reklama

Vltavská

Není to popis cyklotrasy č. 7 od pramene Vltavy do Mělníka - nebo odbráceně.Naše putování na kole mělo být vyvrcholením předcházejících. První putování jsme uskutečnili v roce 2010 a dále od roku 2013 další 3. Původní plán byl vyjet z domova, tj. z Jižního Města s postupnými cíli Rakovník, Plzeň,…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 17.09.2016
Autor: Mirku
  • Re: Vltavská

         

    Líbí se mi ta dřevěná zvířátka.

    Kdopak si už taky přeměřil puls? :)
    Mně vyšlo poprvé 68, při druhém počítání se mi tep ztratil, potřetí 65 - z toho vyplývá, že nejsem aktivní sportovec, měla bych víc jezdit. (Dnes mi předpověď počasí překazila cestu k pramenu Labe a zatím ani nekáplo!)

    A vám ať to jezdí i s motory, hlavně že není nutné to vzdát z jiného důvodu.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2016
    Autor: Quatsch
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská

           

      Tak to by mě zajímalo, jak je to s tím tepem. Myslela jsem ,že nízkej tep mají buď vrcholový sportovci, nebo nemocní lidé. Já mám taky nízkej a nikdo mi nedokáže říct proč.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2016
      Autor: klika
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Vltavská

             

        Tak jsi buď sportovec, nebo nemocná.
        Mně už se taky snižuje, při dalším měření mi vyšlo 61, možná se to brzy bude rovnat věku.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská

         

    Jo, to jsou lidi. Někdo v šesti letech přejede Alpy a někdo ještě ve 82 letech jezdí na kole na těžko. Ten věkový rozsah, kdy se dá dělat dálková cykloturistika je úžasný.

    A to nemluvě o tom, že jsem se s tímhle pánem setkal naživo, takže mě svoje fotky z cest ukazoval na svém smartfounu, kdepak nějaký mobil pro seniory.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.09.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská

         

    Teda jste fakt dobrý.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 19.09.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Vltavská

         

    Moc pěkné. A copak to nabíjíš tim slunečním článkem na vrchu zavazadel? Tady Jindra měl mnohem větší na dvoukoláku a zavrhnul to, že mu to smartfouna neutáhne.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2016
    Autor: Brahma
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Vltavská

           

      Protože ho měl trvale zapnutého s jasem naplno a používal ho jako navigaci.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2016
      Autor: JendaH
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Vltavská

             

        jakože místo kochání se krásným okolím furt čuměl do mapy? To se ani nemusel vydávat na cestu a moh to absolvovat v pohodě doma na rotopedu :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 25.09.2016
        Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská

           

      Ahoj,
      nabíjel jsem s tím tužkovky do GPS a šlo to, jen se mi po 3 dnech trasy mazaly a tak jsem to letos upravil na nabíjení mobilu a výsledek nula.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 21.10.2016
      Autor: Mirku
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská

         

    Super výlet. Takoví jako vy mně dávají naději, že i s pár lety navíc člověk nemusí ztratit chuť někam vyrazit, něco podniknout... A i když síly ubývají, najde pro svou touhu nějaké řešení. Díky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 25.09.2016
    Autor: Aar
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská

           

      Zrovna jsem si říkala, že než já půjdu do důchodu 62+8měsíců, tak už snad na to kolo ani nevylezu a tady koukám, že ono to jde ;-D . Jsou suproví.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 25.09.2016
      Autor: BuLenka
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Vltavská

         

    Vytahuji tento blog na vrch diskuse. Je to vlastně na téma "Co je mi líto". Autor blogu, můj strýc, v noci na dnešek zemřel.
    Mockrát jsem se s ním za svůj dospělý život vlastně neviděl. A to, že jezdí na kole jsem spíš jen tušil, až před několika lety jsem se s ním náhodně potkal a na moji otázku, tak co strejdo, ještě jezdíš na kole, otázku spíš aby řeč nestála, on vytáhl smartfoun a začal mi ukazovat, kde všude ve svých 80+ byl na kole natěžko a kde všude spal nadivoko. Od té doby jsem ho už neviděl, jen jsem slyšel historky jak sbírá do šuplíku další a další diplomy z univerzity třetího věku, protože studium byla ta další věc, krom turistiky, bez které nemohl prostě žít.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.03.2021
    Autor: petrp
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Vltavská

           

      Krásné... a smutné.
      Ale jsme tu zkrátka jen na chvíli.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.03.2021
      Autor: radka
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

včera
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství

Hledám: Parťačka na kolo, hory, cestování, přátelství
08.04.2024
Ahojky, hledám přátelství, parťačku na cyklovýlety, cyklozájezdy, poznávaní jak okolí, tak cizích zemí, tůry či…

Hledám: Partacku na výlety

Hledám: Partacku na výlety
01.04.2024
Muž 48 roků, mám starší kolo predelane na e-bike. Jezdím z Prahy 8 na Karaný a nebo výlety v okolí Berouna. Občas…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

181 cyklistů (6 přihlášených)

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024