reklama

Apache ano ci ne?

Co si myslite o kolech Apache. Mate zkusenosti s crossovymi koly Apache?

[ Zpět ]
Datum: 25.07.2004
Autor: Neregistrovaný uživatel (Jirka)
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    Neco pres 2 roky mam Apache Hooha (Cr-Mo ram, vzadu Alivio). Jsem naprosto spokojeny. Do ted zadny problem, i kdyz, pravda, najeto zatim moc nemam (cca 1600 km).

    [ Zpět ]
    Datum: 04.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    i ja mam apache a musi rict, ze me to kolo sklamalo. Vybeni vynikajici, ale barva z kola opadava jako podzimni listi. BALU

    [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (balu)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Apache ano ci ne?

           

      Tak ho reklamuj a oni ti ho vymeni:)

      [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jiri)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Apache ano ci ne?

           

      kolik máš najeto? že ti barva tak opadává??

      [ Zpět ]
      Datum: 16.09.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (tom491 ([email protected]))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    Mam Apache Kolla. Po vymene sedla a rovnych riditek za vlastovky spokojenost. Svizne, dobre ovladatelne kolo. V prudkych vyjezdech se predni kolo nezdviha, jako u nekterych jinych crossu a navic je lehoucke.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Katka)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    Myslím si,že v dnešní době již nezáleží na tom,jaký nápis je na rámu kola.(vyjímku samozřejmě tvoří marketové rádobykola).Platí,vybíráš-li kolo z běžné konfekce,kam Apache patří.Je těžké soudit,které to kolo je lepší,hezčí,odolnější atd.Hodně napoví výběr komponent,ze kterých je to poskládáno.Ale důlěžitý je správný výběr velikosti,ani ne tak výška rámu,jako jeho délka,ikdyž tyto veličiny spolu korespondují.Barva je věc vkusu,proto není důležitá,nicméně lak musí být trvanlivý,kvalitně nanesený.Druhým kriteriem je výběr vidlice,levná produkce stojí za starou belu.Vyklepou se pouzdra,je měkká,nebo naopak tvrdá,regulace v mnoha případech nedostačuje.Ideální je vzduch tlumený olejem.Třetí v pořadí jsou výplety.Osobně preferuji hotové,ve fabrice zapletené.Jsou pěkné,odolné,nepovolují dráty,ráfky jsou použity vesměs kvalitní.Mavic,Rolf,Zipp,Campagnolo,Bontrager atd.Neuvádím Rytchey,komponenty této firmy mě za ty roky zklamaly.Kliky se kroutí,v sedlovce nedrží zámek,řidítko jsem zlomil,brzdy-véčka se ohýbají,vhodné pro nižší hmotnost,konusy v nábojích také dlouho nevydržely.Za další jsou to kliky,výběr sedla neopomínat,mám na obou kolech stejné-Fizik Niséne,již několik let a stále drží,nevržě,neproseděla se,navíc je velmi elegantní.Ostatní díly jako duše pláště,záleží na tom,kudy jezdíš,pedály jen nášlapné,ergonomie pohybu,bezpečnost.Přilba je samozřejmost.Už jsem vysílen,končím.

    [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Tomáš)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Mavic versus Ritchey

           

      Ahoj,v r.1997 jsem koupil přýtelkyni Autora Kinetika s rafky Ritchey a samozřejmě v té době prvními véčky,na kole má nejeto 5500km. a ráfky drží a výplet jen zvoní.Já si vloni koupil 4ever s Mavicama a hyd. kotouč. mám najeto 4500km. a již 3x mi dotahovali výplet.Myslíš že je to normální?Jsem Mavicem silně zklamán a asi ho brzy vyměním,zlatej Ritchey! nebo že by za to mohly kotoče???Má někdo podobný problém???

      [ Zpět ]
      Datum: 25.08.2004
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Jarda)
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Mavic versus Ritchey

             

        Ritchey mě velmi zklamal,ráfky jsou lehké,avšak měkké.Kliky se kroutí,na sedlovce nelze dotáhnout zámek,řidítko Rizer se zlomilo,véčka se při zabrždění ohýbají,a to dost.Kola mám Mavoc CrossLand,manželka CrossRide,oba páry slouží k naprosté spokojenosti.Mám téměř 85kg,kotouče Hayes,cestu si nevybírám.Neáleží jen na ráfku,důležité jsou příruby nábojů,použité dráty do výpletu a také um toho člověka(nebo dokonalost stroje),který kola zapletl.Tudíž nehledej chybu v ráfcích,maviky jsou super,ale jinde,možná ve způsobu jízdy.Práce tvého těla,cit pro bike v rozbitých pasážích,je umění kolu ulevit,šetřit jej.Ale to vše je na dlouhé povídání.Kolik vážíš ty,kolik tvá přítelkyně?Kotouče také odvedou práci,tvrdou práci,tlaky jsou enormní,ty dráty musí být DT,Sapim.Tom.

        [ Zpět ]
        Datum: 26.08.2004
        Autor: Neregistrovaný uživatel (Tom)
        Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    Mám cross apache teepee, od jara t.r., najeto cca 1400 km, spokojenost, bez problémů.

    [ Zpět ]
    Datum: 15.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (jirka k)
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Apache ano ci ne?

         

    mam APACHE, a je to bez problémů, najeto něco přes 5 000 a v pohodě, mam ho rok a předtim jsem měl taky APACHE a taky v pohodě

    [ Zpět ]
    Datum: 16.09.2004
    Autor: Neregistrovaný uživatel (tom491 ([email protected]))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

429 cyklistů (6 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024