Hirtshals

Jak je to s dlouhodobým parkováním v přístavu Hirtshals, může-li mi někdo poradit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 20.03.2017
Autor: Quatsch
  • Re: Hirtshals

http://www.visitdenmark.co.uk/en-gb/denmark...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je rychlost, děkuji.
      Mezitím jsem našla adresu místního Touristbüra, takže ji můžu vyzkoušet.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Takže ten Sever...jako jo?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 21.03.2017
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ze Severu ještě odpověď nedorazila, asi mě tam nechtějí.
          Nevím, jak to dopadne, už je taky skoro pozdě teprve začít něco plánovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 21.03.2017
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Máme šikovné místo u moderního kostela na jižním okraji města Hjørring, což je asi 20 km před Hirtshals. Letos v květnu tam možná asi určitě zase budeme, plánujeme totiž trajekt z Frederikshavn do Osla a zpět ze Stavangeru do Hirtshals. Je to dobré východiště pro oba přístavy. Posledně před šesti lety jsme se plavili do Göteborgu a zpět z Kristiansandu do Hirtshals. Jo a vedle parkoviště se dalo bez problému přespat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.03.2017
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ten kostel se jmenuje Bistrup kirke a je zde:
      https://mapy.cz/turisticka?vlastni-body&x=9...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.03.2017
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano, pamatuji, viděla jsem vaše fotky.
      Já koukala na parkoviště dle mapky z odkazu Lanny Hirtshals Transport Centre (tam nejsou ani žádné stromečky) a není mi jasné, o jakou parkovací plochu se jedná.
      Abychom se tam nepotkali :D
      Já jsem si vybrala kdyžtak plavbu do/z Larviku.
      Nevím, no ... prosím, mohl bys mi napsat (nebo někdo jiný) svoje zkušenosti s medvědy? :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.03.2017

Hirstshal - Larvik jsem několikrát absolvovala, o tom parkovišti tam vím, ale pravda, nikdy jsem tam dlouhodobě auto nenechávala.
        S medvědy mám zkušenost takovou, že jsem jednoho potkala na Roháčích, na severu ani jednoho.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.03.2017
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já myslím, že na Slovensku je to daleko aktuálnější, viděl jsem ho jen jednou pod Chočem a hned zbaběle utekl do údolí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2017

Raději auto necháváme mimo přístavní města, kdoví kdo se tam pohybuje a může být i málo místa. To vnitrozemí je zaručeně klidné. Před patnácti lety jsme měli auta v Sindalu u nádraží, ale ten Hjørring je sympatičtější.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.03.2017
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partnerku na MTB

dnes
Ahoj, rád se seznámím s bikerkou na společné vyjížďky do terénu v okolí Prahy, do hor, single tracky,..

Hledám: Kamaráda/dku na kolo Ostrava

včera
Pro rekreační ježdění po kraji, bych uvítala spolucyklistu/tku - samotnou mě to moc nebaví. Ideální v týdnu,…

Hledám: kamaradku ci kamarada na kolo

27.03.2017
Ahoj hledám někoho na vyjížďky na kolo v Praze a okolí budu se těšit na odpoved
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

262 cyklistů (22 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017