reklama

King meter J-LCD

měnil jsem na elektrokole vadnou řídící jednotku a musel jsem nahradit i hlavní ovládací kabel (10pin),protože byl na konci od někoho ustřižený ( kulaté konektory). Po zapojení barva na barvu je problém s LCD panelem.Má 5 vodičů , bílý zelený,
oranž.hnědý , černý. Oraž. černý napájení 41 V.
Displej svítí, baterie ukazuje vybitá, nejde rychloměr a stupně podpory i když jdou přepínat.
S návody k obsluze mě nesedí barvy vodičů všude uvádí
žluta.zelená Rx/Tx,modrá zamykací,černá GND,rudá +.
Bílá-zelená do LCD má 1.5 ohm. napětí 14,7V. Po odpojení zelené LCD zhasne.Na ŘJ jsou popisy bílá ZF, zelená IL, hnědá VDD.
Kolo jede na plyn, brzdové odpojovače OK.Zvažujikpoupi nového LCD . ŘJ je G3M20211-1592-16 36V/15A/7A.
Neumí někdo poradit?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 02.10.2016
Autor: Mirekb
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklokamarády :)))

dnes
Ahoj:) jsme pár z Prahy (28 a 30 let ) a hledáme další pár a nebo klidně i nepár na společné vyjížďky. Jezdíme…

Hledám: Pár na cyklovýlety

včera
Hezký den, rádi poznáme pár na pořádání cyklovýletů, Praha, Praha Západ a okolí, jsme sportovní postavy a muž 40…

Hledám: Vyjížďky na kole

včera
Hledám partnera na sport.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

278 cyklistů (20 přihlášených)

Pěší zóny na Praze 1

Někteří z Vás jste možná už tuto kauzu zaznameli. Jedná se o to, že Radní Prahy 1 chtějí zakázat jízdní kola…
Simi184 | 05.05.2017

Poutník a Elphi

Já vím, že název zní trochu jako pohádka, ale vlastně to byl takový pohádkový víkend. Vždycky jsem chtěl do…
petrp | 04.05.2017

Vrchařská koruna Valašska

VKV - Vrchařská koruna Valašska ...VKV poprvé a určitě ne naposled... Téměř hned po novém roce jsem začal…
Marťas004 | 02.05.2017