zkrocení drožkáři

Pracuju v procestovním ruchu a hodně se tady žvaní o tom jak konečně dostali drožkáři přes prsty. Jenže to vůbec není pravda, to co se děje je ještě mnohem horší než jak to vykreslujou novináři co věděj houbeles.
Jen ten článek s odkazem níž byl za poslední hodinu po jeho zveřejnění 2x zeditován a o dva odstavce ponížen!

Je to mafie i s úředníky, v zahraničí nás vykreslujou jen jako podvodníky.
Echtle to se rýmuje. :-)

http://zpravy.aktualne.cz/domaci/moji-klienti...

Hujer Zdeněk Ponert a Piscicelli je jen špička ledovce, jsou tam borci co byli a jsou schopní vozit kupříkladu ze staromáku na václavák za dva litry, je to víme dvě stě metrů.

Dlužej neskutečný prachy za pokuty ve správním řízení s odklady, nikdo nakonec z nich nevymůže nic. Jen na ně plivou a nic nedělaj.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.11.2016
Autor: ee-kolo
  • Re: zkrocení drožkáři

No tak s nimi nejezděte a jezděte na kole:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.11.2016
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Prima bikerku z Prahy

včera
Hledam prima aktivni a atraktivni bikerku z P4, kolem 60, k vyletum na kole kolem Pruhonic a JM. Nevahej a pis 8…

Hledám: Barma v lednu 2017

05.12.2016
Hledá se pohodový,nekonfliktní dobrodruh/dobrodružka,kteří již mají zkušenosti s cestováním na těžko po Asii…

Hledám: Najdu cyklistku - Náchodsko

29.11.2016
Ahoj, hledám cyklistku pro výlety na kole ale i ženu pro život. Já muž 36 let/186 cm/68 kg, nekuřák, se zájmy -…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

109 cyklistů (8 přihlášených)

U mě dobrý aneb ideální místo pro cykloturistiku

Rád bych se s Vámi podělil o některá místa, cíle, krásy či tajemství tří oblastí. A to Holešovska,…
Marťas004 | 12.11.2016

Česká Sibiř, Táborsko a Třeboňsko aneb dovolená třech chlapů

Po týdenní červnové dovolené v Krnovském výběžku - Osoblažsku, Fogin vybral jako další místo pro…
ondrapisklak | 09.11.2016

Bradlo – mohyla M. R. Štefánika

Viděl jsem již hromadu různých památníků. Na Slovensku jsem navštívil při různých zájezdech památník na Dukle…
jarpal | 05.11.2016