reklama

Apache Manitou model 2017

Po prolezení diskuzí zde na serveru a po vyzkoušení dvou kol(střed a zadek) na delší projíždky jsem se konečně rozhodl co koupit.
Nakonec jsem ustoupil od předělávky mého 11 let starého bajku na elektřinu a rozhodl jsem se pro nové kolo komplet.
Zaujala mě nova modelová řada Apache, kola vypadají opravdu hezky (asi 50% rozhoduntí to ovlivní určitě :-)
Půjdu do Apache Manitou E3 v modré barvě s motorem v zadním kole.. https://apache-bike.cz/cs/katalog/produkt...

Máte někdo nějakou zkušenost s loňským nebo předloňským modelem? Je něco kvůli čemu bych měl tuto myšlenku opustit?

Ještě řeším jestli rovnou nevzít 17Ah baterku nebo si nechat tu základní a dokoupit časem druhou plus nabíječku abych nemusel tu jednu všude tahat.

Jo a je pravda, že se mě pokusil zviklad kamarád, před chvílí mi poslal fotku kola z Kaufladnu, cena lákavá .-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.04.2017
Autor: bugr
  • Re: Apache Manitou model 2017

Ty sis vybral kolo za 37 a teď fakt uvažuješ kole z Kauflandu za 11?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

fórek :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

už je doma, dokonce mi na něj dali 17ah baterku bez navýšení ceny, moc to nechápu ale hádat se nebudu :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak ať ti ty ampéry slouží :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2017

na druhé nabití baterky jsem dal 78km, nevím jestli bych něco ještě ujel ale musel už jsem domů. Každopádně spokojenost, ke konci už jsem měl pocit, že do prudkého kopce tolik netáhne.

Snažil jsem se jí co nejvíc vybít, přes noc jsem jí nechal nabít doplna a snad se to trochu projeví do budoucna na jejích výkonech. Chci dát na začátku tři cykly vybít co nejvíc a nabít.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.04.2017
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tohle se snad dělávalo u nějakých NiCd baterií, ne ? nebo se snad dnešní baterie taky takhle "formátují" ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: ronda
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

já nevím, říkal mi to prodejce. Byl jsem taky u kamarádů v EZÚ pro rozumy a prý by se to mělo u každý baterky.
                Minimálně tím nic nezkazím, doufám.

Jsem ohledně elektřiny úplný analfabet

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Prodejce i kamarádi trochu kecají jelikož lipolky, lionky, lifepo se neformátují.
                  Naopak je žádoucí bateri nikdy nevybíjet až do dna jelikož tím zkracuješ její životnost a to dost podstatně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

tak já ani nepoznám co je do dna, baterka svítí červeně a jedu ještě 20km, na lcd jsou dvě čárky a pak se v tom má člověk vyznat :-/

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nejlépe to porovnat s voltmetrem, obecně, sviti li červená na baterce je rozumné ji odpojit a došlapat za své.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Autor: Bobbob
                      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nedoporucuju nejvic vybit! Je to rychle zvysuje vnitrni odpor! Prodejce to doporucuji, protoze tak jste driv prijdete pro novou baterku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: včera v 10:34
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na cesty po Evropě

dnes
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

včera
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…

Hledám: cyklodovolená

včera
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

286 cyklistů (26 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017