reklama

segway

Zdravim dostal jsem moznost koupit pouzitej Segway viz. Foto,za slusnou cenu ...mate nekdo stim zkusenosti a osobni nazor na segway?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.04.2017
  • Re: segway

Tož pokud jsi dostala toho čtvrt mega za starou ukrajinu, proč bys nevrazila pár desítek tisíc do segwaye.
    Ty tři tečky..., ty jsou mi nějak povědomé:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Určitě dobrá věc. Akorát jestli bydlíš někde u Staromáku, tak to budeš parkovat na Pankráci, nebo na Černým mostě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Třeba to chce na ježdění z ložnice na záchod a zpátky. V noci je takový urychlený přesun k nezaplacení.:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: plusjedna
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Na to je ovšem tenhle použitej segway za dobrou cenu dost málo jetej:-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ještě by ho mohl zajíždět třeba do obchodu. A po cestě oblbovat holky. Ty by mu pak nesly nákup a za odměnu je nechá povozit.:-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

.....než to v ložnici u postele "nastartuješ", tak se po....š- není nad rychlý nohy!!!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.05.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No já musím z ložnice na WC dolů po schodech. Na té divné věci na kolečkách bych byla rychlá až moc a jestli bych to přežila, už bych nikam nechvátala. Svěrače by po držkopádu asi už nesvíraly. :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

ty neumíš nebo nemůžeš chodit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.04.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

....za chvíli se budou rodit děti bez noh- jen by v životě překážely! Už dnes jsou některým jen na pár kroků k autu- důsledek "vědy a pokroku"....;-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Hele, zadrž. Jen ať si k tomu autu pěkně dojdou po svých. Jinak bychom je museli nosit!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: radka

Zkušenost z jedné jízdy před pár lety je, že telo se naučí za chvíli a pak to je zábavná věc spise na kratší trasu. Na delší trase bolí nohy víc než bys to šel pěšky. Otázka je, kde s něčím takovým jezdit. Řekl bych že jsou zábavnější dopravní prostředky. Třeba kolo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Robikl
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

takže je to statická zátěž páteře odpovídající dlouhému stání.
      Naproti tomu při správně prováděné chůzi, dostatečně dlouhému kroku dochází ke kontrakci glutea maxima. Páteř se vertikalizuje a tím se uvolní tlak na meziobratlové ploténky a ty se mohou správně prokrvit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ptáš se na názor, tož dobře ti tak... :-)

Nikdy jsem se na tom nesvezl, ale od oka to hodnotím jako těžko využitelný prostředek. Při váze cca 50 kg je to prakticky nepřenosné, takže schody budou určitě mnohem větší problém než s jízdním kolem (netuším jak vysoký obrubník může přejet), ale současně to není vozidlo (což je divné, parametry to má podobné elektrokolu), takže po silnici by se na tom jezdit nemělo.
    Navíc na elektrokole jezdec může (obvykle musí) šlapat a míru pomoci motoru si může nastavit, tady uživatel celou dobu stojí, což musí být docela únavné.

Pokud je to použitý kus, jako první se nabízí otázka stavu baterek a reálný dojezd.
    Jako jo, jet si takhle nakoupit do Tesca by mohla být machrovina, ale žádné praktické využití mě fakt nenapadlo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jrr
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Asi tak nějak!
      Podle fotky, jsi mladý kluk, takže jako frajeřinka dobrý. Já už jsem postarší kus, mně se to jeví jako naprosto zbytečný krám a vyhozené peníze. Ale každý máme jiné názory a hodnoty. Když po tom toužíš a máš na to, tak si to kup. Žijeme jen jednou.;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.

Hledám: Seznamovací cyklovíkend v Podyjí 22.-24.9.
16.08.2017
Sportovně-seznamovací skupina CestovateLOVE Tě zve 22.-24.9. na cykloakci do Podyjí. Jukni na http://cestovatelove…

Hledám: Cyklistku na společné vyjížďky... apod

16.08.2017
Našla by se cyklistka (klidně s e-kolem), která nemá s kým jezdit (nejen) na vyjížďky a výlety ale třeba i na…

Hledám: parťáky na kolo

15.08.2017
hledáme parťáky- tj, pár na společné víkendy na kole v Česku a přilehlém okolí, ideálně kolem 50 let, nejezdíme…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

264 cyklistů (24 přihlášených)

Krušné hory - poslední třetina

Na Klínovec, nejvyšší horu Krušných hor, jsme vyjeli na kolách 5. 8. 2008. První noc v Krušných horách jsme…
Quatsch | 15.08.2017

Polsko – cesta majáků aneb na Hel za tuleni

„Tati, kdy mě konečně vezmeš k moři?“ ptá se můj syn, a tím tohle všechno vlastně začalo. Kam k moři?…
malej-jarda | 13.08.2017

Jižní Morava na kole 2017

Jižní Morava jako dobrá alternativa pro cyklotrip 2017. Tak dopadlo mé cestování na kole pro letošek. Již…
Marťas004 | 07.08.2017