Nový bazén

Dobrý den, máte zkušenosti s bazénem od Albixonu ? Dost se mi líbí jejich styl bazenu ale zajímá mě názor zákazníků. Na co se zaměřit a na co si dát pozor ?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 30.01.2017
Autor: Mlokina
  • Re: Nový bazén

A co se ti na něm líbí?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Je to neskladná bestie - když jsme si ho vloni chtěli vzít na cyklodovolenou, nepovedlo se nám ho nacpat ani do brašen, ani ho cvaknout na nosič...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: evcas
    Hodnocení: +21 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

je úplně na hovno a firma Albixon je úplně na piču..... je tak zkurvená, že si neumí ani zaplatit reklamu a od takových idiotů bych si nekoupil ani kačenku do vany, natož bazén....

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Grille
    Hodnocení: +17 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

:-))) Ty ses teda rozjel :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 31.01.2017
      Autor: Airline
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

sakra tak člověk tu napíše názor a Mlokina se ani neobtěžuje poděkovat.... já v tom čuju čáry..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

S firmou Albixon máme jen ty nejhorší zkušenosti. Jejich bazény mají na dně díru a s nezvanou reklamou se nacpou do diskusí, kam vůbec nepatří.
    Rozhodně nikomu nedoporučuji si od nich cokoliv kupovat, protože chudáci, co si neumí ani zaplati legální reklamu nezaručují žádné solidní jednání.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

nekaž kšeft a něco objednej k sousedům na dobírku. při cestě jim zabal tu pozlacenou nerez termozku s pobavilo a je to, ne? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Měl jsem tři, vždycky jen chvíli. A pokaždý jsem si říkal, že ten další snad už tak mizernej nebude. Počtvrtý už riskovat nebudu...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Nemohu si stěžovat.

Tak to pozor. Já si nemohu na bazén od Albixonu stěžovat.
    ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Nemohu si stěžovat.

jenže to je proto, že ho ještě nemáš

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Nemohu si stěžovat.

Chjo. Sem si říkal, že teda také jednou v životě zkusím vyvolat nějaký ten flameware - taky které jiné téma s k tomu může hodit více - a Ty mě takhle odhalíš hned v první reakci...
        ;-)

A vůbec: neviditelní sebevrazi, buďte vidět!
        ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pořídil jsem pro rodinu tenhle a jsme velmi spokojeni. Neteče, voda se v něm nekazí a stále pěkně voní http://www.adriadatabanka.com/admin/images...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ale blbě ho můžeš vypustit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

voda se v něm nekazí. Takže se nevypouští. Akorát se v něm v poslední době začli objevovat neplavci. Což teda dost kazí dobré jméno.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Když neplavou, tak je utop. Hluboký ho máš určitě dost. To není žádný šmejd od Albixonu :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

Dobryyy :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

když tak si k němu může koupit takovou tu síťku na sběr napadaného listí, jen asi raději trochu větší...

[ Reagovat ] [ Zpět ]

oni by se utopili sami, což o to, ale furt je nějací dobrovolníci zachraňují a vozí je do západního Německa.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Tak děkuji za hezké odpovědi.. Když někdo řeší banku nebo stříhání videa tak s radostí odpovíte, já se zeptám na bazen (v diskuzích NEcyklo) a už je to špatně..
    děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.02.2017
    Autor: Mlokina
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

není zač. vcelku se ti dostalo hodně dobře míněných rad a celkově zkušenosti mnoha diskutujicích ti jistě daly dosti široký teoretický základ dat pro fundované rozhodnutí do jakého typu bazénu investovat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prostě člověk, který se tu zaregistruje a jako první založí téma, kde se ptá na konkrétní značku (obvykle s linkem na e-shop zaměstnavatele), je podezřelý a podle toho je s ním i tou reklamou naloženo...

Nicméně k tématu - kupovat si bazén považuju za pitomost. Plavat se v tom stejně nedá, je s tím hromada práce a velkou hromadu peněz to stojí nejenom na začátku, ale i průběžně.

V létě vezmu kolo a zajedu si k rybníku, do lomu nebo na koupaliště, v zimě do krytého bazénu. Fakt mě nenapadá žádná výhoda mít velkou vanu na zahradě...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jrr
      Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No a co je na tom divného? Jasně že když se lidi nějakou dobu znají, tak v pokecu už přijde na přetřes kdeco.
      Pokud se ale někdo zaregistruje na cyklistickém fóru proto, aby se tam zeptal na bazén, tak to lze těžko brát vážně...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.02.2017
      Autor: Ifča
      Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Jako že nám sem teda za trest nedáš link na ten jediný super bazén, který by sis vybrala ty?!?
      Tak to jsme teda namydlený... :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka

tyhle pseudointelektuálové z rajcem cyklo-hrdinů nic jinýho neuměj - na odpověď nečekej!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.02.2017
      Autor: pustik
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7

Hoď sem link a vymajzni

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

ha ha ha - stojatá vodička - to je naše partička!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: pustik
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6

No a co ty a bazén a ty a kolo?
            Nebo jen pseudointelektuál?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Hahaha neznam uživatele.
    Kdyby jsem milionarka,nedam bazen u RD! Radši volbu zahradu pestovat zeleniny,ovocne stromy,kvetiny. Bazen u RD patri vražda a nema lasku k prirodu (planetu).
    Plavat stači pri vylet u rybnika,potok!!!!!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Arabice
    Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

Tak !
      Přesně tak!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3

nemohu souhlasit, mám na chalupě velkou zahradu a jsem rád že po obhospodařování mohu využít služby bazénku s protiproudem, velmi příjemné, mohu doporučit:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: roman-II
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

přesně tak. Kdo má bazén u chalupy, tak určitě jí palmový tuk a nezachraňuje opičky. A kdoví jestli si nevozí prdel v ofroudu. V takovým tom tlustým autě co z něho nevidí na cestu ani na cyklisti. :-p

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No já mám taky bazén od http://www.albixon.cz/ a nemohu si ho vynachválit...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 15.03.2017
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -11

A jak se ti v něm šlape?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

:D tak si ho chval někde jinde. Nás to vůbec nezajímá.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4

To ale neni vubec hezke, byt drsny na nekoho, kdo si sem prijde s tezkym srdcem poplakat, postezovat a mozna i hledat drobnou oporu. Vzdyt jasne pise, ze si ten bazen NEMUZE vynachvalit.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.03.2017
        Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

První co mě napadlo...
      Máš doma akvárko?
      A máš v něm vodu?
      A rybičky?
      ...
      Kdo ví jak ten vtip končil? ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Jrr

Tak plav odsaď!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: miro5

Já ti řeknu jaký je, je úplně na..... a ta firma stojí taky asi za .... když si nemůže ani koupit reklamu a tak to zkouší přes takové .... jako jsi Ty. Jinak bazény jsou super jen se mi je ještě nepodařilo nacpat do brašen...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Ne nevím, mít v brašně bazén bych snad ani nechtěl. :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

tak představ si to, přijedeš na krásné místo a dostaneš chuť si zaplavat. Zavoláš bagr, vykopeš jamu, pak šáhneš do brašny a vytáhneš.......bazén. Naliješ do něj vodu z bidonu a můžeš si kvalitně zaplavat. Před stav si ty obdivné pohledy okolí.... ;-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Jarda v bazénu? Nestačila bych mrkat!:-D;-):-D;-):-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Autor: plusjedna

Ty sebou nevozíš skládací bagr?!? Když chceš večer bazén, vidím to jako zcela potřebnou věc :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

On už se dá teď koupit instantní. Prostě zaleješ prášek teplou vodou, chvíli počkáš a máš bagr.

Prý to mají v papírnictví běžně, stačí se poptat prodavače. ;)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: petrp
              Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

To bychom si měli k Brucovi skočit všichni a rychle než to vyprodá :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Máme I instantní vodu v prášku.
                  Dodávky přímo od Vodafonu :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Já jsem tak měl malý bazén v ortliebkach, když se mi tam louskla krabička zavinacu :D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Bazén?
            Nebylo to spíš akvárium s rybičkama? :-D

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 19.03.2017
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: na kolo o víkendech

25.03.2017
Ahoj, hledám cykloparťačku pro víkendovou cyklistiku i turistiku, jízdy na pohodu

Hledám: Partnerku

Hledám: Partnerku
24.03.2017
Hledám partnerku na kolo do 50let.Pouze z Prahy

Hledám: Kamaradku na kolo

23.03.2017
Znam cyklostezky v okoli Ostravy a hledam spolecnici ve veku 50-62 let zdatnou pro jizdu na kole k obcasnym…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

250 cyklistů (25 přihlášených)

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017