reklama

prosim o radu zkusene konstruktery

Ahoj vsem,chci poprosit o rady ohledne cyklo-trojkolky s pridavnym pohonem.jde mi o konstrukcni detaily jak vyresit treba prevody a co povazujete za top co se tyka brzd.cetl jsem o sklonu vydlice,chapu veci co se tykaji teziste a podobnych dulezitych detailu.ale dava mi trosku zabrat vyhlaska o konstrukcni rychlosti do 25 km/h.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 25.09.2016
Autor: kennysak
  • Re: prosim o radu zkusene konstruktery

         

    verzi pro trojkolku jsem zvolil pote co jsem premyslel nad stabilnosti a celkove odolnosti vuci terenu,vzhledem k tomu ze chci jezdi na silnici,po cyklostezkach a i obcas nejakou tu cestu lesem.predni kolo mam v planu lehce polozit,vzhled chopper me laka a moznost pridavneho odpruzeni za pomoci pruzin jako ve videu od Colajinac,kteri se asi rozpadly.kazdopadne diky za myslenku.co se tyka pohonu mam na mysli zakladni pohon slapatkama a nahama.pod riditkama slapatka se trema talirema,vedene pres napinak dozadu k 7 az 8 kolecku(ted soused dovezl kolo ktere melo sest kolecek postupne a to posledni bylo high definition a bylo neskutecne obravske.a pres volnobezku a jeste dve ozubena kolecka nahon nakolo,leve.na prave kolo mam v planu po sestaveni pohonne jednotky s autobaterii namontovat toto.co se tyka brzd uvazuji vyuzit motokola s jiz zabudovanym bubnovym systemem brzdeni v zakladu,na obycejnou brzdovou packu na kterou pridelam jeste motospinac brzdy a zabuduji brzdova svetla.sedacku ridice chci pohodlne usazenou s pevnym prodysnym operatkem a premyslim nad tou prapodivnou tkaninou co se posledni roky dava na lehatka a vydrzi docela dost zateze.mezi zadni kola prijde mala klec,ve ktere bude usazeno veskere pohone zarizeni.a nad tim sedacka pro dalsi jednu az dve osoby.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2016
    Autor: kennysak
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
dnes
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

317 cyklistů (18 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024