reklama

tachometr - nastaveni

mam cat8 a asi sem mu neco udelal, kdyz sem ho resetoval za min. rok ( v jednu chvili sem tam neco mackal (fsechno) a menili se mi cisilka jako 21, nebo taky 210, nebo taky 219 uf, ted fakt nevim, spechal sem). kazdopadne mi ted ukazuje blbe a to myslim, ze pomaleji speed a mene km. nemuzu najit manual. nevite co sem mohl pokazit? btw rychlost soudim podle sjezdu, ktere znam (morinka->karlik, prumer 40-50, ted sem to nemohl pretocit pres 30), vzdalenost podobne. poradi mi nekto? dikes. M

[ Zpět ]
Datum: 10.04.2006
Autor: mdk
  • Re: tachometr - nastaveni

Zřejmě (dokonce bych za to dala i ruce do ohně) jsi si změnil nastavení obvodu kola.

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Možná to bude "klasická" situace..kdy po vynulování počítače něměří onen v KM...ale v MÍLÍCH..

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl (martincakl@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jo to je fakt, cateye jsou takhle přednastavený. Vytahuji ruku z ohně... :o)))

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (radka)

hmmm. DIK za tip. to by mohlo bejt (jak rychlost tak km), no este mrknu na google jesi nenajdu ten manual. zdar

[ Zpět ]

CZ manuál najdeš tu:

http://www.cateye.cz/cs/bike-prislusenstvi...

:-)

[ Zpět ]
    Autor: james74

diky moc james

[ Zpět ]
      Datum: 11.04.2006

jo tenhle tachometr mám, těh 21 to je průměr kola v palcích, těch 210, 220 a pod. to je obvod v cm tak v tom se to mohlo změnit musíš změřit obvod a vyťukat tam kolik máš cm, a ty míle tam jsou taky ale to nevím tím jsem se nezabýval..

[ Zpět ]
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Sup 1)

diky vsem za radu a tipy
    vsichni ste meli pravdu. mereni opravdu probiha v milich a ano, zmenil sem o palec obvod, takze tak
    ale ted diky vam vse napravim ;)
    zdar

[ Zpět ]

Všechny tachometry jsou více či méně podobné..
      Včera jsem si z legrace koupil v Penny marketu 17 funkční tachometr za 249Kč..(no nekupte to).Sice na silničce i na MTB mám značkové tachometry Sigma,Vetta..Ale co kdyby jeden z nich "odešel"..A k nastavení toho "nového" tachometru jsem nepotřeboval ani manuál..

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl (martincakl@seznam.xx))
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

121 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017