reklama

Malé kolo velká postava

Ahoj, mám možnost koupit kolo za hodně dobrou cenu. Problém je v tom,že já měřím 194cm a kolo má velikost 29x19.0 . Dá se to nějak řešit? Třeba prodloužením představce nebo mám na kolo uplně zapomenout? díky:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 19.10.2016
Autor: Radimpp
  • Re: Malé kolo velká postava

Teda nevím, co znamená značení 29 x 19.0. To jako výplety devětadvacítky a velikost rámu 19"?
    Jestli ano, tak 19" rám na výšku 194 cm je jednoznačně malý a představec to vyřešit nemůže.
    (ale možná že blbě chápu to značení 29 x 19...)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Airline
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

chápeš to dobře:) díky za informaci:)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Radimpp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Pokud má tak perfektní komponenty a "jen" malý rám, tak co možnost preskladat na jiný ram?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

To by to kolo musel mít skoro zadarmo aby mu to stálo za to kupovat a pořizovat jiný rám a zřejmě i vidlici a nové lanka a bovdeny a já nevim co ještě.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Záleží, co mini tou hodně dobrou cenou, a co je to konkrétně za kolo, to máš recht :)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 20.10.2016

"Dlouhý" se už řeší.
              Bude se řešit i "široký" a "bystrozraký", Bruco?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
              Autor: AV
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

široký a krátkozraký jsem tu přece já. tak to neřeš a poraď s tím dlouhým :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
dnes
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.

Hledám: tandemistku / tandemistu

14.10.2017
Zdravím čtenářky / čtenáře Hledám spolujezdce / spolujezdkyni na tandemové kolo: http://petr-stolfa.blog.cz/1710…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

184 cyklistů (15 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017