reklama

Osmikolo 11-40

http://www.sunrace.com/en/products/detail/csm680

Co si o tom myslíte, je to dobrej nápad, nebo je to blbej nápad nebo jakej je to podle vás nápad?

No prostě mám osmirychlostní řazení, kazetu na konci životnosti, tak mám chuť experimentovat :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.05.2017
Autor: Joe-CUBE
  • Re: Osmikolo 11-40

Nejspíš je to určené pro ty jednotácové potvory, co jsou teď v módě, takže jestli máš táců víc, asi to bude zbytečně velký "rozptyl" převodů.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Však jo, měl bych řazení 1x8...

I když převod 22x40 bych si tam chvíli nechal, jen tak na vyzkoušení :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Příští rok vyjdou nové modely, vzadu bude jeden převod a vepředu vosum převodníků :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Je to sranda. Tuhle Veselý vzpomínal jak jezdil s jedním převodníkem a dnes (90. léta) nejprogresivnější závodníci vozí i tři!

[ Reagovat ] [ Zpět ]

22x36 vozím už roky a v některých extrémech, nebo bahnech, šutrech atp. už to lámu a chybí jemnějšíchod pro balanc a manévrování. Tak mám doma pastorky 40z, jen je tý devítce asi místo patnáctky naroubovat. Jen musím vychytat sílu distanční podložky. A přehazka už maličko tancuje po zoubkách. Není to holt na dlouhý ježdění, jen vyprostit a davaj 36.
        Taky se člověk nesmí zapomenout a nenarvat tam španěla 44x40. Přehazka by šla na skřipec :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: ronda
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

No, z toho mám obavu. Tipnul bych si, že moje přehazka si nechá líbit tak 36 zoubků, a pak už konečná.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Šestatřicítky máme s bráchou jak na trekách, tak na horácích. Trek má XT Deore, horácové Sram X-9. Oboje s rezervou a bez problémů.
            Tu čtyřicítku jsem tam zkoušel naroubovat, šlo to už po zoubkách, tak akorát hranka. Ale nic tragickýho. chtělo by to atyp patku o pár milimetrů delší.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já jsem špekuloval, že se to tam nevejde kvůli krátkému řetězu a ty už máš krátkou kladku:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: Brahma

Tak řetěz si nastavíš jak potřebuješ. I když nesmíš moc, abys ho netahal po zemi.
                Normální řetěz stačí. Když zvládá 44x36, tak 32x40 a 22x40 musí taky dát. Akorát 44x40 by už urvalo přehazku.
                Větší problém je s tím, že horní kladka přehazky běží po zubech tý čtyřicítky.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jojo, to mi došlo. :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 20.05.2017
                  Autor: Brahma

Co za to chtej?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2017
    Autor: chopper

Je to schodny se shimanem? Co se tyce orechu?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.05.2017
    Autor: chopper
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu

Hledám: Parťačku pro společný pohyb na vzduchu
včera
Cyklo-sezóna vypukla, aktivní čtyřicátník hledá parťačku pro radost ze společných vyjížděk v okolí Prahy i dál. E…

Hledám: Cyklokamarády :)))

23.05.2017
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

22.05.2017
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (25 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017