reklama

Brompton Bicycle

Zdravím jsem hrdej majitel skladacího kola Brompton rád bych získal zkušenosti od jiných majitelů skladacího kola Brompton nebo aspoň recenze od lidi jakej mají názory na skladací kolo Brompton www​.brompton.com/

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.02.2017
  • Re: Brompton Bicycle

To trochu s křížkem po funuse, ne? Nač recenze, když už jsi ho stejně koupil a nač cizí názory, když už máš možnost si utvořit vlastní?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Ifča
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

ja jsem spokojenej ... Ale rád bych znal nazor i jiných majitelů na brompton myslím že to není nic nevkusného se zeptat na recenze ... Svuj nazor a hodnocení mám.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ježíš, pardon... já nemyslela, že je to něco nevkusného, to neměla být buzerace... Jen mě to překvapilo. Já prolézám všechny možné recenze, NEŽ něco koupím. Pak už radši ani ne. Dovědět se o případných negativech, když už s tím nemůžu nic dělat... no, to by mě kleplo.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Ifča
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

134 cyklistů (6 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017