reklama

Nové trendy na silnicích

Chcete být za volantem vždy „in“? Co nabízí česká řidičská kolekce na jaro a léto? Oblíbená klasika i poslední výkřiky módy – to vše najdete v článku o nových trendech na našich cestách.

Datum: 06.04.2006
Autor: Redakce
  • Re: Nové trendy na silnicích

         

    Podle mého pozorování jsou největší prasata řidiči bílých dodávek (Peugeot Boxer apod). Párkrát mě málem sejmuli v protisměru při předjíždění.

    Po Praze stávají, hlavně na chodnících, dvoumístné sportovní vozy, které mají za sklem ceduli "zásobování" nebo SUV typu Porsche Cayenne bohatých invalidů.

    Když už musím jet autem přes Prahu, tak jedni z typických pražských řidičů jsou postrarší chlápci ve felicíích a stářím podobných autech se samolepkou (VR = Vršovice apod.), kterým nejspíš jejich sociální statut nedovoluje jezdit MHD.

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové trendy na silnicích

           

      Souhlasim az na ty dodavky...Uvedom si kdo na silnici musi jet a proc na ni jede, a kdo nemusi a proc to dela....Ridici dodavky typu bila krabice opravdu zasobuji nejen obchody s jidlem... Prasata na asfaltu bych hodil do jednoho pytle at jede v cem jede, ale zasobovat se musi a kzdy je jen clovek.Denodene jezdit v kolonach plnych frajirku v nadupanych autech, co jezdej vynest i odpadky autem a nestihat rozvezt zbozi kam je potreba zamava s kazdym...

      [ Zpět ]
      Datum: 06.04.2006
      Autor: Melkor
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové trendy na silnicích

         

    Hmm no teda nevím ale se mi zdá že si nějak všichni na slilnici lezou na nervy, asi nás je mnoho pak vznikají konflikty, typu že někdo jezdí zbytečně apod. chápu v městech je to problém, no nevím jestli taky pak někomu vadí že jezdím na kole zbytečně,,jestli tady všichni nejezdí zbytečně, no ale asi jinak to nejde, to by nás tu muselo žít pět a půl pak bychom měli projíždějící auto za atrakci jako někde v africe....

    [ Zpět ]
    Datum: 06.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Sup 1)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové trendy na silnicích

         

    Hloupý článek, nic neřešící, jako by si autor řešil nějaký svůj problém. Kdo ho za volantem naštval? Kdo stál na jeho obvyklém parkovacím místě? Neříkám, že by na silnicích byli všichni ohleduplní, slušní, dodržovali předpisy. Je to občas džungle, uznávám, ale k čemu takové články plné zášti? Jen rozdmychávají vášně a nesnášenlivost. Pak se divte, že Vám někdo ojede hřebíkem auťák, jen tak, i když se chováte i za volantem slušně. Co kdybyste byl náhodou ten gauner z "našeho" článku?

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Švestka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové trendy na silnicích

           

      Já v článku žádné vyvolávání nenávisti nevidím. Ale to je věc názoru. Každý článek v tisku/na netu se proti něčemu vyhraňuje - myslím tím úvahu, fejeton či co to je za žánr. Zvlášť tady na webu je dobré na takovéto věci poukázat, tenhle způsob mi jako zapšklý nepřijde.

      [ Zpět ]
      Datum: 07.04.2006
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Pítrs)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Nové trendy na silnicích

           

      Nepřijde mi hloupý. A řešit cokoli jedním článkem nejde, takže je neřešící stejně jako každý jiný. Beru to jako povzdech člověka, který je denně na silnici a denně musí předvídat chyby a hlavně hulvátství těch, kteří ho ohrožují na životě. Podle jakýhkoli statistik zahrnujících počet zranění a usmrcení je auto na prvním místě. Ne nože, pistole nebo basebalové pálky, ale auto. Auto se v rukou neumětelů, hulvátů a těch, co si jeho pomocí při jízdě řeší nějaký komplex zkrátka stává zbraní. A podle mne by se k němu jako ke zbrani mělo také přistupovat. Zvýšit počet hodin v autoškole, tvrdě trestat přestupky (což s novým zákonem už přichází), zvýšit počet dopravních policistů v ulicích, aby se snížilo procento nikdy neodhalených přestupků a stejně jako u zbrojních průkazů pravidelné přezkušování a podle mne i stejně tvrdé psychotesty. Opravdu nechápu, že dostanete řidičák na furt.

      [ Zpět ]
      Datum: 22.04.2006
      Autor: Jirka-As
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Nové trendy na silnicích

         

    Aut je na silnicích tolik, že na blbce člověk naráží pořád. Moje "oblíbená klasika" jsou zase řidiči jedoucí konstantních 80km/h bez ohledu na okolnosti.
    Fenomém "bílá dodávka" je zřejmě univerzální, mne taková bílá dodávka vyhnala ze silnice ve Francii ... měl ten chlap kliku, že místo mne nejel náklaďák, předjížděl blbec před horizontem.

    [ Zpět ]
    Datum: 07.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (VR)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

319 cyklistů (17 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024