reklama

Čím nahradit akupack Fenix BT20?

Ahoj,
večer mi ukradli z kola před obchoďákem akupack k světlu Fenix BT20. Já vím, neměl jsem ho tam nechávat, moje vina. Žel jsem tam neměl pět let problém, tak jsem jen odpojil světlo a odnesl, a baterka zůstala.
Takže jsem bez akupacku a baterek 18650. Čím to nahradit? Zkusit sehnat nový origo kousek nebo to půjde vyrobit z něčeho jiného?

Případně někdo, kdo by měl na výměnu akupack z BT20 za ten na tužkové baterky pro BT10, co mám doma? :-)

mějte se :)
Brůča

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 07.09.2016
Autor: Bruca
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    Brnkni do Fenixu. Ale pospěš, mám pocit, že už dobírají zásoby, pokud už nedobrali. Když jsem akupack sháněl, tak v nabídce e-shopu už nebyl ale přes telefon jsme se domluvili. I futrálek přidali (není součástí !)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2016
    Autor: ronda
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

           

      Poslal jsem jim mail s dotazem, snad ještě budou něco mit...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    Hm, tak teď mi došlo, že mi ten hajzl cmajznul i záložní přední blikacku, kterou jsem vozil pro strýčka příhodu. Doprdeleprace

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    Možná by ti zdejší elektrokolisté tu baterku mohli postavit. Někteří se tváří jako mistři světa a tohle není těžká úloha.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.09.2016
    Autor: Brahma
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

           

      Konektor s víčkem z akupacku doma mám, třeba by to vážně šlo prepajet třeba na akupack pro solarstorm :)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.09.2016
      Autor: Bruca
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    Podle obrázku je to konektor se dvěma kontakty, takže se tam prostě přivede napětí a je to, ne?

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2016
    Autor: JendaH
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    Můžu ti dát tento šunt pokud by se to dalo využít:-)
    Pár let mně to tu leží nepouživáno v šupleti.

    https://www.youtube.com/watch?v=J7dEErZ8bEU

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

         

    tak už je objednáno. akupack, textilní obal a 2x 18650. zítra to budu mít a budu o 1200 chudší.
    a to se vyplatí :-)))

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 08.09.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

           

      Pošle ti to ten co to ukrad? :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 08.09.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

             

        Ty jo, že by kronium organizoval takovou podvratnou činnost, aby měli kšefty? To mě nenapadlo, měl jsem se zeptat :D

        O výměně těch baterek jsem uvažoval, už mají za 4 roky něco za sebou, k tomu mi jedna spadla a urval se z ní ten čip. Tak jsem ho primotal izolepou a jelo to dal, ale pořád jsem čekal, kdy mi to chytne.
        Takže mi možná udělali službu. Jen to textilní pouzdro ti zmetci krást nemuseli

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 08.09.2016
        Autor: Bruca
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Čím nahradit akupack Fenix BT20?

               

          Třeba to tomu lumpovi zahoří a chytne mu od toho dům. Sleduj černou kroniku :D

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 08.09.2016
          Autor: Brahma
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Nabíječka 18650

         

    ještě jeden dotaz - mám nabíječku Intellicharger i2 na 2 lionky, ale začal mě trochu zlobit jeden kanál - náhodně si ukáže, že je baterka nabitá, i když vím, že je vybitá :-D
    když ji vytáhnu a vložím znovu, tak nabíjí "normálně". ale třeba dneska blikala, že nabíjí přes celou noc a když jsem ráno baterku vytáhl a strčil na druhý kanál, tak hned zahlásila, že je nabitá. tak nevím, kde je chyba.

    nemáte nějaký tip na (ne moc drahou) nabíječku lion 18650? :-)

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 13.09.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Cyklistika z Prahy

včera
Ahoj, hledám cyklistku pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody, na pohodu

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky

Hledám: Kamaráda nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky
21.04.2024
Hledám kamaráda, nebo kamarádku na pravidelné vyjížďky, nejlépe z okolí Prahy 6.

Hledám: partnerku na kolo

Hledám: partnerku na kolo
19.04.2024
vysoký, štíhlý, aktivně sportující, mladšího vzhledu hledá sportovně založenou ženu na sdílení společných zájmů,…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

284 cyklistů (14 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024