reklama

Klínovka na chvíli domovem

„Domov je to, po čem nejsilněji toužíme, domov je nejbezpečnější útulek, je to východisko i návrat“, cituji z jedné povídky jilemnického rodáka. Domov mám ráda, nikdy se mi asi neomrzí. Ale, ale , ale … Jedním tím „ale“ je záliba v cestování. Ale, ale, ale … Jedním tím „ale“ jsou různé obavy, např.…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 03.10.2016
Autor: Quatsch
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Tak koukám, že se mi ten výtvor taky scucnul do jednoho odstavce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      pěkné a odvážné, ani mne to nenapadlo někde pobývat sama a ještě ke všemu v noci. nemám ráda tmu, takovou tu temnou a zvuky, které nemohu identifikovat. stačí mi přespat jednou za rok u kamarádky na chatě, kde na WC se musí ven :-)
      a ten odstavec jsem znova ododstavcovala a furt je jednolitý :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.10.2016
      Autor: HMS
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klínovka na chvíli domovem

             

        Mám to podobně.
        "... se musí ven" ... asi do nějaké kadibudky a tam ještě číhají pavouci, ne? :)
        No, právě před týdnem to byla ta noc, už jsem od půl osmé byla zalezlá ve spacáku, vzpomínám ... bylo teplo, dnes je kolem boudy určitě sníh.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klínovka na chvíli domovem

               

          Měla jsem zas jet :)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.10.2016
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Pěkný:-))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 03.10.2016
    Autor: Lanna
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Krása! Já to mám bohužel tak, že bych asi nezvládla sama někde přespat. Ale dala jsem si to jako výzvu ... na letošek. Jenže - nějak mi přišlo líto chodit po horách sama, když mám dvě už poměrně zdatné děti a tak jsem je vzala s sebou a na jednu noc jsme šli do Jeseníků. Bylo to v září, jak bylo to krásné počasí, tak že přespímě někde pod širákem, abych kvůli jedný noci netáhla stan. Jenže nakonec jsme skončili v přístřešku, kde spalo víc lidí.
    Takže zase nic! :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2016
    Autor: Peggy
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      I to se počítá :) Snaha byla. Pomalu aby se na ty přístřešky dělalo reservé.
      Měla jsem aspoň psa. Nevím, jak bych to zvládla úplně sama. Kdyžtak bych musela. Cestou jsem si říkala: Autobus domů už odjel a dolů bych to za světla už stejně nestihla.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Velmi hezké!
    Já jsem teda z těhle "sólo" přespávání někde venku vyléčený, zdá se mi to už dost o ústa - a ten pes zrovna jako obranář nevypadá, spíše bych ho zařadil do kategorie "dej mi piškot a budeme kámoši" :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      Vyléčený? Proč? Stalo se něco? Mně to o ústa nepříjde, rozum mí říká, že se mi nic stát nemůže, takže ten strach je spíš iracionální, ale prostě JE.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2016
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klínovka na chvíli domovem

             

        Ale nestalo. Prostě od jistého okamžiku (spíše věku) mi to sólové nocování začlo připadat riskantní.
        I když asi jít v noci sám Prahou je o hubu mnohem víc než spát sám někde v přírodě :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 04.10.2016
        Autor: Airline
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klínovka na chvíli domovem

               

          Prahou?
          Dcérka tvrdí, že v Praze se v noci (třeba cestou ze školy) cítí mnohem bezpečněji, než u nás ...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.10.2016
          Autor: PepikW
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Klínovka na chvíli domovem

               

          "... od jistého okamžiku (spíše věku) mi to sólové nocování začlo připadat riskantní..."

          Bojíš se Zubaté?

          https://www.youtube.com/watch?v=GmupI-ETblc

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 04.10.2016
          Autor: Burajda
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      Piškot by si vzal, ale kámoš by nebyl :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    A co hejkalové a šakali? Teď jsou prej v Kérkonošských horách i vlci!
    Nic pro nás Poseroutky :o)))

    Modrá přes sjezdovky musí být skvělá i na kole :o)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2016
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      Myslím, že mezi mnou a vlky byl Dlouhý důl a Údolí Bílého Labe. A nestraš mě, mně stačí tma. Doma nejdu mimo dosah veřejného osvětlení, jedině při úplňku kousek.
      Ta modrá zas nebyla tak špatná, kolo bych po ní nahoru určitě vytlačila. Na Smrk to bylo stokrát horší.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 04.10.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Jsi dobrá, já bych to nedala. V moci se zkrátka bojím - ani ne tak zvířat, jako lidí.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 04.10.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      Ale to já taky, potmě vypadá všechno jinak. Ráno bylo fajn. Jen jsem to prostě chtěla zkusit. Jsou holky (i tady mezi námi), které jsou daleko odvážnější.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.10.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klínovka na chvíli domovem

             

        Je fajn to zkusit a poznat.
        Je fajn nebát se tmy. Tma je přirozená, patří k životu. Když je u nás temný stín, ta tma,ta noc, tak slunce pořád svítí dál, jen na jiný kus téhle naší koule. Na jiné ženy jako my, na jejich práci a mají-li kousek toho malého štěstíčka jako my, tak i na jejich záliby, třeba na kolový nebo pěší výlet.
        Dělíme se s nima o slunce a stín a je to tak správně. Nebojme se tmy, protože slunce zase ráno vyleze nad náš obzor a bude nám svítit, dokud ho nepošleme jiným lidem na kouli:-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.10.2016
        Autor: Lanna
        Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Klínovka na chvíli domovem

         

    Tam jsem jako doma! Na Tesle aka "Klínovce" jsem zhruba před deseti lety několik let správcoval. Na stráň jezdím dodnes.

    Tesla/Klínovka před pár měsíci změnila majitele, tak ji snad zase otevřou: http://klinovka.cz/

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2016
    Autor: Hrabosh
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Klínovka na chvíli domovem

           

      Vidíš a já zase přemýšlela, že jsme tam možná jako děti jezdili s tátou, to je tak 30 let zpátky, tenkrát v Tesle pracoval. Jen se to bohužel už asi nikdy nedozvím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.10.2016
      Autor: Peggy
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Klínovka na chvíli domovem

             

        Ale jo, znám se s lidmi, kteří tam tehdy jezdili. Napiš mi jeho jméno a zeptám se. Patřilo to Tesle Hloubětín.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.10.2016
        Autor: Hrabosh
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

279 cyklistů (2 přihlášení)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024