reklama

Cyklocrossová kola na silničku

Zdravím,
chtěl bych se zeptat, mám karbonovou silničku. Na zimu by se ale šikla větší průjezdnost, a tak mě napadlo, pořídit si cyklocrossová kola. Pokud je prorvu přes brzdy a vejdou se do vidlice, může to mít nějaký špatný vliv na kolo? Samozřejmě, že na to není stavěný rám, ale zkrátka by se mi hodil vzorek. Máte s tím někdo zkušenosti, případně tipy na vypletená kola? Nějaké rady, varování, nebo jine věci, ktere bych měl před tímto krokem znát?

Předem moc děkuju za rady! :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 29.10.2016
Autor: Maacza
  • Re: Cyklocrossová kola na silničku

A k čemu chceš kupovat nová kola? Obuj "stara" do širších plastu a uvidíš, jestli se ti do vidlice a zadní stavby vejdou nebo ne. Protože to bude to rozhodujici...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prorveš přes brzdy?

Když se ti to povede, kolu víc už neublížíš :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Prezuj gumy.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

219 cyklistů (19 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017