reklama

RychloOhře 2016

Klasika. Letní plány. Nejenom ty letní bývají zpravidla velice ambiciózní a bujné. 
I jsme tedy jednoho hezkého večera poseděli u grilování a shodli se s kamarády na tom, že bychom měli vyrazit na vodu - sjet řeku. Ohři. Protože proto.
... proč ten pitomec píše o svých vodáckých zážitcích na…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 08.09.2016
Autor: Nordkapp
  • Re: RychloOhře 2016

         

    Musím přiznat, že jsem se při čtení docela bavila. Ne kvůli tomu, že jsme Ohři jeli vloni (jeli jsme ji od pramene v Německu až do LTM), ale líbil se mi velice styl psaní! Konečně zase něco zábavného, ne jen suchý popis cesty a noclehů.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2016
    Autor: Peggy
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: RychloOhře 2016

           

      Taky mě to z toho důvodu bavilo.
      Nojo, ovšem to už je holt dar nenapsat jen popis cesty a noclehů. Když se o to občas pokusím, je to spíš křeč než něco ke čtení. :( Závidím.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2016
      Autor: petrp
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: RychloOhře 2016

         

    má to spád, je to zábavné a některé slovní obraty zařadím do svého slovníku :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2016
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: RychloOhře 2016

         

    Krásně se to četlo, ftipně napsané, má to spád. Pěkná cesta.

    Jen ty hrubice, ty mě občas z příjemného čtení vytrhovaly. Některé by šlo i považovat za „osobitý styl“, ale většina přece jen tahá za oči...

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: RychloOhře 2016

         

    Díky za inspiraci. Ohři zařadím do svého cyklokalendáře na příští rok. A celou, až k soutoku.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 12.09.2016
    Autor: vlakr
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: RychloOhře 2016

           

      Jel jsem to letos z Chebu k prameni a poté od pramene do Litoměřic. Kvalita cest značně proměnlivá (od perfektní asfaltové cyklostezky až po uzoučké pěšiny v polích nebo strmé kamenité a zarostlé polní cesty). Část stezky WUN15 v SRN v kvalitě stezky pro houbaře (mech, kořeny a slalom roštím). Oproti blogu celé za 2,5 dne, jednou spaní nadivoko, jednou kemp. Výhodou je velmi dobré značení v ČR (cyklo č. 6).

      Kdybych to měl někomu doporučit, nevím, co říct. Příčinou je právě ta velká nevyrovnanost infrastruktury začínající na rodinách s dětmi a končící u MTB nadšenců samozřejmě s lehkými sportovními koly bez bagáže. Pokud je toto problém, doporučuji blíže prostudovat trasu a vybrat si pro zdolání jen její část.

      Já to jel na konci srpna 2016, pařák a možnosti občerstvení v některých částech zoufalé. Obávám se, že kdo toto značil, nepočítal s tím, že to někdo bude chtít jet celé.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 14.09.2016
      Autor: MiBo
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: RychloOhře 2016

             

        Trasu Ohře jezdíme pravidelně z Chebu - Sokolov - K.Vary - Klášterec.Tam vlakem a zpět po ose .
        Vše kolem řeky po asfaltu pro kola ale úsek Vojkovice-Stráž nad Ohří je katastrofa a boj o zdraví.Kdo to zná tak ve Vojkovicích končí na vlakovém nádraží.Letos jsme jely od pramene Dunaje do Regensburgu a pokračovaly po Naabu do Marktredwitzu a napojily se na Ohři.Poznal jsem že úsek Vojkovice-Stráž n/O je Evropská ostuda kterou si navíc Karlovarský kraj na svých stránkách doporučuje pro rodiny s dětmi.
        Mam chalupu na teto trase/mimochodem 6/a lituji každého težce naloženého který tudy musel projet.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 14.09.2016
        Autor: lozin
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: RychloOhře 2016

             

        Jsme důkazem, že to je zvládnutelý (celý od pramene v Německu k soutoku s Labem) i s malými dětmi a bagáží.
        http://www.epastorek.cz/cykloexpedice/cykloohre...
        Pravda, jeli jsme to po Benátkách, takže děti kapánek namakané, ale nepřišlo mi tam nic vyloženě nesjízdné. Je fakt, že jsme si místy maličko pozměnili trasu, ale fakt jen na pár úsecích.
        Já myslím, že je to perfektní stezka. I kvůli té pestrosti. I proměnlivost krajiny. Navíc se z hor a kopců sjíždí k vinařským krajím ... mě to připadá fajn a dobře, že podobné stezky vznikají i u nás.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.09.2016
        Autor: Peggy
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: RychloOhře 2016

               

          Souhlas, trasu Cheb-Budyně n/O + domů jsem včera dokončil. Pěkná cesta bez nejmenších problémů, dobře značená, šikovná hospoda v Kadani na náměstí a špičková kavárna Mlsná koza v Žatci. O pivovarské hospodě U Zajíce v Kynšperku n/O ani nemluvím, ale spíš závidím místním, že ji mají.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.09.2016
          Autor: 51326
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
včera
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

398 cyklistů (9 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024