reklama

Neuvěřitelné, ale doba temna stále trvá!

Čím viac sa človek zaoberá históriou, tým viac si uvedomuje, ako sa až neuveriteľným spôsobom opakuje. A opakuje sa preto, lebo ľudia zostávajú vnútorne stále takými istými. To, čo vykazuje zmenu sú iba vonkajšie reálie, vonkajšie kulisy a kostýmy. Ale podstata je stále rovnaká. Súčasné dianie je možno trochu kultivovanejšie, jemnejšie a nie až tak prvoplánové, ale rozhodne také isté. O stredoveku sa zvykne hovoriť, ako o dobe temna. Pozrime sa však teraz na jednu z temných udalostí temného stredoveku, ktorá je mimoriadne zaujímavá tým, že je vo svojej podstate plne analogickou s najsúčasnejším a najaktuálnejším dianím.

Viac sa dozviete na: http://kusvetlu.blog.cz/1705/neuveritelne-ale...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.06.2017
Autor: othon777
  • Re: Neuvěřitelné, ale doba temna stále trvá!

No tys tu ještě scházel. Jeden vlezlej blázen z KGB zmizel a hned se tu objeví druhý, stejně vlezlý z jinou ideologií. Pan othone777, tady je to cyklistický web. Strčte si ty svoje demagogie někam a už sem nelezte. Máme tady podobných bláznů , jako jste vy, dostatek vlastních.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.06.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak nevím, ale o jednoho blba víc nebo míň, tady se to už nepozná.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9

To ne, kdyby bylo o tebe míň, to by se poznalo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: petrp
        Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No jo, ale já nejsem blb, na rozdíl od tebe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -14

Já vím, že nejsi blb. Takového inteligenta jako jsi ty, to aby člověk pohledal. Proto by se poznalo, kdybys tady chyběl. To byla velká škoda, nebyl by zde žádný etalon geniality. Obdobně jako nelze dosáhnout absolutní nuly, nelze nejspíš dosáhnout tvé neuvěřitelnosti, ale lze ji využít pro srovnávání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.06.2017
            Autor: petrp
            Hodnocení: +16 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nazývat petrap blbem ja samo o sobě znakem jisté duševní nevyrovnanosti. Petrp je jeden z mála diskutujících, jehož si vážím (můj názor samozřejmě není důležitý pro nikoho kromě mne). I když mám pocit že v poslední době se petrp poněkud radikalizoval ve svých příspěvcích (hnusný výraz, ale jiný mě nenapadá). Samozřejmě že s jeho názory souhlasím a mluví mi z duše, jen mě to maličko příjemně překvapilo. Tímto zdravím Petře.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.06.2017
            Autor: Zden42
            Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Cyklistický web? A na to jsi přišel podle obsahu? :) Nejvíce tu dominují témata jako co pobavilo, potěšilo, vytočilo jednu postarší paní, která tyhle témata dokola zakládá. Takže bláboly nějakého sektáře jsou nakonec cajk a vcelku sem zapadnou.

Ty se hlavně koukej dostat do formy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

Nelze přehlédnout, že jdeš v cyklotématice příkladem...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Jak že je to přísloví s tou husou?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

:D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Apropo nestálo by za to, vzhledem k vývoji situace, založit nové nekonečné téma pro šíření hysterie okolo útoků Palmovkova oblíbeného Daeš? Aby to jednou neskončilo v "zaujalo" podruhé "naštvalo" atd.
          Co vy na to soudružko udavačko?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.06.2017
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak si ho založ, když po něm tak toužíš a můžeš se tam v tom ráchat celé dny.
            Máme tě také oslovovat soudruhu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Na tyhle seriály má monopol kdosi jinej. Oslovuj mě jak chceš. Mě je to (brahma)putna.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Ty si vedeš statistiku zakládání témat a příspěvků?

Máme tě tedy oslovovat Medvěde?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Hergot chlapi udělejte si v tom pořádek. Podle Palmovky jsem Hekynen, ty ve mě zase vidíš Medvěda. Tak se někde sejděte a dohodněte se. Takhle by to nešlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ty už taky nevíš co bys chtěl.

Když si vedeš statistiky, tak ti klidně budu říkat Medvěde.
                    Sám si souhlasil s tím ať ti říkáme jak chceme, takže pro statistiku v kombinaci s udavačkou bude Medvěd nejvhodnější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jak jsem psal, je mi to (brahma)putna, ostatně to vypovídá víc o tobě než o mé osobě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Pak je Medvěde všechno v nejlepším pořádku

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak děkujeme za názor a panu Othonovi posíláme hezkou písničku:

https://www.youtube.com/watch?v=vaEERbPpIX0

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Radler
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak si rožni, hňupe.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Buďte rádi, že to tady ještě neobjevil pan Oplatek z Brna...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Aviatik
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nestraš, demagogů jsme si v poslední době už dost užili. Také bychom mohli chvíli v klidu odpočívat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Kdepak demagog, čistokrevný náboženský mašíbl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Aviatik
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (18 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017