reklama

CYKLOSKUPINY - cyklozajezdy

Dobrý den, prosím, existují nějaké cyklistické skupiny - rekreačních cyklistů, ale zároveň nějak organizovaných, které pořádají různé akce (zájezdy, výlety apod.?). Mám známého - nadšeného cyklistu, který by se rád občas někam na kole vydal (organizovaně). Ale potřebuje "průvodce". Respektive jeho opatrovník potřebuje mít "jistotu", že se někam nevydá na zajedu sám, ale vždy má nekoho u sebe. Popr. fungují takto zde inzerovane zájezdy? (Tento člověk neumí jazyk, v mapách se také neorientuje... ). Prosím o vecne reakce bez "zbytečných" komentářů. Dekuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.05.2017
Autor: Nasta8
  • Re: CYKLOSKUPINY - cyklozajezdy

Dobrý den, u zde vypisovaných akcí se předpokládá, že je každý účastník schopný se o sebe postarat sám v případě, že se cestou ztratí nebo je schopen sám si trasu zkrátit. Určitá organizace akcí je, ale je velmi volná.
    Pokud někdo potřebuje důslednější dozor, musí si jej zajistit sám. Děti si pak dozorují sami rodiče.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.05.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Na kole ke hvězdám

Jiří Grygar a kol.
Průvodce po hvězdárnách a planetáriích
Co to je EBICYKL Tipy na týdenní cykloputování Průvodce po hvězdárnách a planetáriích Astrofyzika RNDr. Jiří Grygara, CSc. není třeba…
349 Kč

Na kolech pod Mt. Blanc

Michal Ivasienko
Putování se třemi malými dětmi k nejvyššímu vrcholu Evropy
Ještě rok před popisovanou cestou k nejvyššímu vrcholu Evropy neměli účastníci této expedice naprosto žádné zkušenosti s cykloturistikou a…
289 Kč
Tip na letošní dovolenou

Lyžování v Rakousku, kávička v Itálii

(CK Sunbike)
25.12.2017, 5 dní
8 490 Kč
zimní Autobusem

Vánoční lyžovačka v Alpách

(CK Kudrna)
27.12.2017, 4 dny
9 900 Kč
zimní Autobusem

Spital am Semmering – Stuhleck

Lyžování na Stuhlecku (Tourismusverband Spital/Semmering)
20.01.2018, 1 den
1 800 Kč
zimní Autobusem
Seznamka

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.

Hledám: Chupacabra team.

15.11.2017
Hledame přatele cyklistiky jsme skupina cyklistu a jezdíme pro radost nebo i po závodech .Kontakt 604 325 235.

Hledám: Parťačku

12.11.2017
Hledam kamaradku na kolo,behani,kafe nebo jen tak na pokec po praci nebo o vikendu.Sportuji v okoli Branika a…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

113 cyklistů (2 přihlášení)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017