reklama

Jake blatniky na celopero

Ahoj, jake blatniky pouzivate na Vasem celoperu?

Kdyztak aspon poradte na co se zamerit. Precijenom mi blato nechutna a zada mam rad v suchu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 01.10.2016
Autor: vojbarz
  • Re: Jake blatniky na celopero

         

    A to chceš nějaké extra blatníky, nebo ty co jsou běžně prodávané a užívané?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 01.10.2016
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Jake blatniky na celopero

           

      Doufam, ze to nebude brano jako reklama, ale nakupuji na kupkolo.cz a tak treba neco z jejich sortimentu.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2016
      Autor: vojbarz
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Jake blatniky na celopero

             

        A v čem je tedy problém? :-)
        Blatníky na horáky prodává snad každá prodejna a tolik se od sebe zase neliší.

        Pořiď blatníky dostatečně široké přes šíři pláště, které budou držet a nemůže být problém.

        Jediná potíž s blatníky, jak jsem zjistil, je v zimně ve větších mrazech, když plast zmrzne, zkřehne a pak stačí opravdu malé ťuknutí a úchyty praskají, takže při teplotách pod -10 je lepší je nezapomenout sundat, protože v té době bláto už fakt není :-))

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 02.10.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jake blatniky na celopero

               

          Jasne, mozna to moc resim, ale dovedu si predstavit, ze jsou lepsi a horsi kousky. Anebo treba blatnik XYZ ma problem, ze po case upadne, nebo se trepe jak stara babka .... proste mi jde o zkusenosti z praxe

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 02.10.2016
          Autor: vojbarz
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jake blatniky na celopero

                 

            Dobrou zkušenost mám (shodou okolností od těch kupkoláků, ale prodávají je všude) s blaťajzama SKS Shockboard. Po vychytání pár drobností (uchycení) slouží už fůru sezón.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 02.10.2016
            Autor: ronda
            Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake blatniky na celopero

         

    Takze jsem nad tim spekuloval a mam trosku presnejsi specifikaci:

    1/ predni kolo
    - nejaky sundavaci blatnik

    2/ vidlice
    - neco co by bylo namontovano porad, vidim to na toto http://www.kupkolo.cz/predni-blatnik-na-vidlici... - za ty prachy to je genialni, aspon trosku sance, ze to bude chranit vnitrni nohy

    3/ cepy + presmykac
    - neco co by bylo namontovano porad, vidim to na variaci http://www.kupkolo.cz/blatnik-pod-sedlo-kupkolo... kdy za pomoci prubojniku a nuzek upravim do kyzene podoby

    4/ zada/zadek
    - nejaky sundavaci blatnik

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 02.10.2016
    Autor: vojbarz
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Jake blatniky na celopero

           

      Na přední kolo si pořiď blatník s úchytem nasunutým do krku vidlice.
      Něco na tenhle způsob:
      http://www.kupkolo.cz/predni-blatnik-sks...
      Je to tak vysoko nad pneumatikou, že se to sundavat nemusí.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 02.10.2016
      Autor: Brahma
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jake blatniky na celopero

             

        Tak presne na tento system jsem se dival - vypada to sympaticky.

        Akorat jsem asi pekne rozmlasny z blatniku u treka kde to opravdu kryje skoro az dolu. Tady mi dle obrazku prijde, ze to musi cakat nahoru tak jako tak. Ale toto je u blatniku uchycenych jenom v jednom bode neresitelne.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2016
        Autor: vojbarz
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Jake blatniky na celopero

               

          To ti ale opravdu jen přijde.
          Nad blatník rozhodně necáká a o to u blatníku jde, nebo by měl zvládnout ještě něco? :-)

          U treka ti blatník taky nekryje vše, boty máš zacákaný.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 03.10.2016
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Jake blatniky na celopero

                 

            Jasne, bez navleku to je pekny rybnicek v botech :) Proste mi prislo, ze kdyz to kopiruje kolo, tak by to mohlo i lepe chranit proti cakancum. Zase se to strasne blbe montuje a cenove to je taky trosku mimo misu.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 03.10.2016
            Autor: vojbarz
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jake blatniky na celopero

                   

              Blatníky SKS nejsou drahé a dobře fungují. Vyzkoušej, když ti nebudou vyhovovat můžeš je klidně darovat jinému.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.10.2016
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Jake blatniky na celopero

                   

              Dlouhý přední blatník na treku potřebuje zástěrku. Pak nepotřebuješ žádné návleky a v botech je sucho a teploučko.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 03.10.2016
              Autor: ronda
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Jake blatniky na celopero

             

        Tak jsem jeste objevil toto monstrum: Blatník Topeak Defender XC1. Vypada sice hrozne, ale prijde mi funkcne mnohem lepsi nez ty s uchycenim do krku. Akorat ta cena :(

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 03.10.2016
        Autor: vojbarz
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Jake blatniky na celopero

         

    Tak jsem to nakonec vyresil nasledovne - od kupkolaku jsem si namontoval takovy ten ohebny plastovy bazmek za 50 Kc na predni vidlici, to same na sedlo jsem dal dozadu at je chraneny presmykac a cepy. A jako blatniky jsem pouzitl sadu blatniku od Topeak: http://www.kupkolo.cz/29er-set-blatniku-topeak...

    Dneska jsem to byl projet po vice mene zpevnenych cestach a asvaltce (kaluze a bahno jsem projizdel pomalu) ale sem tam nejakemu mokremu fleku jsem se proste nevyhnul a nemam spinava zada, do pusy mi to taky nesere bordel ... akorat ten predni blatnik mohl byt vice dolu, ale chapu ze vzhledem k uchyceni to proste nejde. Take ta mezyrka u zadniho kola byla pekne zasrana.

    Uvidim az okolnosti nebudou tak priznive a pojedu nejakym bordelem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.10.2016
    Autor: vojbarz
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

315 cyklistů (13 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024