reklama

Na kole po Písku bezpečně

Termín: 22.09.2016
Místo: Písek, Fugnerovo náměstí

U kamenného mostu v Písku se sejdou cyklisté ve čtvrtek 22.9. od 16 hod., kdy se koná akce Na kole po Písku bezpečně v rámci Dne bez aut.

14.00 – 16.00 hodin doprovodný program (stánky s propagačními materiály, testování kol a elektrokol, diskuse o Singltreku Písecké hory, bezpečnost - …

Datum: 10.09.2016
Autor: Kub
  • Re: Na kole po Písku bezpečně

Tak hlavně ať se u té politiky nezpotíte... :-))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: ronda
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1

Že se nestydíš, takhle jim "kopat do hraček" :o)))
      Ale docela by mě zajímalo, kdo jim na tohle skočí. V Písku se přece jezdí na kole běžně :o)))

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: radka
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mě pobavil ten singltrek bez aut...

V Písku a okolí máme docela dost známých, tak já bych tam cyklistům přál, aby dál v pohodě jezdili jako dosud..

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: újezďák
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Partner na kolo, hory i pro život

včera
Ahoj, hledám partnera, který by chtěl se mnou sdílet jízdu na kole, chodit po horách, občas cestovat, zahrát si…

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
19.10.2017
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

195 cyklistů (21 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017