reklama
Země: Německo Německo

Německo na kole

Na základě informací z dřívějšího vlákna Vás žádám o podrobnější informace k mé dovolené. Autem k oblasti spremberg - prosím o doporučení ubytování nejlépe penzion a doporučení výletů okolo jezer jezdit +- 3 dny. Pak autem směr Berlín - tam také poprosím o doporučení ubytování a výlety na berlínská jezera. Děkuji

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 27.12.2016
  • Re: německo na kole

         

    Výlety a ubytování u Berlínských jezer už jsem ti dávala do minulého tématu, ale klidně zopakuji - vše z mého týdenního pobytu mám tady http://www.vrstevnice.com/akce/2011/1108srpen...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: německo na kole

           

      Moc děkuji, ale pokud se nepletu tak tam máte ubytování v kempu a já bych raději penzion.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2016
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: německo na kole

             

        Ale jinka čerpat budu určitě

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: německo na kole

             

        Jj, kempy. Ale najít penzion v dnešní době není tak složité.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.12.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: německo na kole

               

          Myslím, po zkušenosti z jiných oblastí Německa nebo Rakouska, že v cenách můžou být penziony kolikrát překvapivě stejně drahé nebo dražší než hotýlky, takže bych se hotelů a nebo třeba apartmánů dopředu nezříkal ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.12.2016
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: německo na kole

         

    "Na základě informací z dřívějšího vlákna Vás žádám o podrobnější informace k mé dovolené"

    Trhni si nohou!

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.12.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +21 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: německo na kole

           

      Náhodou ta drzost je až kouzelná , slyším z toho něco typického pro některé ženy :

      Bav mě !*

      :)

      * a běda ti, jak to nebude dobré

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.12.2016
      Autor: újezďák
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: německo na kole

             

        Můj vnuk Kuba (9 let):
        "Kdyby tady byla aspoň máma, ta by určitě vymyslela něco, co by mě bavilo dělat ..."
        Grrrr ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Autor: AV
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: německo na kole

             

        vypouštět komentáře o ničem - zjevně něco typického pro některé muže.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -10
        • Re: německo na kole

               

          náhodou jsem vaší výsosti poradil nesoustředit se jen na penziony protože hotelový trh v Evropě nabízí překvapivé možnosti :)
          Ale forma dotazu, kterou jste použila lehce připomíná scénu s zahradníkem a zavázáním střevíčku... zjevně typické pro některé ženy

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.12.2016
          Autor: újezďák
          Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: německo na kole

                 

            Nevím co remcáš. Rady si vyfakturuj, MFG, štempl, atd...

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: německo na kole

           

      Pouze jsem žádala o bližší informace, protože prostě nemám žádné zkušenosti z této oblasti. A najde se plno lidí co zde bylo. Pokud nechceš poradit nevadí, ale je zbytečné blbě komentovat.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -15
      • Re: německo na kole

             

        Žádám úřad, fórum poprosím ...

        ... důležité je obhájit svůj komisní postup ...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Autor: AV
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: německo na kole

             

        ...navzdory některým zdejším diskutérským "samorostům" asi běžného návštěvníka od diskuse odradil styl první věty"...na základě..žádám o..k mé dovolené." Následující už číst nemusel- chtělo to trochu snahy a jiný styl. Také bych před otázkou napřed mrkl na web z těchto oblastí, porovnal penziony a ceny. Pravdu bude mít asi újezďák- rozdíl bude v přístupu a "rodinné" atmosféře- za ježdění bez bagáže a stanu si připlatíš. To jen na okraj- aby ses zbytečně nečílila nad reakcema....;-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: německo na kole

             

        Žádná reakce na "žádám" není dost silná a už vůbec ne blbá, protože žádat můžeš akorát tak o to na co máš nárok a co dostat musíš.

        Takže když sis tak pěkně požádala, tak si na to taky dostala tu jedinou správnou odpověď.
        Se žádostí se jdi vycpat.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
        • Re: německo na kole

               

          až takhle to máš nastavený??
          konečně mám jasno v žádání o ruku...kolik máš dcer?

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.12.2016
          Autor: brum
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: německo na kole

                 

            Žádnou, ale nemyslím, že by to mělo nějaký vliv, vždyť žádání o ruku je to poslední o co se ze ženy "žádá" :-))

            Nevim jak kdo, ale já jsem na žádání už od vojny docela dost alergickej. To žádání o souhlas abych mohl něco říct, vstoupit nebo i ve svém volnu něco udělat veš mě asi zanechalo dost velké následky.
            Od té doby hodně rozlišuji mezi prosbou, možností, požadavkem nebo úředním návrhem a žádostí.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2016
            Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
            • Re: německo na kole

                   

              Jo tak takhle se to dá pochopit. Já si pořád říkala, kde se v tobě vzala ta direktivnost.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.12.2016
              Autor: radka
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: německo na kole

         

    A co kdyby si za svou neschopnost zaplatila cestovce? Než tady žádat kolegy o draze nabyté zkušenosti?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: německo na kole

         

    Penziony nebo hotýlky ti neporadím. Bohužel tohle na kole zatím nevyužívám, ale chápu, že jsou zde i tací, co tenhle styl cestování preferují. Třeba se ozve uživatel Jindra, ten takhle, myslím, jezdí a spí v hotelích a penzionech. Já si to zatím nechávám na horší stařecké časy. Pak, až to přijde, těch rad taky asi využiju hojně.
    Z ostatních si nic nedělej, jen prudí a zapomínají na to, že místní admin jim dal možnost zde sdílet rady na cesty:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 28.12.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -9
    • Re: německo na kole

           

      Není problém někomu poradit. Dokonce bych řekl, že co se Německa týká, radí se tady neustále a dost.
      Je však problém radit někomu, kdo v dětství neslyšel pohádku o Adámkovi a kouzelném slovíčku. Ale ani to by snad nemuselo být, zase taková cimprlíny tady nejsou. Stačil by podmiňovací způsob.
      Já osobně na rozkaz žádné rady nedávám.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 28.12.2016
      Autor: petrp
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: německo na kole

             

        Na konci dotazu bylo kouzelné slůvko:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 28.12.2016
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: německo na kole

               

          Ale na začátku ne. Proč bych měl číst něco, kde na mě autor řve.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 28.12.2016
          Autor: petrp
          Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: německo na kole

                 

            To chápu. Nečti.
            Přeskoč:-))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2016
            Autor: Lanna
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
          • Re: německo na kole

                 

            ani jeden vykřičník, 2x prosba...
            bych to tak nečet )-:

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 28.12.2016
            Autor: brum
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: německo na kole

                   

              Děkuji. Když jsem našla tuto stránku s možností nechat si poradit tak jsem zajásala, protože jak jsem psala s touto oblastí nemám žádné zkušenosti a chtěla jsem jenom pár rad a doporučení. Z většiny reakcí jsem však úplně vykolejená, a proto děkuji za podporu.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.12.2016
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
              • Re: německo na kole

                     

                zjevně tu většinu vykolejil způsob, jak je napsaný ten první příspěvek. a není se čemu divit

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 29.12.2016
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +9 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: německo na kole

                       

                  Nejen ten první... tam byla ještě pořád šance zareagovat ve smyslu "sorry, tak jsem to nemyslela, neapadlo mě, jak blbě to zní". Ale následující řeči, jak si lidi mají nechat své blbé komentáře, tomu už nasadily korunu.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 29.12.2016
                  Autor: Ifča
                  Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: německo na kole

                         

                    Ty ses evidentně ještě nebavila s nikým z Kliniky :-p

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 29.12.2016
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: německo na kole

                     

                Zdeničko, asi jsi na to šla trochu "úředním jazykem", chceš-li si příště ušetřit čtení uštěpačných komentářů, zkus to asi takhle:
                Vaše nákolácké osvícenosti, já nevědoucí si co nejponíženěji dovoluji poprosit Vás vševědoucí, zda byste ve své nekonečné shovívavosti sestoupili na okamžik z nebeských výšin a přispěli svou moudrou radou mé cyklistické bezvýznamnosti straň mé dovolené v Německu. Nastotisíckrát poníženě děkuji a ať stovky obdivných pohledů i nadále provázejí na Vašich cestách Vás a Vaše úžasná kola.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 03.01.2017
                Autor: OVG
                Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
                • Re: německo na kole

                       

                  ... a to sis myslel, že stáž u dvora čínského císaře ti nebude k ničemu!

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 03.01.2017
                  Autor: AV
                  Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: německo na kole

                       

                  říkáš to dobře ale málo se hrbíš :-p To tě usvědčuje z ironie :-p

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 04.01.2017
                  Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: německo na kole

           

      Děkuji za ochotu a slova útěchy :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 29.12.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: německo na kole

             

        Není zač. Jako v životě, i tady jsou prostě dny lepší a dny horší.
        Ten výlet si užij a ber to tak, že až se vrátíš, budeš moct třeba zase ty poradit někomu jinému:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 29.12.2016
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: německo na kole

               

          třeba si otevře cestovku :-p

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 29.12.2016
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: německo na kole

                 

            ... nebo flašku "Halb und halb"

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 29.12.2016
            Autor: AV
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: německo na kole

                   

              To spíš flašku okurek, ne?

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 29.12.2016
              Autor: petrp
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: německo na kole

         

    Já jsem nad 1. větou také žasla. Jako kdyby se psalo na úřad, čemuž odpovídá i to velké V.
    V ostatním textu se vyskytují pravopisné i stylistické chyby.
    Ale lokalita na cyklovýlety vybrána dobře.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 29.12.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: německo na kole

         

    Ze všeho nejdřív si zažádej o devizový příslib..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.01.2017
    Autor: Karel-ch
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: německo na kole

           

      Nestraš ji, vždyť chce jet do východního ...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.01.2017
      Autor: AV
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny
Tip na letošní dovolenou

Labská cyklostezka

Labská cyklostezka – Míšeň (CK Victoria)
14.05.2024, 3 dny
5 990 Kč
cyklistický Autobusem

Lechtalské Alpy

 (CK Mamut tour)
26.06.2024, 5 dní
12 300 Kč
cyklistický Autobusem

Tyrolsko-bavorské pomezí na kole

 (CK Cyklotur)
29.06.2024, 6 dní
13 880 Kč
cyklistický Autobusem
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

403 cyklistů (9 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024