reklama

Jak je to s hlav. složením?

Ahoj, mám už delší dobu strašný zmatek v jedné věci: Hlavovém složení. Nikdy jsem se o to zatím nemusel starat,ale teď kupuju nový rám (ještě nepřišel) a já nevím,jestli v něm nějaké to složení bude,nebo se prodávají bez (Rock Machine Blizzard)...případě rozdíly mezi integrovaným a těmi ostatními...vysvětlíte mi to někdo?

[ Zpět ]
Datum: 06.04.2006
Autor: Neregistrovaný uživatel (Honza)
  • Re: Jak je to s hlav. složením?

No tak, to o tom fakt nikdo nemáte ani páru? :-)

[ Zpět ]
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Hlavový složení, tam asi mít nebudeš (by sis ho musel říct k rámu hned). Jinak jestli je to nový rám, tak už tam možná bude integrovaný, takže budeš muset koupit integrovaný ( např. Ritchey, Pells...). Říká se, že integrované je lepší než Ahead v pevnosti atd. Těžko říci, v některých případech je i trochu hezčí a mně připadá i lehčí na údržbu.

[ Zpět ]
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák (program3000@seznam.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Tak v tom rámu není nic,ani integrované...tzn. že když si koupím integrované, musím ho nechat nějak zalisovat,nebo stačí namontovat svépomocí?

[ Zpět ]

Tak nejprve si musíš zjistit, jestli ten tvůj rám je dělané na integrované nebo "klasické"

[ Zpět ]
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Meriďák (program3000@seznam.xx))

Musel bys koupit cely ramovy set ale u samotnyho ramu hlavovka nejspis nebude. Poznas to jednoduse: pro integrovany se na koncich rozsiruje a vytvari misky, u a-head je to rovny a misky tam davas. Montaz zvladnes sam. Staci gumova palice a natlouct tam loziska. Pak das spodni podlozku, stricis vidlici, ze zhora nasunes takovou plastovou podlozku s konusem a na to vicko. To urcite pochopis. Ja si davam dohromady po prvy sam kolo a nevedel jsem taky nic. Pak jsem koupil hlavovku a je to vlastne jednoduchy.

[ Zpět ]
          Datum: 07.04.2006
          Autor: Neregistrovaný uživatel (Giovani)

Díky moc za radu, já se s tím nějak poperu, bude tam to integrované. Já si právě teďka taky skládám celé kolo poprvé sám, tak kolem toho objevuju tolik nových věcí a záhad, až se sám divím :)

[ Zpět ]
            Datum: 08.04.2006

No s tím zatloukáním palicí, já nevím :-) Pokud je mi známo, tak se misky zalisovávají speciálním přípravkem aby dosedly absolutně rovně. Měli by to udělat v každém solidnějším cykloservisu.

[ Zpět ]
              Autor: Tomsa

Tu gumovou palici mi dokonce poradil jeden prodejce v cykloshopu :) . Ja osobne jsem to stahnul mezi dvouma drevenyma spalikama ve sveraku a funguje to jako lis. Dosedly krasne rovne. Jen jsem si rekl ze zavedeni a serizeni razeni (dualu) necham odbornikum. Do toho se mi fakt nechce. Jinak celkove na stavbe kola nic slozityho az tak neni :)

[ Zpět ]
                Autor: Neregistrovaný uživatel (Giovani)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

včera
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
včera
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.

Hledám: V létě do Itálie

14.10.2017
Hezký den Hledám někoho, kdo by jel příští rok, 2018, v létě do Itálie.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

115 cyklistů (3 přihlášení)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017