reklama

Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatitidou

Dobry den,

hodne jsem kolaril.Bohuzel letos v zime jsem chytil chytil kozni nerad v hlave a obliceji zvany seberoicka dermatitida.
Nic zavazneho,ale nevylecitelne a chronicke.
Bohuzel kvůli doporuceni doktora mi nesmí zmoknout hlava a nesmim se potit.
Nechci,aby mi to sebralo kolarinu.
Pokud mate nejake zksenosti s timto onemocnenim u Vas nebo u známýchprosim o ne,budu vdecny o jakekoliv rady .

Dekuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 23.04.2017
  •      

    Příspěvek byl smazán administrátorem serveru NaKole.cz.

    Datum: 07.12.2017
    Autor: boutolleau
  • Re: Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatiti

         

    je to sezonní záležitost. jaro a podzim. pomáhájí na to kortikoidy. Což teda jsou léky na recepis. Mi osobně dobře dělá sluníčko. Takže na jaře hezky hlavu dohola a na sluníčku se to hned začne lepšit

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.12.2017
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatiti

           

      No jo, tos mu ale mel napsat hned v dubnu, ne az v prosinci, kdy je hnusne, posmourno a tma jak riti...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.12.2017
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatiti

             

        Nějaká UV lampa...?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.12.2017
        Autor: Andrej
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatiti

               

          Horské slunko!
          U toho jsem se jednou, ještě jako školou povinná, pěkně připekla. Na očích ochranné brýlky, vypadala jsem "pěkně". Jeden den mě mamka nechala doma, další den jsem šla do školy, bílé kruhy kolem očí domalované rtěnkou. Jeden učitel se na mě podíval a dotázal se:,, Víš jak vypadá opičí řit?"

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.12.2017
          Autor: plusjedna
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Prosim o radu-Mate nekdo zkusenosti se seberoickou dermatiti

             

        aha to jsem si ani nevšim, že to vytáhnul ten co mě uráží nabídkou příliš nízké půjčky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.12.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

236 cyklistů (2 přihlášení)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024