bob-bob
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: VYŘEŠENO: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Není za co děkovat, přijď zas!! :-)

      [ Zpět ]
      Datum: 20.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (mira.l)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

         

    Tedy jednoduše: TREK. Americký výrobce. Tu reklamu dělám panu Víškovi z Nuslí (tramvaj č. 18), sestavil mi příslušenství, jaké mi napadalo, a kolo je dobré. Model 3600 (to je doufám správně) zvládá i CROSS, jenom klouže na blátě, a i coby těžší madam udělám na nejtěžší převod na rovině tak ke 30km/h. Kolo bylo lehce zlevněné.
    Na oplátku bych prosím potřebovala také poradit: Dokáže žena nafouknout duši na oněch nutných 4 až 6 barů a když tak jakou pumpičkou? Ono je to víc než mají auta a pumpy okolo to nezvládnou...

    [ Zpět ]
    Datum: 09.04.2009
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Františka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jaké krosové/trekové kolo?

           

      Nejlepší je koupit si velkou obouruční pumpu na kola. V každém cykloobchodě je mají od cca 400 Kč, ale kupodivu docela slušně vyhověla i ta za 250 z Tesca. Takovou je to snadno na pár šťouchů. Další možnost je malý autokompresorek, prodává ho každý obchoďák, ale chce to auto, nebo motobaterii, nebo foukat u auta, šťávu brát v autě ze zásuvky.

      [ Zpět ]
      Datum: 09.04.2009
      Autor: ronda
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

359 cyklistů (19 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024