reklama

Ultegra 10st.

Zdravím, letos jsem si postavil kolo na Ultegře 6600 10-kolo, A zjistil jsem že je menší problém s roztečí řetězu. Tak hledám nějaké vysvětlení. Nový řetěz má při proměření opotřebení už 132,7, po 600km měl 132,8 což je mez na výměnu, tak jsem ho raději vyměnil, ale nový řetěz od jiného prodejce a zase 6600 měl 132,7. Má desítka větší rozteč, anebo to je finta na sadách určených do fabrik? Oba řetězy jsem kupoval z e-shopů, z čehož usuzuji že to nejsou díly určené na maloobchod, ale očekávám že rozdíl je jen v balení). překvapilo mě že na celém cz netu jsem nenašel jedinou zmínku o tomto problému. Snad všichni nejezdí na kampě. Moc děkuji za radu a prosím ušetřete mě ód na kampu.

[ Zpět ]
Datum: 13.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (bastard)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

dnes
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

234 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | dnes

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024