reklama

Velikost rámu CUBE

Měl bych dotaz . Chtěl bych pořídit silničku CUBE AGREE , jezdím na MTB ale občas bych chtěl na silnici. Velikost rámu má 54. Nebude na mě malé ? Měřím 182 a velikost noha k rozkroku 85 cm. Poradil by někdo ? :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.11.2016
  • Re: Velikost rámu CUBE

Malé.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já mám na výšku 178 cm... přemýšlím o mé silničce... velikost rámu může být na výšku tazatele ok, nelze hned říct, že to je malé. Musí se na to posadit a zkusit, určovat velikost rámu pouze z výšky postavy a délky nohou je nesmysl :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Airline
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Díky, je fakt že přemýšlím o pořízení silnice k mýmu bajku .. občas by to bylo fajn vyměnit. Hledám něco levnějšího do začátku ... Kluk co to prodává má o 1cm menší než a já a prý mu sedí.. kolega silničkář taky tvrdí že bych měl mít 56... :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]

Já měřím 183cm a k mé výšce je Roubaix na rozhraní 56/58cm. Mám 56 a je to fakt relativně malý (pro moje použití to asi vyhovuje víc než delší rám).

Nejde o výšku, to se dá dohnat sedlovkou. Ale kola mají horní rámovou trubku proporčně ke zbytku kola. A 54 se dělají pro menší postavy.

Ukecej Jindručíslo ať ti prodá Cannondale, který mu je velký, ale zatím to neví.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        •      

Příspěvek byl smazán zakladatelem tématu.

Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

215 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017