reklama
Země: Rumunsko Rumunsko

Účinná obrana proti psům

Zdravím vás všechny. Mám opět další, a jistě zajímavé téma- prosbu o radu.
Máme pravidelně problém , především , na vesnicích se psy, kteří nás několikrát napadli.
Zatím jediným řešením bylo použití tzv." Tekutá střela ". Neplést si se sprejem, to by to schytal ten za vámi. Prosím o radu jestli má někdo nějaké zkušenosti s jinými možnostmi.
Chystáme se do Rumunska, a tam se bude hodit každá rada.
Děkuji za rady.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.11.2016
Autor: japa
  • Re: Účinná obrana proti psům

...máš to duplovaný schválně? Jestli omylem, tak toto smázni!

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.11.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Smáznout to asi nepůjde tak to stačí zamknout.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 03.11.2016
      Autor: Bobbob
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Moje rada sice vyžaduje až naivní důvěru, že bude fungovat, nicméně u mne zabrala vždycky. A že jsem zemí a psů zažil na kole už dost. Jedu jako by tam pes či psy nebyli. Nepodívám se na něj, nekřičím, klidně si šlapu i když mi dýchá na lýtko. Hlavně když je to větší rasa, na ratlíka většinou stačí po chvíli klidu zařvat nebo seskočit s kola a ohnout se jako by pro kámen. Když je ale větší skupina je "taktické" být ve předu..no spíše po hromadě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 26.11.2016
    Autor: Valášek
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Do vaší knihovny

Kolem světa na kole

Françoise a Claude Hervéovi
Čtrnáctiletá odysea v sedlech bicyklů aneb ani narození dcery nepřerušilo cestu.
Delší dobu vyprodaná kniha, která zaznamenala díky sympatickým Francouzům velký úspěch, se dočkala druhého vydání. Je rozšířené, má …
349 Kč

Vandry s bejkem

Jan Vlasák
Druhé vydání – aktualizované a doplněné
Tato kniha vyšla poprvé před deseti roky, v roce 1995. V té době to byla obyčejná brožura, tištěná na dřevitém papíře, s několika nepříliš…
222 Kč
Tip na letošní dovolenou

Retezat – turistika

(Tomáš Procházka, CK Kudrna)
30.06.2017, 10 dní
5 100 Kč
pěší turistika Autobusem

Alpský Paring a český Banát

(CK Toufar.cz)
15.07.2017, 9 dní
10 400 Kč
pěší turistika Autobusem

Retezat – turistika

(Tomáš Procházka, CK Kudrna)
21.07.2017, 10 dní
5 100 Kč
pěší turistika Autobusem
Seznamka

Hledám: Společně nejen na kolo

dnes
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…

Hledám: Na spolecne vyjizdky

22.06.2017
Ahoj, timto zdravim vsechny kdo bude tento text cist Hledam cyklistku, cyklistu, ktery(a) nema s kym jezdit jako…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

326 cyklistů (24 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017