reklama

cycle analyst

Dobrý den, nevíte někdo, čím může být to, že mi cycle analyst verze 2.3 neomezuje max proud, když ho nastavím.???
Nastavím třeba 10A potvrdím a stejně ukazuje třeba 100A, podle toho, co nastavim v regulátoru..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 24.02.2017
Autor: Tomino691
  • Re: cycle analyst

         

    Záleží jakou máš verzi. U 2.3 to jde u verze CA-DP, ale musíš to spojit s tímhle kompatibilní řídící jednotkou. U verze 3 máš výstup na plyn, takže to jde s jakoukoli jednotkou. Ale pokud to nemáš nijak napojené na řídící jednotku, tak těžko můžeš čekat, že ti to bude omezovat proud.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 24.02.2017
    Autor: Robikl
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: cycle analyst

           

      Dekuji za radu,myslím ze mam ca-dp.ovsem ustrihl jsem stavajoci bpcnik a daval vetsi,nemam tedy nikam zapojene kabliky c.5-speed a c.6-throttle over ride.,ale kam je zapojit?mam regl kss.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.02.2017
      Autor: Tomino691
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: cycle analyst

             

        Asi se budeš muset podivat do návodu. Pochybuji, že ti tady někdo bude umět poradit. Malo lidí tady to má a malo jich tomu rozumi. Já mám verzi SA a ta má jen bočník a čidlo rychlosti. Kdybych vybíral dneska, tak jdu do verze 3. Tam jsou velké možnosti pro jakoukoli řídící jednotku s plynem.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.02.2017
        Autor: Robikl
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: cycle analyst

               

          Ale ta šílená cena u té 3 a konektory taky nemusí sedět ke všem jednotkám.
          Osobně jsem rád že mám 2.3 verzi a úplně mně to stačí. Vše ostatní umí kelly.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 25.02.2017
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: cycle analyst

                 

            130 dolarů

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.02.2017
            Autor: Robikl
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: cycle analyst

                   

              Kde?
              A co doprava clo a DPH?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.02.2017
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: cycle analyst

                     

                Chápu li to do re tak bych mel tedy konektory c.5 ac.6. (speed a throttle)propojit s plynem?do kelly myslím nejsou kam dat.tim pádem bude kelly ovlivňovat plyn dle nastaveni..

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 25.02.2017
                Autor: Tomino691
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: cycle analyst

                       

                  Můžeš to zkusit na vlastní riziko.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 26.02.2017
                  Autor: Robikl
                  Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: cycle analyst

                     

                To je pravda. Doprava a DPH určitě. Clo se myslím u elektroniky neplatí.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 26.02.2017
                Autor: Robikl
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

394 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024