reklama

MTB zn. Maxbike

Ahoj, nemáte někdo zkušenosti s MTB koly zn. Maxbike? Chci si koupit své první horské kolo a nerad bych potom zjistil, že je to nějaký shit. Díky.

[ Zpět ]
Datum: 08.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Tlapoušek (hladik.pm@tiscali.xx))
  • Re: MTB zn. Maxbike

Shit to určitě není. Zvlášť pokud bys byl ze severní Moravy, tak máš výhodu, že výrobce je nablízku. To kdyby náhodou byly nějaké nejasnosti ohledně dokonalé funkce jednotlivých komponent - to se může stát u každé značky. Osobně Maxbike neznám, ale pochvaluje si ho zdejší Bejbís (i jiní). Ale teď jsem ho tu nezaregistroval, asi ještě vyspává v noře. Důležitá je prodejna, kde bys to kupoval, aby to bylo i se servisem. Ale kdysi jsem se na to díval a zdálo se mi, že Maxbike má síť prodejen pečlivě vybranou. :')

[ Zpět ]
    Datum: 08.04.2006
    Autor: žofka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na cesty po Evropě

dnes
hledáme společníky - páry 60+. Blíže viz na www.jak-cestujeme.cz

Hledám: Cyklistka hledá cyklistu

včera
Ahooooj cyklisti.Hledám k sobě chlapa pro společné cyklotoulání přírodou.Také z Prahy.Věkem nejlépe od 45 -do 55…

Hledám: cyklodovolená

včera
Ahoj, nechtěl by se někdo se mnou (žena 58 let) a skupinou 10 přátel ve věku mezi 50-60 lety zúčastnit…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

314 cyklistů (34 přihlášených)

Maďarsko a Chorvatsko na kole

Skončila zima nezima. Vypnul jsem lyžařský vlek, naštípal dříví na zimu příští, zabalil vše potřebné,…
pavelv | 20.04.2017

Paříž

Paříž je vždycky dobrá volba, asi tak nějak zní věta z jednoho romantického filmu, je to klišé nebo pravda?…
HMS | 19.03.2017

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017