reklama
Země: Česko Česko

Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

Příští sobotu se na úseku cyklostezky Otrokovice Kvasice koná cyklistická část otrokovického Moraviamanu. Stezka bude bohužel v době od 12:00 do 21:00 uzavřena.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.06.2017
Autor: Grille
  • Re: Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

         

    Kašli na moraviaman a pojed s námi na Tour de beer ;-)

    A nejezdil moraviaman tu silniční část na Tlumačov a přes Kvasice na Kroměříž normálně po silnici?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.06.2017
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

           

      Pořídil jsem si růžu, takže žeru antibiotika, kolo je letos bohužel jen ve sklepě. Něco jsem dal na koloběžce, ale nic moc. Jinak ano, trasa byla po silnici, ale řvali lidi z Bělova a Kvasic, že se nedostanou do obchodů a tak je to letos takhle. Našel jsem to na FB Otrokovic, tak to jen předávám sem, ať nejsou lidi překvapení. Myslím, že uzávěrka frekventované cyklostezky nasere víc lidí, než uzávěrka okresky.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.06.2017
      Autor: Grille
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

             

        Musím uznat, že nedostat se jeden den do obchodu, musí být strašně trauma :D
        Hlavně, že když se uzavírá kvůli Barumce, tak tolik keců není. Ale to se vlastně jede jinudy, že :)

        Ta cyklostezka asi dost lidí nakrkne. To vzít asi leda bokem přes ten lesik, pak okolo stezky po polnacce a přes pole. Ale asi by to objet šlo. Jen ne na bruslích :D

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.06.2017
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

               

          Troufnu si říct, že tu cyklostezku o víkendu za pěkného počasí využije daleko víc lidí jak ji projede po vedlejší cestě v autech. Jen to bude uzavřené od kvasického mostu po bělovský jez a to neobjedeš, jedině po té okresce. Mám i tušení, že bude uzavřená i ta stezka mezi Skalkama a Tlumačovem, co tam vede přes pole.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 18.06.2017
          Autor: Grille
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Uzavřená cyklostezka 24.6.2017 Otrokovice Kvasice

                 

            Objedu, teda objel bych :D

            Od Otrokovic asi 50 metrů před Moravou je cesta se zavorou do lesíku, tama se dostanu za první zatáčku na cyklostezce (pokud teda není moc mokro), pak po "polnacce" kolem stezky až k poli, uprostřed pole vede použitelná polnacka až ke Kvasicim a tam to po panelovce střelím kousek na Tlumačov, najedu na silnici a doleva se vrátím k Moravě.
            Kromě té panelovky to jezdím skoro pravidelně, když se mi nechce po asfaltu.
            Tusis, kudy to myslím nebo to mám natukat na mapách? :)

            Nicméně to uzavření asi vytoci dost lidí :D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 18.06.2017
            Autor: Bruca
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
17.05.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Šumava na kole

 (CK Frčíme)
12.07.2024, 3 dny
5 900 Kč
cyklistický Autobusem

Teplické cyklostezky na pohodu

 (CK Frčíme)
20.08.2024, 5 dní
10 500 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

673 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024