reklama

elektrokolo pro manželku

Vybíral jsem el. kolo pro manželku .Jelikož je již v důchodovém věku tak jsem zvolil městské kolo,především k vůli snadnému nástupu. Do oka mi padlo kolo KENTOYA RSEB 303 s akcelerátorem. Má velmi pěkně zapracovanou baterii do rámu a velmi slušnou výbavu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.03.2017
Autor: hedcan
  • Re: elektrokolo pro manželku

         

    A to nám oznamuješ proč?
    Nebo jen děláš reklamu či máš i nějaký dotaz?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2017
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: elektrokolo pro manželku

           

      Jeden dotaz bych měl. Jak se řeší demontáž zadního kola při defektu . Nenašel jsem žádný konektor kde by se dal motor odpojit. Kablík vede přímo do řídící jednotky. Já sám mám střeďák , tak jsem tohle zatím neřešil. Jestli má někdo zkušenosti, tak se rád přiučím.Děkuji

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2017
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        Lepit lze i bez demontáže kola pokud je díra zlepitelná. Sundáš plášť vytáhneš duši, nafoukneš, najdeš díru, zalepíš a nahodíš vše zpět. Běžně jsem to tak praktikoval aniž bych měl motor.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 30.03.2017
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          Díky za radu . Ono se s tím někde na cestě stejně víc dělat nedá. Zalepit a mastit domů než to ujde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 30.03.2017
          Autor: hedcan
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          Tak jsem tu případnou demontáž zadního kola řešil přes prodejce.Z řídící jednotky je na délce kabelu rezerva , aby se dalo kolo vyjmout a položit bokem. Při centrování jdou odpojit všechny přívody u Ř.J. a vytáhnout prostupem v rámu.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.04.2017
          Autor: hedcan
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: elektrokolo pro manželku

         

    To je tezke a predrazene elektrokolo:)
    Manzelce jsem koupil skoro stejne elektrokolo s vahou 24kg a baterkou 36V14Ah za 17000Kc.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2017
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: elektrokolo pro manželku

           

      Tento model jsem vybral především k vůli dobře rozloženému těžišti. V žádném případě bych nekoupil kolo s baterií v nosiči.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 30.03.2017
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        Dobre rozlozena vaha - je to motor v prednim kole+ baterka na riditkach:)

        Jinak je to vzdy ruzne blbe. Jiste, kdyz baterka je na nocise - je to nejhorsi. Ale pro elektrokola do 25km/h je to skoro jedno:)

        Na rychlem elektrokole mam baterku 5.5kg na nosice. Ve sjezdu je to uplne blbe:)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 31.03.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: elektrokolo pro manželku

           

      El.kolo za 17000kč.Když budeme počítat baterie 14ah za 9000kč , motor 5000kč ,tak jaké to je kolo za 3000kč.???

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 01.04.2017
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        A co to zkusit počítat obráceně, kolo za 12 a zbytek je elektrika.
        A ty ceny se nejspíš nedají počítat jako když to kupuješ ty kuse někde v obchodě.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 01.04.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          V tom se dost pleteš, tyhle otevřené systémy jsou skládány u nás ze sad dovezených z číny.
          To kolo samotné je nějaký ocelák z marketu za 2-3tisíce. Uzavřené systémy jako bosch, yamaha apod. na tom jsou sice o kapku lépe ale když chceš něco dokoupit (třeba bateri) tak se nedoplatíš.
          Obecně u elektrokola je kolo maximálně ošízeno na všech komponentech.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.04.2017
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        Skoro ano:) Baterka ja bych rekl 5000 (nejlevnejsi clanky), motor 5000 a kolo 7000 (V-brake+hlinik).

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.04.2017
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: elektrokolo pro manželku

         

    fuj ty škrte, myslím, žes na manželce zbytečně šetřil.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 30.03.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: elektrokolo pro manželku

         

    nevím, můj subjektivní názor, že na trhu se dá sehnat i lepší kousek a i vzhledově

    navíc kupujete kolo, které není jen takový spotřební statek, takže bych zkusil naspořit na něco kvalitnějšího a příjemnějšího vzhledově

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 31.03.2017
    Autor: milanovit
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: elektrokolo pro manželku

         

    jinak už jsi to kolo koupil?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2017
    Autor: milanovit
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: elektrokolo pro manželku

           

      Ano, to kolo je již doma a zatím jsem ho jenom testoval a spokojenost. Motor je údajně nějaká novinka. Zabírá fantasticky. Dusil jsem ho se svými 110kg do kopce jen na plyn a vůbec se neohřál. Tohle kolo nám padlo do oka právě pro svou konstrukční odlišnost od ostatních el.kol.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2017
      Autor: hedcan
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        Jaké elektrokolo mám koupit aby mělo co nejlepší dojezd?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.04.2017
        Autor: Daniel963
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          To záleží víc na akumulátorech než na kole....

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 20.04.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          Kup něco s pořádným výkonem ať to jede, já koupil manželce kolo s 250W motorem

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2017
          Autor: Honzik14
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: elektrokolo pro manželku

             

        Ahoj, hele a fakto to stačí? Kolik to ujede? Já teď řeším něco pro mámu, trochu do kopce, trochu z kopce do práce v Jeseníkách.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.04.2017
        Autor: koutasek
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: elektrokolo pro manželku

               

          Dojezd nic moc a je i těžké http://www.kentoya.cz/elektrokola/elektrokolo...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.04.2017
          Autor: miro5
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: elektrokolo pro manželku

                 

            On ten udávaný dojezd závisí především na stupni přípomoci. Také na prodejci jak moc ty čísla vyšponoval ,aby prodal.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 22.04.2017
            Autor: hedcan
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: elektrokolo pro manželku

                   

              Koupil jsem včera kolo Wisper v Praze www.cyklospeciality.cz/elektrokola/, kamarád mi doporučil obchod cyklospeciality, že se specializují na elektrokola

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.04.2017
              Autor: Daniel963
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: elektrokolo pro manželku

                     

                to nemůžeš takhle. Pěkně adresně, který kamarád, kde bydlí, jméno jeho matky za svobodna, datum narození, postoje jeho otce v roce 1968 k okupaci československa vojsky Varšavské smlouvy.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.04.2017
                Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

572 cyklistů (7 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024