reklama

Co vás vytočilo 113.

Vždycky se něco najde...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.04.2017
Autor: radka
  • Re: Co vás vytočilo 113.

Domníval jsem se, že (nové) vlákno otevírám v okamžiku, kdy se staré zaplnilo a já mám něco, co mě se.e a chci (na fóru) zjistit, se.e-li to jenom mě.
    ... ale "lidé jsou různé", že?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: AV
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5

Vidíš to, pohoda ne ? Hned se máš kam vylejt a nemusíš se zdržovat zakládáním :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: ronda
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak teď jsem nějak mimo.
      Ve starém vláknu bylo 300 příspěvků a již nešlo přispívat. Podle mě bylo zaplněno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ostatně tomu odpovídají i časy.
        Poslední příspěvek v díle 112. byl v 7:50, pokračování 113. založeno v 7:53.

Ale možná by to chtělo ty čočky ještě poštelovat. Zrak máš asi ještě zakalený :o))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Při zakládání ses měla vytočit. Toť celé.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Nas.ali mě lékaři.
    No představte si to: Vyměnili mě (v jednom oku) zakalenou čočku za čirou (taková prkotina!), ale zakázali jezdit na kole, sportovat, plavat (i v bazénu), ohýbat se (k zavazování bot), nosit cokoli nad tři kila (třeba neprůstřelnou vestu), pít víc než tři litry (i vody) denně ...
    A přitom jsem docela (až na hlavu) zdráv. Nepos.ali byste se z toho?
    Závidím újezďákovi, kterému aspoň něco je (když se svévolně "zrakvil") ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak u toho limitu pití tří litrů vody a zákazu plavání v bazénu nějakou souvislost vidím...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

... eště dýl než tři tejdny trvající absťák!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když ti 6 piv denně nestačí, tak to máš holt těžký. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

A vidíš dobře?
      Tak vidíš!
      :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

50 let nosím brýle, už jsem si na ně zvykl.
        A teď, ó hrůzo, bych je měl (nejspíš) nosit "vzhůru nohama"! Tam, kde jsem měl jednu dioptrii mám dvě a tam, kde jsem měl dvě mám jednu ...
        ... převrácené brýle mě na nose nechcou držet 8-(

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Přivaž si je gumou z trenek. Když si k tomu tou gumou vzadu podhrneš vlasy, bude to dokonalý !

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Vlasy?
            Čelo mě končí až tam, kde záda ztrácejí své poctivé jméno (aby bylo jasno!)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak se zeptej Koháka, jak mu v tý reklamě držej. Asi nějakej fígl.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: abernathy

Tak mám vyměněny I ten druhý plast, který mě vytacel. Tentokrát jsem zlomil jen jednu páku, lepším se :)
    Zkoušel jsem na ráfek nasadit jiný plášť a ten šel v pohodě, takže asi bude problém s těma Kendama že by měly vyšší patku?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca

tak tohleto už je tu 3/4 hodiny. blbka vybírá obal na doklady...
    https://youtu.be/5S6xwE1JtK0

ptal jsem se, jestli můžu pomoct.
    "ne, musím si správně vybrat. my ženské to máme těžké"
    no to máte, hlavně, když máte v hlavě ...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 10.04.2017
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Nakonec stejně nic nekoupí, protože si to bude muset ještě pořádně promyslet doma. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

nakonec si koupila modrý a černý.... ale tu stovku do kasy bych klidně dal radši ze svýho, jen aby vypadla :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Přiznej se, že ty máš něco proti zákaznicím? :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

kdepak vůbec nic. ani proti té krávě, co si u vdovy v práci v sobotu vybírala věci asi 2 hodiny, zatímco její smradi tam celou dobu dělali bordel. stejně jsem to nevydržel a zdupal je, tak se poslední půl hodinu chovali aspoň použitelně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Možná bys měl jít na nějaký výměnný studijní pobyt pro prodavače do prodejny
              https://mapy.cz/turisticka?x=15.8450216&y...

Tam by ses od toho exota naučil hned po vstupu do prodejny seš omráčen dotazem co chceš, pak následuje náznak možnosti svého výběru aby s neřek že nemáš volbu, ale během další minuty ti předloží jednu věc a prohlásí tohle si vemte to je pro vás to nejlepší, diskuze se nepřipouští, protože on to má vyzkoušený.
              Když nechceš, máš smůlu, nic jiného nedostaneš :-)
              Za 5 minut je z prodejny venku každý i ten neotravnější zákazník co by si náhodou chtěl vybrat třeba ze tří možností a něco vyzkoušet :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

hustý :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

V Hradci byl ještě hustější jeden prodavač ve fotobazaru. To bylo ještě v době předdigitální. Přišel jsem si vybrat jetou zrcadlovku. V ragále za ním trůnily čtyři, dost podobné, ale přece jenom trochu jiné provedením, vybavením. Říkám mu, co chci. Šáhne po jedné z nich, postaví ji přede mne. Prohlídnul jsem si ji a říkám, že bych mrknul ještě na tu druhou z nich. Načež mě zmrazil větičkou "Tahle je dobrá." A víc se nediskutovalo. No ale taky nenakupovalo...
                  Tuhle zkušenost tam mělo víc lidí. Přesto nějak prosperoval dost dlouho. Možná ještě prosperuje.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak to přidám taky svoji vzpomínku na bývalou firemní prodejnu Klimatexu. Dnes je to značka s více prodejnami a širokým sortimentem, ale tenkrát měli jen opravdu maličký krámek v zastrčené uličce. V podstatě každý pokus o nákup proběhl spíše jako souboj s prodavačem, zda mi vůbec něco prodá. Jednou jsem se podívala předem na net, viděla, že mají cyklistické ponožky a chtěla je tam koupit.
                    Prodavač: "No, to mi musíte nejdřív říct, co si představujete pod pojmem cyklistické ponožky, já nemůžu vědět, co tím myslíte"... krámek byl maličký, tj. když už nevěděl, co pod tím názvem má nebo si myslel, že to nevím já, stačilo by vyhodit ty dva či tři druhy ponožek, co měli, na stůl, ať si vyberu a bylo by to rychlejší, než ta snaha o specifikaci...
                    Tak jsem odpověděla : "Myslím támhle ty za vámi v regále, jak je na nich nápis bike". A dala jsem si záležet, abych opravdu foneticky vyslovila "BIKE".
                    Byl teda očividně zklamán,že nemůže ještě chvíli diskutovat, ale prodal mi je, byť přitom celou dobu brblal...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 11.04.2017
                    Autor: Ifča

Loni jsem si kupovala nové pohorky v prodejně nejmenované značky, protože jejich boty mi sedí a ty poslední vydržely 10 let. Pan prodavač byl velmi ochotný, vše mi o těch jednotlivých botách pověděl a když jsem zkoušela asi pátý pár, tak stál nade mnou a s hrůzou si všiml, že mám na ponožkách vyvedené velké C (jela jsem tam na kole). Viditelně ochladl a s despektem děl: "CYKLISTICKÉ ponožky! Co to proboha jako jeee???"
                      Ty boty za sedmičku mi nerozmlouval a prodal, a k nim mi přibalil pár nových krásných TURISTICKÝCH ponožek.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Autor: Lanna

U nás byl donedávna prodavač/majitel obchůdku s potravinami. A ten neměl popisované prudící chování, ale i přesto byl dost exot. Když jsme u nás jeden rok měli početnou návštěvu, střídali se v ranním chození pro rohlíky aby si ho užili.
                    Nákup probíhal ve stylu: (K-upující, P-rodavač)
                    K: 3 polohrubé mouky.
                    P: Tolik? To snad nemůžete myslet vážně, to abych si došel do skladu.
                    K: 20 deka sýra, nakrájet
                    P: Nejde mi nářezák.
                    K: Tak mi to dejte v celku.
                    P: Ne, já vám to nakrájím. já vás jen zkoušel
                    K: Hovězí polívku v pytlíku
                    P: Tak to nemám, takové hnusy nežeru. *)

*) to byla konečná, opravdu neprodával věci, které mu nechutnaly.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Autor: petrp
                    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

mamka dělala asi 10 roků v jednotě na dědině. na prodejně byla sama, a všechno, co procházelo, musela "brát" domů. samozřejmě zaplacené v plné ceně, protože hmotka a protože inventura v prodejních cenách a ne v nákupních. takže buď zaplatíš v inventuře nebo si to "dobrovolně" koupíš dřív, prostě paráda.
                      takže těch věcí, co jsme neměli rádi, taky brala míň - prostě by to jinak musela zaplatit a vyhodit.
                      takže zrovna u potravin se takovému "přístupu" moc nedivím

[ Reagovat ] [ Zpět ]

My tady máme prima správce tenisových kurtů, když nás vidí přijíždět, běží se někam schovat se slovy, ježiš voni jsou tu zase, já se z nich poseru.

Nebo na nás už zdálky huláká, že jsou všechny kurty obsazený, ať jedeme domu. Přitom na kurtech není ani noha.

Jediný co po něm chceme je, aby nás zapsal do rozpisu na příště. Kurt si kropíme i uklízíme sami.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jestli mu "prokecáváš díru do hlavy", jako to činíš mnohdy tady, pak se mu ani moc nedivím
                        Přeji hezký (byť chladný a podmračený) den

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Prodavač morálně na výši. Neprodává bližnímu nic, co by sám nevzal do huby...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Autor: Radler

jak to tak vidím, tak ti prodavači jsou taky pěkné svině, co? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

"Jen" mají specifický humor, který neobchodníci nechápou
                      (kuchařské vtipy také "nemusím")

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To víš, obal musí ladit s kabelkou a lodičkami a taky s autem, no a když vyřeší tenhle neřešitelný problém, tak teprv potom nastává nepodstatná fáze zjišťování jestli se tam doklady vejdou :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Útočník ze Stockholmu se soudu přiznal ...

... a tím oddálil své vyhoštění o dobu trestu, ke kterému bude (zřejmě) odsouzen.
    Nebude mu, na základě dlouhodobého pobytu ve Švédsku, uděleno (po propuštění) občanství?
    8-(((

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Magistrát, Dolínek , a jejich web změnte.to

Napsal jsem jim před cca měsícem podnět k jedné lokaci ( zde již diskutovaná zona která nedovoluje jízdu na kole po silnicích Vyšehradu) a oni se mě po 3 týdnech vyjádřili k úplně jiné lokaci :(

Napřed Dolínek vnadil :

Vážená paní, vážený pane, dovolte mi, abych Vám poděkoval za čas, který jste věnovali zaslání podnětu prostřednictvím zmente.to.

Přiřadili jsme mu číslo xxxxx a budeme se jím zabývat, to Vám můžu slíbit. Havarijní stav předáváme okamžitě k řešení, a tak věřím, že nápravu ve svém okolí uvidíte co nejdříve. Ve všech ostatních případech Vám garantuji, že se ozveme nejpozději do 30 dnů. Pokud se nám podaří získat potřebné informace rychleji, odpovíme obratem.
    Děkuji, že máte chuť měnit spolu s námi Prahu k lepšímu. Neváhejte se ozvat i s dalšími podněty.

Zdraví Vás

Petr Dolínek
    náměstek primátorky hl. m. Prahy a radní pro oblast dopravy

No a odpověděli mi dneska
    Přejeme dobrý den,
    o těchto problémech víme, bohužel řešení není příliš snadné. V případě Vyšehradské skály je to téměř neřešitelné. Máme zpracovánu studii jak na zavěšenou lávku na skále, tak na plovoucí pontonovou lávku, která by zvětšila pochozí profil, ale stanoviska od dotčených úřadů jsou natolik protichůdné, že netušíme jak toto dopadne. Policii se nám dlouhodobě nedaří přetlačovat, byť se mění legislativa a snad nám to trochu pomůže ve vyjednávání a úřady nám odstraňují původní vyhovující značení. Držte nám palce, řešíme to.
    S pozdravem
    Tým zmente.to

No POCHOPÍ TO NĚKDO ?

tak jsem jim odpsal

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.04.2017
    Autor: újezďák
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

odepsal jsem jim :

Dobrý večer,

děkuji za Vaši odpověď ,ale při čtení jsem nabyl dojmu, že je opět prvního dubna, tedy apríl ?

Odpovídáte na úplně jinou lokaci, než jsem ve své žádosti uvedl a lokací 50.062373494439, 14.422920495272 potvrzujete skutečné místo ke kterému se můj podnět vztahoval.

Tedy ulici V pevnosti, kam byla umístěna značka která ze silnic v prostoru Vyšehradu, polopaticky zhruba od 50 metrů před Leopoldovou branou až po Cihelnou bránu ( a vnitřních ulicích Vyšehradu tedy K rotundě, Soběslavova, Štulcova a) vyřazuje cyklisty ze silnice…. stejná značka je pak u Cihlové brány u konce ulice Vratislavova…. o žádný tunel ve skále se nejednalo !
      Proto bych prosil o nové vyjádření a doufám, že tentokrát se trefíte do prostoru žádosti a že nebudet trvat na 30 denní lhůtě …

Pěkný večer atd …

TO JSEM JIM TAM TENKRÁT NALINKOVAL I OBRÁZKY, ODKAZY A ULICE PŘES MAPY.CZ

A ONI ODPOVÍ NA MÍSTO KTERÉ JE ÚPLNĚ JINDE...

:(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Jen jestli tu lávku nechtějí stavět i kolem hradeb Vyšehradu :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Pokud vyřizují všech 722 dosavadních podnětů takhle tak celkem chápu, že Dolínek z ČSSD a Krnáčová z ANO si dále mohou vesele slibotechnovat a halekat o tom jak Prahu spravili a jak se dobře starají o občany...

Dolínek píše o báječném webu pro občany a Krnda lepí po Praze nové výstražné cedule pro turisty o pražských taxikářích, které světe div se pořád řídí Bém :(

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 13.04.2017

Za cykloaktivismus 2x minus dva body :)
        Beru to jako výstrahu, že o zájmy cyklistů v Praze se smí starat jen skuteční cykloaktivisté, tedy lidé kteří na kole po Praze jezdí tak nějak " vopravdicky" protože jim na tom skutečně záleží :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.04.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Na první pohled pobavilo, ale to by musel být Apríl, abych se opravdu pobavila.
    Pak zaujalo - jak vůbec může dojít k podpoře takhle prodělečného počinu. Až 12 (!!!) cyklistů za den o víkendu a prý že si doprava na kopec získává oblibu.
    Nejvíc ale vytočilo, protože tohle jsou opravu vyhozené peníze
    http://praha.idnes.cz/cyklobus-kola-dopravni...

Musím říct, že spíš skousnu ten rozhovor starosty pro Playboy než cyklobus do Suchdola. Možná by stálo za to zjistit, kdo z OÚ je pravidelným cestujícím na ten Suchdolský "krpál".

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Naopak, mě to přijde jako poměrně laciné řešení.
      Kolik autobusů má na sobě ten nosič ? Jeden , dva ?

A proč laciné ?
      Protože to za cenu pár trubek namontovaných na obyčejný autobus ( žádný speciál, draze přebudovaný nebo speciálně koupený , případně předražený cykloelektrobus) :

1. poskytlo městu Praha vděčné mediální alibi, jak se stará o cyklisty

2. protože to názorně ukázalo, že zájem cyklistů je někde jinde a takovou službu ve skutečnosti prakticky vůbec nepotřebují a pokud ji někdo ze "zástupců cyklistů" na městu skutečně vydyndal, tak je prokázáno, že je to lunatik, který vlastně neví co my dopravní cyklisté oceníme :)

Mě, když to zavedli, to celkem potěšilo, protože jsem si myslel, že to je první krok ke změkčení zákazu přepravy kol v autobusech, valná většina nízkopodlažních linek má už dnes takové plošiny, že by se tam jedno až dvě kola úplně v pohodě vešla a vůbec není třeba je věšet zvenku....

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ano, názorně to ukázalo, že do Suchdola vozit cyklisty busem je bohapustý nesmysl. Akorát tenhle argument se mediálně nějak nehodí do krámu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Tak u nás takových autobusů s nosiči kol jezdí desítky a jsou využívány značně a to i v pracovní dny. Nejvíce jezdí na Radhošť, Bumbálku, Bílou, Soláň, V. Karlovice.
      U nás je to velmi vítaná služba:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Protože ji využívají pražáci ze Suchého Údolí. ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: petrp

Protože je to zřejmě na trasách, kde to má smysl a logiku a ne u kopce, kde se zdolává 100 výškových metrů https://mapy.cz/s/1yONB

[ Reagovat ] [ Zpět ]

To si děláš kozy ne?
          To je téměř rovina:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Božemůůůůj, dyť tady od samého začátku říkám, že na téhle trase je cyklobus naprostá hovadina.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Co, sto metrů? Výš jaký je to kopec? :-))

To mi připomíná, když někteří tvrdí, že mezi Břeclaví a Kosticemi jsou dva kopce. Jo, jsou - jeden je nadjezd nad tratí a druhý nadjezd nad dálnicí. .-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Ano, vím moc dobře, jaký je to kopec. Na kole jsi nahoře do 10 minut a to se cestou ještě kocháš...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 15.04.2017

http://zpravy.idnes.cz/pakistan-mardan-lync-0ri...

Tak mě napadá, jaký je vlastně rozdíl mezi islámem a islamismem? Přijde mi, že neologismus islamismus znamená v podstatě šíření islámu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Joe-CUBE

Takový přiměřený trest za to, že nechodil na modlitby. Inu mírumilovný a tolerantní islám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Kdepak, za všechno může existence Israele, minulá, současná i budoucí americká zahraniční politika a jakož i anglický a evropský kolonialismus v minulých stoletích...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Jejda, opomněl jsem, že za to může i odpor proti přerozdělovacím uprchlickým kvótám...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

http://www.info.cz/svet/pokud-se-vratim-zemru...

Jak pěkně spolupracují katolické Filipíny s muslimskou Arábií v likvidaci delikventek, co by snad toužily osvobodit od islámu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Takto se ohlupují voliči

Krásní, mladí, volitelní. ČSSD na malůvce vylepšila vedení partaje

Sociální demokraté ve čtvrtek zahájili kampaň v rámci projektu Česko 20+, který má ukázat směřování země na dalších 20 let. K jeho propagaci strana vytvořila i vizuály, přičemž na jednom z nich neváhala digitálně omladit a přikrášlit vedení.

https://www.novinky.cz/domaci/435692-krasni...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 21.04.2017

Teda, jen doufám, že mi to ohloupení vydrží až do voleb, taková krásná prezentace!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.04.2017

Nebýt státu, kdo by stavěl mosty?
    https://www.evropa2.cz/news/most-pro-veverky...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.04.2017

Kam se serou Holanďani ... máme taky:
      http://www.goo.gl/jS29Ry

Skoro by se dalo říct, že čím blíž k Bruselu, tím větší a dražší pitomosti.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: PepikW

Koukám, že Nizozemci už taky pěkně degradují ze své spořivostí a promyšleného výdeje peněz.

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Podle všeho úplně. Asi přestává platit, že co Skot vyhodí, Holanďan sebere.:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na cesty po Evropě

dnes
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

včera
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…

Hledám: cyklodovolená

včera
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (25 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017