reklama

Ultegra 10st.

Zdravím, letos jsem si postavil kolo na Ultegře 6600 10-kolo, A zjistil jsem že je menší problém s roztečí řetězu. Tak hledám nějaké vysvětlení. Nový řetěz má při proměření opotřebení už 132,7, po 600km měl 132,8 což je mez na výměnu, tak jsem ho raději vyměnil, ale nový řetěz od jiného prodejce a zase 6600 měl 132,7. Má desítka větší rozteč, anebo to je finta na sadách určených do fabrik? Oba řetězy jsem kupoval z e-shopů, z čehož usuzuji že to nejsou díly určené na maloobchod, ale očekávám že rozdíl je jen v balení). překvapilo mě že na celém cz netu jsem nenašel jedinou zmínku o tomto problému. Snad všichni nejezdí na kampě. Moc děkuji za radu a prosím ušetřete mě ód na kampu.

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (bastard)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Dva bajkeři

22.11.2017
kolem 40 let hledají dvě bajkerky na pohodové vyjížďky nejen po okolí Brna. Jezdíme v klidném tempu hlavně mimo…

Hledám: Zimní Alpy

19.11.2017
V létě kolo, v zimě lyže...Pro povánoční výlet přes Silvestra hledáme partičku pro příjemné lyžování i zábavu.…

Hledám: kámoš

15.11.2017
Hledám kamaráda na společné výlety ve dvou. Jízda na pohodu.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

159 cyklistů (16 přihlášených)

Poslední cesta

S Pavlem, s mým úžasným manželem, cestovatelem tělem i duší jsme letos plánovali cestu do Persie, k Perskému…
pavelv | 15.11.2017

Vzpomínka na Krále LP 2013

V návaznosti na známý kultovní článek „Jak jsem jel Krále Šumavy" bych ráda zveřejnila svůj pohled na „věc",…
Martynka | 09.11.2017

Nejsou Chřiby jako Chřiby

Chřiby jsou krásné a pro kolo i zajímavé, proto mě docela mrzelo, že jsou pro mě docela z ruky.…
Lelek-nakole | 05.11.2017