reklama

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro cyklodovolenou část naší země, kde jsme ještě nebyli a to Českou Sibiř. Jako základní kemp byl zvolen Kemp Orion, který se skládal asi z 30ti chatek, sociálek a restaurace. O České Sibiři jsem věděl…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 10.11.2016
  • Re: Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Krásně napsané, smála jsem se celý člånek a naprosto luxusní video, palec nahoru

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Mare
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Moc hezké čtení z kraje, který jsem částečně projel vloni v létě. My jsme ovšem na Sibiři měli 35 ve stínu. Jinak mě při prvním čtení vadila ta spousta moravských výrazů, jako třeba okoupat se ( vykoupat se) ztama jsme vyjížděli, cesta kama chceme jet, dědina - v Čechách spíše vesnice. A pak jsem si to přečetl ještě jednou a řekl jsem si: Proč ne. Alespoň víme odkud kluci jsou. Vždyť to není sloh do školy, ale hezké vyprávění. A navíc jsem si uvědomil, že jsem ve svém blogu Z Mnichova do Petrohradu použil krásný plzeňský výraz: Ze zádama, místo se zády. Takže sorry moraváci - pište jak vám zobák narost, tuto povídání bylo hezký, eště můžete něco přidat.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Stanley58
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Jejda to mě mrzí, a to mi tak polovinu výrazů word opravil. Zkusím to příště napsat lépe. Ale nedělám si iluze, že to bude spisovně na jedničku.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Nic neopravuj. Jak už jsem psal, alespoň se pozná vodkať ste. Tuten článek byl hezkej, napiš eště vo něčom, jak ste byli tudle, nebo támle.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Stanley58
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Víš jak mě trvalo dlouho naučit telefon po otrokovicku?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 13.11.2016
        Autor: Grille
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Po otrokovicku je jak po našom?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Velmi hezké, tu lokalitu mám dost proježděnou a stále tam jezdím, je tam fakt krásně.
    A vysoce hodnotím i video z akce, včetně hudebního doprovodu :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Parádní putování, krásně jsem si zavzpomínala na známá místa :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

213 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017