reklama
Země: Chorvatsko Chorvatsko

Z Čech do Chorvatska

Ahoj hledám parťáka na cestu z Čech do Chorvatska v sezoně 2017, žena mě samotnýho nepustí :-) vše záleží na domluvě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 06.01.2017
Autor: kubathor
  • Re: Z čech do chorvatska

         

    Patrně chce jet s tebou..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2017
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Z čech do chorvatska

           

      nene to určitě nechce :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2017
      Autor: kubathor
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Z čech do chorvatska

           

      Ahoj všem,rád oživím toto téma svým plánem na letošní cykločundr z Čech (konkrétně od Žďáru n. Sázavou)
      k Jadranu. Odjezd cca 16.5.,trasa ZR,Pálava,Rakousko mimo Vídeň,Maďarsko,Slovinsko,HR (Varaždin),Zagreb,Karlovac,Senj a poté po pobřeží,Pag,Dugi otok,Mulat,Pašman,Biograd na Moru,Primošten,Makarská,Sv.Jure.Zpět busem nebo Vlakem se Studen Agency.Kdyby jel někdo tímto směrem,ozvěte se.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.03.2022
      Autor: Neti
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Z čech do chorvatska

         

    Tak vezmi ženu s sebou. :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.01.2017
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Z čech do chorvatska

           

      ....patrně jako u mne- nereálné(chybí zájem i kondice), já však problém s "nepustěním" nemám..;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2017
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Z čech do chorvatska

           

      Znáš ten, jak jela zvířátka na dovolenou?

      Osel s manželkou, lišák s milenkou, vůl s celou rodinou...a kanec jel sám a čekal, která svině se k němu přidá...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.01.2017
      Autor: Radler
      Hodnocení: +13 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Z čech do chorvatska

         

    Ahoj,já bych měl docela zájem. Minulý rok jsem své tělo přestal trápit fotbalem a chytlo mě kolo.Manželka mě pustí a přesně tenhle druh tripů mě baví.Datum? Tam a zpět? Na jak dlouho? Atd atd. Je mi 50 a bačkory ještě nevyhledávám :)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.01.2017
    Autor: Mireklbc
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Z čech do chorvatska

           

      To jsi přescent, že se pro ně neohneš?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 19.01.2017
      Autor: AV
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
      • Re: Z čech do chorvatska

             

        Nebudu vyhledávat sám sebe že ano. To dá rozum...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 20.01.2017
        Autor: Mireklbc
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou
Seznamka

Hledám: Poskytujeme finanční služby

Hledám: Poskytujeme finanční služby
dnes
Zkoušeli jste získat úvěr od bank bez úspěchu? Potřebujete nutně peníze, abyste se dostali z dluhů? Potřebujete…

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

366 cyklistů (11 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024