reklama

40 000 .....

Tak jsem si čirou náhodou všimnul, že tady máme jubilanta. Tedy přesněji jubilantku. Od registrace na tomto fóru se jí podařilo přispět 40000 příspěvky. Ten jubilejní byl přidán dnes v 19.06 hod. To je denně víc než 12 příspěvků.

Jistě víte o kom je řeč :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.03.2017
Autor: mildakh
  • Re: 40 000 .....

         

    A už to není pravda :o)))

    Ale těšila jsem se, kdože to najel takovou pěknou porci km a ono je to "jen" o ježdění NaKole :o)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.03.2017
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: 40 000 .....

           

      Taky hezky ukecaná :-)
      Vyvalíš soudek a budem slavit? Že bych přišel gratulovat :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.03.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: 40 000 .....

             

        Jasně, dáme konev mlíka a pytel mrkve :o)))

        Ale ono vlastně není co slavit. Když to vezmeš, že jsem tu od roku 2005, tak tahle hranice padla už dávno :o)))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.03.2017
        Autor: radka
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 40 000 .....

               

          Slavit se dá kde co :-)
          Fakt je, že by se ale měli předvést majitelé tady té hospody a dát něco do placu za ty statisíce prokecaných klikání :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.03.2017
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: 40 000 .....

                 

            No, ruku na srdce, některé příspěvky bych radši nezapočítávala :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.03.2017
            Autor: radka
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: 40 000 .....

                   

              To určitě každý. Když se zadaří a přijde den blbec, tak by člověk kolikrát nebyl :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.03.2017
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: 40 000 .....

                     

                Každý ne.
                Byli tu i tací, kteří
                a) měli pravdu vždy
                b) neměli-li pravdu, platil automaticky bod a)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.03.2017
                Autor: AV
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: 40 000 .....

               

          kdyby byla aspoň koruna za příspěvek, co?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.03.2017
          Autor: Jurimír
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: 40 000 .....

                 

            Teď je ovšem otázka, zda platit nebo dostat... ;-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2017
            Autor: Jrr
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: 40 000 .....

                   

              Samozřejmě oboje, jeden bude dávat, druhý dostávat.
              problém by nejspíš nastal při dohadování kdo a co bude :-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 05.03.2017
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: 40 000 .....

                     

                Já bych to moc nepitvala nebo někdo přijde s tím, že se za palce nahoru bude dostávat a za palce dolů bude dávat :o)))

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 05.03.2017
                Autor: radka
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: 40 000 .....

                 

            Konečně nějaký zajímavý návrh :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 05.03.2017
            Autor: radka
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: 40 000 .....

         

    Spočítal jsi taky, kolik lidí odsud za tu dobu stačila vyštípat?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.03.2017
    Autor: OVG
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: 40 000 .....

           

      Tak schválně, kolik, dej seznam.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2017
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: 40 000 .....

             

        Seznam asi nedám, nechce se mi hledat všechny ty co přišli na něco se zeptali a po pár jízlivých poznámkách už se tu neukázali. Z těch stálejších je myslím na řadě Palmovka a Brahma. Ale, co že ty hned tak operativně reaguješ.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2017
        Autor: OVG
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: 40 000 .....

               

          Hele, mas to desne popleteny. Sam Palmic to tady pred rokem a pul rozpustil a zrusil !

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2017
          Autor: ronda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: 40 000 .....

                 

            Hmm, a proč se tedy do něj v každém svém příspěvku naváží ?. Já mu tedy nechci dělat advokáta, ale někdy to zavání až stihomamem

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2017
            Autor: OVG
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: 40 000 .....

                   

              Je mi sice po tom prd a je mi to i volny - ale ciste jen pro princip se zeptam : co ze ty se ted najednou navazis ? ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2017
              Autor: ronda
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
              • Re: 40 000 .....

                     

                Máš pravdu, je ti po tom prd.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.03.2017
                Autor: OVG
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: 40 000 .....

                     

                i muži mají své dny... :-D

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.03.2017
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
                • Re: 40 000 .....

                       

                  i muži mají své nicky na některé dny ... :-D

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.03.2017
                  Autor: újezďák
                  Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
        • Re: 40 000 .....

               

          Operativně? Já si operativnost představuji úplně jinak. Otevřu Nakole, pročítám co se komu stalo a čtu co čtu a co si před třemi hodinami napsal.
          A protože nevim a ani netuším kdo kolik a koho vyhnal, tak se ptám abych měl nějakou představu.
          No, jak vidím, tak se zase nic nedovím a zůstane mi utajeno koho že radka odtud vyhnala.
          Ty k radce chodíš na poradu? Že víš, že teď je na řadě Palmovka a Brahma :-)

          A jestli sem někdo vpadne se stupidní reklamou nebo přiblblým a zcestným komentářem a radka na to zareagovala (stejně podobně jako i další) a dotyčný vyzmizíkoval, tak to snad je spíš záslužná činnost než něco špatného.
          A pokud někdo není schopný v diskusi snést jiný názor a případně i nějakou kritiku nebo poznámku a dloubnutí, tak není nic špatného na tom, že se diskuze nezúčastní nebo i odejde.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.03.2017
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: 40 000 .....

                 

            Nejsou důležitý jména, ani čísla, jestli chceš mít představu najdi si to sám.
            Na poradu k nikomu chodit nemusím, stačí to tady občas sledovat. Pokud se někdo na něco slušně zeptá a odpovědí jsou mu jen uštěpačné a rádobyvtipné poznámky, není divu, že už se tu neukáže, tj. jinými slovy - je vyštípán.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.03.2017
            Autor: OVG
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: 40 000 .....

                   

              Tak řekni aspoň to číslo...
              Vydělíme to a zhodnotíme efektivitu. ;-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.03.2017
              Autor: Jrr
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: 40 000 .....

                     

                Přečti si první větu o příspěvek výše.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.03.2017
                Autor: OVG
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: 40 000 .....

                       

                  Datum: dnes v 11:34
                  Autor: OVG

                  Spočítal jsi taky, kolik lidí odsud za tu dobu stačila vyštípat?

                  Trochu mi to teď připomíná populární ženské: "Tak když nevíš, já ti to teda říkat nebudu..." ;-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.03.2017
                  Autor: Jrr
                  Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                  • Re: 40 000 .....

                         

                    Přečti si pořádně co jsem napsal, pak to možná pochopíš.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 07.03.2017
                    Autor: OVG
                    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
    • Re: 40 000 .....

           

      Já sem chodím kvůli cyklistice, tipům na výlety, někdy technickým radám. Ne kvůli konfrontaci. Proto mám taky plný sloupek skrytých "tlachacích" témat.
      Já jsem zaregistroval, že zmizel Hekynen a Hrabosh, Ti byli vyhozeni adminem. A pak Jindračíslo, ten "odešel" sám s hlavou hrdě vztyčenou. :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2017
      Autor: mildakh
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: 40 000 .....

           

      Pravda, na tebe jsem zapomněla...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.03.2017
      Autor: radka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: 40 000 .....

             

        No jo stáří, taky občas na něco zapomenu.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.03.2017
        Autor: OVG
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

299 cyklistů (10 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024