reklama

Trpnutí rukou

Ahoj Bikeři,
nevím čím to je, ale při jízdě na kole mi po cca 10 min trpnou ruky (Jako bych měl v nich mravence) . Nevíte čím to je a jak tomu mohu předcházet?

Děkuji všem za radu

:-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 22.11.2016
Autor: TGM
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Tohle bývá v důsledku krční páteře.
    Buď máš velký rám nebo potřebuješ jinak nastavit řídítka, tzn. jiný představec..

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Já měl něco podobnýho tak před pětadvaceti lety, když jsem ještě ani nejezdil na kole. Asi to bylo od počítačový myši, začal mi trnout malíček, potom celá ruka, předloktí a nakonec půlka zad. Ve finále se dostavovala silná nausea a zlomený horizontály. Po čtvrtroce chození po různejch procedurách mě vyléčil mladej fyzioterapeut, kterej mi na čtyřech sezeních zakroutil hlavou a do čtrnácti dnů jsem byl fit. Skříplej nerv mezi prvním a druhým obratlem.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Krční páteř. Lékař/fyzioterapeut dokonce umí určit o které obratle může jít podle toho, kde přesně ty ruky brní.

    YMMV, ale já tomu předcházím lehokolem se spodním řízením.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: Akito
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Někdy za to může špatně nastavený sklon sedla. Pokud je sedlo skloněné (i mírně) dopředu, je na rukou příliš velká váha. Od toho pak mohou trnout (brnět) ruce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: Burajda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Buď se řídítek držíš až moc křečovitě nebo na tom kole "špatně sedíš". Což může být způsobeno špatně zvolenou velikostí samotného kola, a tohle prostě doladíš už horko těžko, nebo máš jen blbě nastavený posaz. Takže zkontrolovat sklon sedla, případně pootočit trochu řídítka v představci (pokud tedy jsou alespoň trochu "zohýbaná", obzvlášť se celkem dost laboruje s vlaštovkama) nebo zkusit jiný úhel nebo délku představce. Někdy stačí jenom vyměnit gripy za nějaké jiné konstrukce nebo tvaru, měkčí/tvrdší, "baňatější"/tenčí atd....

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: Jarda
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Nejpravděpodobněji stlačená část dlaně v důsledku - nevhodné kombinace gripu a rukavic (nebo absence rukavic),
    - tvaru řitítek (vlaštovky a různé tvary více či méně rovných řitítek),
    - příliš velké váhy na řidítkách (nízko řidítka, skloněné sedlo).

    Pomůže alespoň dočasně změna polohy a úchopu (rohy)?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: Joe-CUBE
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Ruce nebo jen některé prsty?
    Mně trnul na kole malíček levé ruky. Byl to nakonec útisk loketního nervu.
    Také to může být syndrom karpálního tunelu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 22.11.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Kterej debil zamindrákovanej ti za tohle dal dva mínusy, maniakální!!!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
      • Re: Trpnutí rukou

             

        nevím, plusoval jsem to průřezově aby jsme i v normální diskusi nevypadali jako parta ...... ale


        Jinak k tématu, mě docela pomohly anatomický gelový rukavice od spešlů a měkčí omotávky..... a taky to, že jsem se naučil si různě přehmatávat v pravidelným rytmu ve smyslu nedržet se furt stejně....

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2016
        Autor: újezďák
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Trpnutí rukou

             

        Ty máš taky dva:-))
        Ále čert to vem, to nestojí za řeč. Asi nějaký domovní důverník boduje výzdobu oken. Tři body za techniku, tři za umělecký dojem:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2016
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
    • Re: Trpnutí rukou

           

      mojí drahé mrtví pravá noha a úplně bělá malíček nebo prsteníček na ruce. na to druhé nemusí ani sednout na kolo, stačí když se ochladí

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Stoprocentně tomu odpomůže lehokolo s dolním řízením.
    Anebo jednokolka. Prostě něco co ti neumožní opírat se rukama o řídítka.
    Mi tohle dělá i na kolobce po cca 10 km. Takže u mě to není ani posezem ani rámem ani gripama ani ničím jiným. Jen a pouze útlakem nervů způsobeným opřením se rukama o řidítka.
    Mimochodem tohle je důkaz, že jsme se nikdy nepohybovali po čtyřech. Nejsme k tomu anatomicky uzpůsobení.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2016
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      to chce ty tvarované gripy ne takovéty obyčejné kulaté :-)
      aspoň s těmi tvarovanými jsem neměl na kolobce problém ani po 50 km v kuse :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trpnutí rukou

             

        koupil jsem si anatomické s oplastovanýma rohama, by mne nezábly ruce a je to lepší. Ale stejnak si dávám po deseti kilometrech přestávku :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Po jedné K24 na protrpěné na lowraceru jsem měl pak nějaký měsíc necitlivé některé prsty na rukou i na nohou.
      Zřejmě důkaz, že nejsme uzpůsobení k práci tohoto druhu v horizontální poloze.

      Ale chce to jenom vydržet a za pár miliónů let...

      nebudem mít ani tušení, že tomu bylo kdy jinak :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 24.11.2016
      Autor: Radek
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Také by pomohla jednokolka, tam ta vcelku zbytečná řídítka ani nejsou a také to skvěle trénuje rovnováhu. Ještě lépe než válce. :)

    Teď vidím, že se trapně opakuji, ale už to nejde smazat, promiňte.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2016
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Trpnutí rukou

           

      dej si sifon s kozím mlíkem. uleví se ti :-))

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Trpnutí rukou

             

        A ty běž trénovat komunikaci se zákazníky. :p

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 23.11.2016
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
        • Re: Trpnutí rukou

               

          "dobrý den, máte aluminiové barvy?"

          tak hádej, co to paní chtěla :-D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 23.11.2016
          Autor: Bruca
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Trpnutí rukou

                 

            Ty jsi odborník na komunikaci se zákaznicemi, ty to z ních musíš jemně a citlivě vyzvědět. Já komunikuji jen se stroji a ty mi rozumějí :D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 23.11.2016
            Autor: Brahma
            Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
            • Re: Trpnutí rukou

                   

              Myslíš nějak takhle? :D

              12lety klučina dneska před zavirackou:
              Dobry den, máte piliny?
              Ne piliny v papírnictví opravdu nemáme.
              Ale já bych je potřeboval do skoly
              Možná by je mohli mít ve zverimexu (to jsme ještě mysleli, že chce normální piliny - podestylku)
              Aha, děkuji (odchazi)

              Za minutu se vrátil pro něco jiného, tak jsme s kolegyňkou zjišťovali dal
              A co to mělo být za piliny? Drevene?
              Ne, takové normální. Na pokusy do fyziky.
              Aha, takže zelezne?
              Ne, železné ne. Takové černé. Budeme dělat pokusy s magnety
              Aha, takže nakonec ty zelezne. Ale ty tu opravdu nemáme. Musíš říct panu učiteli, ať vám je sežene.


              Bylo to dost citlive?
              Je pravda, že ke konci mi bylo moc líto, že piliny nemáme. Docela rád bych mu je I na černo obarvil třeba temperkou a pak si počkal, co se ve fyzice bude dít :)))

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 23.11.2016
              Autor: Bruca
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Trpnutí rukou

                     

                Vždycky když tohle čtu, tak si tě tak nějak představuju jako Bernarda Blacka v Black Books :-)

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 23.11.2016
                Autor: ronda
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Trpnutí rukou

                     

                Ty nemáš piliny a magnety na fyzikální pokusy? Vždyť školní pomůcky se odjakživa prodávaly v Narpě!

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 24.11.2016
                Autor: PepikW
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Trpnutí rukou

                       

                  ano, a taky nemáme žehličku, destilovanou vodu, poutka na ručníky, mapy, knihy, hřebíky, nýty, baterky do telefonů, barvu do tiskárny, myš, flešky, ... v podstatě špatně vybavené papírnictví :-D

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 24.11.2016
                  Autor: Bruca
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    tak to mívám taky, ale spíš jen prvních pár jízd z jara nebo když delší dobu na kole nejedu. stávalo se mi to i na starém kole, kdy jsem měla řídítka víc nastavitelná, vlaštovky. pomáhá přehmátnout na rohy nebo třepat rukou. brní mne jen jedna ruka a většinou při jízdě z kopce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2016
    Autor: HMS
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Mě brní i hlava na některých silnicích Libereckého kraje :D

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trpnutí rukou

             

        :-) to je dobrý, tak to znám, občas mi cvakají i zuby na některých cestách :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2016
        Autor: HMS
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Takhle jsem si před lety vyřadil z provozu dva prsty na ruce.Několik dní v zápřahu a prsty na několik měsíců neovladatelné.Jakmile začnou brnět tak hned prokrvovat zpět.Většinou mi to dělá v horkém počasí a nejen v prstech na rukách.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2016
    Autor: milann
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Jj, špatně sedlo umí být taky pěkná sfiňa ;-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Jarda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Mě to přestalo hned, jak jsem přešla na berany.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 23.11.2016
    Autor: bara2
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Já jezdil 20 let na obyčejném kole. Ale od té doby co jezdím na lehokole nemám tento problém. I když mám horní řízení.
      Prostě nejdůležitější je neopírat se dlaněmi o řidítka. Utlačují se nervy v zápěstí a pak jaksi necítíš dlaně a brní to. Buď můžeš mít ruce jen volně odložené (lehokolo) , nebo můžeš zkusit opírat se prsty (ale to nikdo dlouho nevydrží) a nebo si zvyknout :=) .

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: bukwa
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Dost často tohle je špatným tvarem řiditek a úhlem úchopu rukama.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Trpnutí rukou

             

        Hlavně je to špatnýma rukama. Mlaďochům kolem 20 let se to nestává. Už máme všichni náběh na útlak toho nervu v zůženém karpálním tunelu. Někdo to má víc, někdo míň. Jinou geometrií úchopu a zněnou zatížení těch rukou se to dá dočasně kompenzovat. Chce to s tím individuálně laborovat. Měnit délku představce, natočení vlaštovek, tvar grippů, jiné rukavice, nastavení sklonu sedla, inenzivnější šlapání a přenesení držení váhy horní části trupu na páteř...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2016
        Autor: Brahma
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Jindra má stejnou zkušenost. S berany ho bolí záda, ale trnutí rukou přestalo. Jiný úchop, jiné problémy.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 23.11.2016
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Trpnutí rukou

             

        Ale záda ho bolí kvůli tomu, že má moc velký rám.
        Psalo mu to tady už několik lidí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 24.11.2016
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Trpnutí rukou

               

          Píču velkej rám, rám mám přesně podle tabulek, jen sedlo mám níž, bo mám dlouhé tělo a krátké nožičky. Můžu ho trochu popotáhnout nahoru, a tím se ještě víc předklonit, a záda dostanou ještě víc zahulit...

          Ta záda mě bolí protože jsem starej dědek a po 200 kilácích prostě něco dědka bolet musí, časem se to poddá.

          Když se mrcasím kolem stovky, nebolí mě nic, zaplať pánbůh.

          Než těch "několik" lidí začne mudrovat, mělo by se kouknout do tabulek silničních kol Cannondale, jaká velikost rámu odpovídá mé výšce a ne soudit z fotky zaparkovaného kola bez jezdce....

          Ostatně je to šumák, moje kolo, moje záda.....

          S tím brněním rukou to fakt je tak. Na beranech nic, ať už Cannondale nebo Veterán, na treku nebo Pepíkovi po 120 km začnou. Mám za to, že je to tím širokým úchopem, paže jsou víc roztažené a nějakej ten nerv dostává zahulit. Vyzkoušel jsem všechny možný gripy, nakonec mám kurevsky drahý ergony, k tomu specialní rukavice taky snad za 2 litry a hovno platny.

          Stačilo nasadit berany :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 24.11.2016
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -12
          • Re: Trpnutí rukou

                 

            Zem vytáhne všechny bolístky...:-D :-D :-D

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 24.11.2016
            Autor: plusjedna
            Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
          • Re: Trpnutí rukou

                 

            ....on už se vrátil Hrabosh?

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.11.2016
            Autor: mildakh
            Hodnocení: +12 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Trpnutí rukou

                   

              Hraboš zatím ne, ale Jindra alespoň částečně. Buďme za to rádi.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.11.2016
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -8
          • Re: Trpnutí rukou

                 

            Ten rám budeš asi stejně měnit. Při pobytu na ortopedii jsem se od doktora dozvěděl, že páteř se může věkem zkrátit i o deset centimetrů.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 25.11.2016
            Autor: abernathy
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Trpnutí rukou

                   

              Až se ti věkem sesedne páteř o 10 cm, tak už nejspíš budeš jezdit na kriplkáře a rám nebudeš muset řešit.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 25.11.2016
              Autor: Brahma
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Trpnutí rukou

         

    Trpnutí rukou? Tak to se musím přiznat, že mě někdy "trpne" i TO! A to jako fakt! Někdy mám pocit, že TO tam vůbec nemám, jak to je ztrpnutý. Obvykle stačí chvíli rozchodit a pak dobrý :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 27.11.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Trpnutí rukou

           

      Pořiď pořádný sedlo a s těmahle pocitama se rozloučíš.
      Teď to neber osobně, jen obecně - baví mě, co lidí si furt stěžuje na různé problémy se sezením - ale nedej bóše něco měnit na tom jejich super extra cool a in sedle, co na něm (rozuměj podobném) jezdí XY, mistr světa amoleta. Tak přece to tím nemůže být :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2016
      Autor: ronda
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
      • Re: Trpnutí rukou

             

        na kolobce to pomůže taky?

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 27.11.2016
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Trpnutí rukou

               

          Tam obzvlášť :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 27.11.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Trpnutí rukou

                 

            tak máš možná pravdu. Když mi na kolobce trpnou ruce tak zastavím a na chvilku si sednu někam na lavičku a pomůže to. Na kole by to určitě fungovalo stejně. I když otázkou je zda si ssebou na kole vozit lavičku. :-)

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 27.11.2016
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Trpnutí rukou

           

      No, mám jiný nápad, než to rozchodit. A taky to funguje, spolehlivě. Napadne Tě, co to je?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 27.11.2016
      Autor: Pepíček
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Na kole z Prahy

02.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

237 cyklistů (14 přihlášených)

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024

Východní Balkán - 8. část - Rumunsko, Maďarsko - ZÁVĚR

Po probuzení v Transylvánii, nedaleko města Reghin, jsme si na snídani opět dojeli do první vesnice. Oproti…
Peggy | 15.12.2023

7. část - Do Rumunska!

Zastavili jsme hned v další vesnici Zachari Stojanovo, že si tam dáme kafe. Stálo 0,4 leva, takže se cena…
Peggy | 01.12.2023