reklama
Město: Praha

Do práce na kole.

Tak letos zase startujeme :)

http://www.dopracenakole.cz/

Tvářemi kampaně jsou břišní a hrudní chirurg prof. MUDr. Pavel Pafko, DrSc., a také fyzioložka a biochemička prof. RNDr. Helena Illnerová, DrSc. Oba jezdí po celý život pravidelně na kole a nic na tom nemění ani po sedmdesátce.

No a bohužel jsem do rubriky město musel dát Prahu, ale měst kterých se to týká je více...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.03.2017
Autor: újezďák
  • Re: Do práce na kole.

         

    Proč bohužel?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2017
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Do práce na kole.

           

      Protože když člověk při zakládání tématu vybere rubriku ve městě na kole, tak musí vybrat jen jedno město, ale soutěž se pojede v 32 městech

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.03.2017
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do práce na kole.

             

        V tom tvém odkazu ještě město vybrané není, to se děje až někde dál. Jediná tvá zmíňka o Praze je to tvoje litování. Proto jsem se divil. Nebo ty bys chtěl jezdit do práce v soutěži přes celou republiku? To by nebyl zase tak špatný nápad, navrhni to. Jinak je mi to vlastně fuk, jen jsem tomu nerozuměl.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.03.2017
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Do práce na kole.

               

          .

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.03.2017
          Autor: JendaH
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do práce na kole.

                 

            Mně úvodní odkaz:
            http://www.dopracenakole.cz/
            vyvolává úvodní stránku, viz obrázek. Ano, když se chci přihlásit, tak si musím vybrat město, kde budu soutěžit.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 08.03.2017
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
            • Re: Do práce na kole.

                   

              Už jsem to pochopil. To je věcí zařazení diskuse v NaKole. Netýká se to stránek Automatu. Vůbec jsem si toho nevšiml. Omlouvám se za nedovtipnost.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 08.03.2017
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Do práce na kole.

         

    Chtělo by to soutěž nejenom do dálky, ale i do výšky...aby to bavilo i Liberečáky a jiný horský národy...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2017
    Autor: Radler
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do práce na kole.

         

    Kolik na tom ta neziskovka zase vydoluje z rozpočtu?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.03.2017
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
  • Re: Do práce na kole.

         

    Tak určitě, v Praze to je nejlepší způsob sebevraždy...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.03.2017
    Autor: Míra75
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Do práce na kole.

           

      Četl si k tomu i něco jiného než jen nadpis tématu?!?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: Do práce na kole.

           

      Tak to je zajímavé tvrzení které bohudík nelze podložit ani jediným případem za posledních 11 let.... takže díky za názor ale snad by stálo za tím si napřed ověřit fakta

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2017
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Do práce na kole.

             

        Když se podíváš na jeho dalších 5 příspěvků, tak zjistíš, že si jen tak štěknul do témat, kde mu něco řekl nadpis.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.03.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Do práce na kole.

             

        Ale docela dost lidí to má nejspíš podobně, alespoň podle vyjádření mnoha.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 19.03.2017
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Do práce na kole.

               

          Víkendový průjezd naprosto pohodovou Magistrálou jako pokus o sebevraždu zhusta označují i místní :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Do práce na kole.

             

        Tak ti nevím, nedávno po Praze pobíhal nějaký dánský "vědec" aktivista, který naměřil přímo vražedné hodnoty čehosi, co zcela jistě hubí ty, co po ulicích šmajdají, naprosto spolehlivě.

        Nemusí tedy jít o střet cyklisty s vozidlem, nebo u některých obzvláště indisponovaných, s pevnou překážkou (strom, kandelábr) ale o sebevraždu pomalejší.

        Já teda Dána moc nežral, ale vy, cykloaktivité, byste si v tom měli udělat jasno. Je to jedovaté v tý Praze, pak je obecným ohrožením tam pořádat obdobné taškařice, nebo není, a pak Dána poslat do patřičných míst a jeho poplašné zprávy vetovat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2017
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: Do práce na kole.

               

          Měřil prach a je to ten pán, který na youtub dal videa o tom jak si on pro rodinu staví ekologický dům a přitom ukázal strojově ruční rozborku původního stavení doprovázenou doslova mraky prachu v obytné čtvrti, žádné kropení nic..... :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2017
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Do práce na kole.

                 

            Je mi to jasný...

            Léta tvrdím, že Praha je poklidné, pro cyklistu bezpečné město a čárat po asfaltu netřeba.
            Bylo by fajn udržovat krajnice sjízdné, doplňovat ukradené kanálové mřížky a odstanit i jiné pasti (tuhle mě sundaka z kola dlažba na Národní, na 20mm pláštích jsem vletěl do mezery mezi dlažkama asi 23 mm, a nešlo s tím už nic dělat, jen lehnout).

            Bylo by mozná i fajn, udělat můstek přes snad Cisařský ostrov (mám v tom trochu zmatek)a protáhnout tu cyklocestu bez aut blíž k centru.

            Asi by se dalo najít i pár dalšich věcí, ale jízda na kole Prahou fakt sebevraždou není.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 04.04.2017
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Do práce na kole.

           

      Nesouhlasím.
      V Praze se kupodivu dá na kole jezdit celkem dobře, dokonce i babičky přežijí-)). Chce to jen zapojit ty šedé buňky, vzpomenout si při jízdě na kole na to, jak asi působím na řidiče, nedělat si naschvály, zbytečně a prvoplánově nepřekážet, znát své síly a třeba i, když to jinak nejde, zastavit (nepřekážet), rozmyslet si, co a jak udělat a být hlavně v klidu.
      Kolo má obrovskou výhodu v tom, že kolař se jednoduše a velmi lehce může stát chodcem. Ale samozřejmě, nesmíš si myslet, že jsi závodník a na tvém dobrém výsledku stojí a padá svět.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2017
      Autor: Lanna
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Do práce na kole.

             

        absolutní souhlas, hodně záleží na cyklistovi. Pokud bude se chovat obezřetně, tak to bude pohoda

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.04.2017
        Autor: milanovit
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do práce na kole.

               

          Dodal bych ještě jednu věc.

          Nejen obezřetně, ale i předvídatelně.
          Aby všichni v autech věděli, co cyklista chce udělat.

          Pak není sebemenší problém, jen v hlavách fundamentalistů na obou stranách.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.04.2017
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Do práce na kole.

           

      Tak to by se to mělo víc zpopularizovat. Lidi zbytečně lezou po plotě na Nuseláku, a přitom stačí obyčejnej bicykl...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.03.2017
      Autor: Radler
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

512 cyklistů (8 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024