EASYBIKE z AUTOKELLY

Zdravím všechny spokojené majitele horských kol easybike. Mohu se zeptat zda se již někomu z vás povedlo odblokovat omezovač.Aby rychlost dosahovala 50km/h s asistencí.Já našel jednu firmu na Boleslavsku a ty za tento zásah do softwaru požadují 1900kč. Neznáte někoho levnějšího?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.11.2016
Autor: havletomas
  • Re: EASYBIKE z AUTOKELLY

Hele, je to tu o pár threadů níž, stačí číst...

Drž stisknutý SET asi 15 vteřin a dostaneš se do nastavení rychlosti bude tam 25 nebo 26 a potom tlačítkem ˇplus nastavíš rychlost

Takže jsem ti ušetřil 1900, pošlu ti do SZ číslo účtu, stačí mi 1/2 :-)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Killingman
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Díky za odpověď , ale tohle jsem nastavil už včera a asistence je pouze do rychlosti 30km/h
      já bych rád 50km/h

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nastavil jsi tam 0?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Ano nejdřív 50km/h a potom O km/h a výsledek je stejný asistence se posunula na 30km/h a konec.
          Tobě to pomáhá až do 50km/h ???
          A máš stejné kolo MI5 27" ???

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Nemáme 27, ale 26, nicméně si myslím, že je to stejná elektronika. Nastavil jsem 0 a přítelkyni to pomáhá pořád. Ale jestli do 50ti a nebo do 40ti netuším, tolik nejezdíme :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 15.11.2016

Mám kolo půl roku, výdrž baterie přibližně do 60 km, podle asistence. Při ujetí 15 km na pětku do strmého kopce baterka vypíná, nebo se přehřívá a kolo dál nejede, řešil jsem to reklamací a psali, že přetěžuji kolo. že do tak strmého kopce mám jezdit na menší rychlost. Mám 86 kg. Jakou máte zkušenost vy?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 27.11.2016
              Autor: jurek
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To je tak,kdyz si nekdo plete pripomoc 250w motorku s motocyklem :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2

Zkoušeli jsme jinou značku se stejným motorem a nebyl problém

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Autor: jurek
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Spolujezdkyni na pouť Slovenskem.

včera
Najde se spolucestovatelka na cestu kolem Slovenska na kole? Jedná se cca 3 týdny cestování, se spaním podle…

Hledám: Životní energie

21.02.2017
Hledám partnera pro společné vyjížďky na kole či jiné sportovní aktivity pro znovunabytí energie.

Hledám: Dunajská stezka na kole

20.02.2017
Hledám parťáka na cestu na kole z Nového údolí na Šumavě do Passau, dál okolo Dunaje do Bratislavy a pak zpět přes…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

158 cyklistů (24 přihlášených)

Oravareitti - Veverčí stezka na kánoi - Finsko 2016

Pro oživení poněkud pochmurné atmosféry způsobené cyklistickou mimosezónou si dovoluji uveřejnit ryze vodácký…
šíp | 13.02.2017

Jak jsem potkával islám – na kole i pěšky

Kosovo 1984 Poprvé to bylo v Jugoslávii. Svazová republika Makedonie, Kosovo, rok 1984. Prošli jsme Šar…
mirekbik | 14.01.2017

Lipno bruslí, fatbiky vyjíždějí

Bruslařská sezóna 2016/2017 na LipněanebLedová magistrála hlásí a informuje Byly takové doby, kdy se zdejší …
mirekbik | 11.01.2017