reklama

EASYBIKE z AUTOKELLY

Zdravím všechny spokojené majitele horských kol easybike. Mohu se zeptat zda se již někomu z vás povedlo odblokovat omezovač.Aby rychlost dosahovala 50km/h s asistencí.Já našel jednu firmu na Boleslavsku a ty za tento zásah do softwaru požadují 1900kč. Neznáte někoho levnějšího?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.11.2016
Autor: havletomas
  • Re: EASYBIKE z AUTOKELLY

Hele, je to tu o pár threadů níž, stačí číst...

Drž stisknutý SET asi 15 vteřin a dostaneš se do nastavení rychlosti bude tam 25 nebo 26 a potom tlačítkem ˇplus nastavíš rychlost

Takže jsem ti ušetřil 1900, pošlu ti do SZ číslo účtu, stačí mi 1/2 :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Killingman
    Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Díky za odpověď , ale tohle jsem nastavil už včera a asistence je pouze do rychlosti 30km/h
      já bych rád 50km/h

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nastavil jsi tam 0?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano nejdřív 50km/h a potom O km/h a výsledek je stejný asistence se posunula na 30km/h a konec.
          Tobě to pomáhá až do 50km/h ???
          A máš stejné kolo MI5 27" ???

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nemáme 27, ale 26, nicméně si myslím, že je to stejná elektronika. Nastavil jsem 0 a přítelkyni to pomáhá pořád. Ale jestli do 50ti a nebo do 40ti netuším, tolik nejezdíme :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.11.2016

Mám kolo půl roku, výdrž baterie přibližně do 60 km, podle asistence. Při ujetí 15 km na pětku do strmého kopce baterka vypíná, nebo se přehřívá a kolo dál nejede, řešil jsem to reklamací a psali, že přetěžuji kolo. že do tak strmého kopce mám jezdit na menší rychlost. Mám 86 kg. Jakou máte zkušenost vy?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.11.2016
              Autor: jurek
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je tak,kdyz si nekdo plete pripomoc 250w motorku s motocyklem :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Zkoušeli jsme jinou značku se stejným motorem a nebyl problém

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Autor: jurek
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

přátelé bohužel ten návod nejede.
      Držím-li 15 s SET nic se nestane
      Držím-li dohromady +a- vyhodí to čtyřmístné číslo ale nedá se editovat.

tak nevím.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 22.06.2017
      Autor: Dapro

Tak to máme stejný problém.Podržením tl.SET se neděje vůbec nic.Takže nelze navolit jiný režim jízdy a vlastně vůbec nic.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: fedoj

tych 15 sekund na sete plati na starsy displej easybike,, stvortlacitkovy...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Autor: ELNINO

Teké mám Das Kit C6, neví někdo ten kód? Už jsem psal i výrobci a vůbec se neozval.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.06.2017
        Autor: PaSo

heslo 0512 nebo 1919

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2017
        Autor: cavendish
  • Bafang odblokování rychlosti

EasyBike jsem měl na test a odblokoval jsem to tlačítkem SET, u novější verze motoru se do rozšířeného nastavení dostanete zmáčknutím tlačítka Power dvakrát hodně rychle za sebou.

Můj názor je, že chtít za to, co je popsané v anglickém návodě, ale ne v českém, dva tisíce, je sprosťárna, tak jsem sepsal postupy a hesla pro Bafang v článku http://www.elektromobilne.cz/elektrokola...

Doufám, že to adminovi nevadí, protože aby za to lidi platili, je proto, že neumí anglicky, je nespravedlnost.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re:

jen proto

v příloze scan manuálu

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    • Re: Bafang odblokování rychlosti

A smutné na tom je že prodejce je povinen dodat návod v českém jazyce, jinak porušuje zákon, což ovšem odpovědným jaksi vůbec nevadí.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Bobbob
      • Re: Bafang odblokování rychlosti

On ho dodá, jenže Leader Fox tam má například napsané, že to by uživatel neměl provádět a tuhle část rozšířeného nastavení v překladu vynechá.

Když jsem se na to ptal prodavače, tak mi řekl, že uživatelé by na tohle nastavení neměli mít právo, protože tomu nerozumí - samozřejmě, že jejich prodejna účtuje ty dva tisíce za pár zmáčknutí tlačítka na displeji.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.10.2017
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017