reklama

Jaka znacka cyklo obleceni s nejlepsim pomerem cena/prinos

Ahoj, pomalu mi zacina odchazet me cyklo obleceni a tak uvazuji o nakupu noveho. Aktualne mam cca pulku obleceni od Kalasu a zbytek mix. S Kalasem mam dobrou zkusenost, ze kdyz jsem prodrel rukav na bunde, tak jej stacilo poslat a oni tam zdarma vsili zaplatu, sice cernou do modre bundy, ale bylo to dane tim, ze to byl 5 let stary model a tak uz material nemeli.

Obecne se da rict, ze s Kalasem jsem spokojeny, bohuzel kdyz se podivam na ceny v proflaknutych eshopech (nechci delat reklamu, proto tento termin) tak jsou ceny diametralne rozdilne od Kalasu. Dalsi nevyhoda je, ze v tech proflaknutych obchodech to prodavaji treba s 20% a vice nizsi cenou nez jsou oficialni ceny. Toto bohuzel neni pravdou u Kalasu, vsude se to prodava za katalogove ceny.

Pokud na to clovek ma, tak ma smysl investovat anebo vyrobci pouzivaji stejny/podobny material, kdyz to sikovne spichnou, tak uz to je jenom o tom o kolik se na tom dana znacka nabali? Samozrejme u kalhot to je jeste o vlozce ...

Zajimaly by me Vase zkusenosti, do kterych znacek urcite nejit a naopak u kterych znacek to stoji za priplatek a ktera znacka je takova zlata stredni cesta. V eshopu kde nejvice nakupuji maji Castelli, Eleven, Force, Sensor, Sidi, WOWOW, Wilier, jinym se samozrejme nebranim.

Diky

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: vojbarz
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

20.10.2017
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,žena věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

127 cyklistů (10 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017