reklama

Jednokolka

Ahoj, ještě než začnu, chtěl bych poprosit administrátora, aby založil rubriku JEDNOKOLKY a klidně tam dal toto vlákno.
Začal jsem jezdit na jednokolce i když už mi dááávno není 20. Vše je OK, akorát mně to sedlo trochu tlačí v oblasti hráze (rozkroku). Ne, že by to bylo nějak bolestivé, ale po ježdění je to citlivé z toho množství pohybu po sedle. Sedlo totiž není vpředu úzké jako na normálním kole (viz obrázek). Máte někdo radu či zkušenost? Třeba mám hodně vysoko sedlo..., nevím. Taky jsem si všimnul, že některé jednokolky, zejména ty větší, mají sedlo podobné klasyckému cyklo sedlu. Díky za názory.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.06.2017
Autor: Chlup
  • Re: Jednokolka

         

    Možná bys našel více souvěrců na fóru http://www.cirkusy.cz/ :D
    Zdejší předdůchodoví sportovci si na tohle už asi raději nesednou.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.06.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Jednokolka

           

      nooo, co vis. Inspiruje :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.06.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jednokolka

           

      S cirkusem to moc nesouvisí. A není to tak složité se na tom naučit (platí nejenom pro děti, ale i dospělé). Co se na tom dá dělat ukazují videa např. http://www.jednokolka.cz/jednokolky/

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2017
      Autor: Chlup
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jednokolka

           

      na cestování letadlem by nějaká menší nemusela být špatná, myslím jako přibližovadlo v cíli :)
      teoreticky by se po rozdělání mohla vejít i do příručního zavazedla a nemuselo by se to cpát do kufru na odbavení...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2017
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jednokolka

             

        Kabinove zavazadlo je obvykle max. 55x40x20,do toho 20palcovy kolo nedas.A kdyz nemuzes mit do letadla ani nuzky na nehty,tak ta spousta zeleza by neprosla urcite.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 22.06.2017
        Autor: mech
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jednokolka

               

          nůžky na nehty mít můžeš, ozkoušeno opakovaně :-D
          nesmí být čepele delší než 5 cm, což nůžky splňují

          myslíš, že by se to fakt nevešlo s tím 20 palcovým kolem, když by se sundalo kolo a sedátko a zastrčila sedlovka?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 22.06.2017
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jednokolka

                 

            1palec je cca 2,5cm,neobutej rafek 20 palcu ma prumer asi 50cm,a sedlovka nebo vidlice je urcite povazovano za nebezpecnej predmet.A predstava pristat napr.na Ruzyni a jet do Prahy na jednokolce :-).

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.06.2017
            Autor: mech
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jednokolka

                   

              Je to vesmes z kopce, Bruca by si dal volnobezku :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 22.06.2017
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Jednokolka

                     

                bych sundal nohy z pedálů, ne? přece to nebudu zbytečně brzdit z kopce :-D

                škoda, že už je žena nemá v práci, aji bych to zkusil :)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 22.06.2017
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

647 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024