reklama

Dovolená v Novohradských horách – na kole s 9 letým klukem

Následující blog není pokusem o beletrii, ale souhrn zkušeností ze sedmidenního puťáku na kolech. Snad pomůže někomu, kdo by chtěl absolvovat něco podobného...Záměr: Vyjedeme z domova, projedeme Novohradské hory a oklikou podél Vltavy se vrátíme zpět. Máme na to sedm dnů. Chceme se projet krásnou…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 16.08.2016
Autor: VLB
  • Re: Dovolená v Novohradských horách – na kole s 9 letým klukem

Dávám za jedna!
    (a kde jsou fotky?!)
    :-)

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 17.08.2016
    Autor: Airline
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Mame podobne skusenosti s restauraciou supinka v Treboni. Asi cena jedla reaguje na blizkost Rakuskych hranic a mnozstvo nemecky hovoriacich turistov.
    Inak velmi pekna tura.Je to krasny kraj.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: Jaroslav
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Třeboň, to je paráda. Mám tam naplánované 4 dny na začátku září. Jen je těžké se (ne)těšit :o)))
    Šupinu jsou škrtla už dávno. V Třeboni chodím zásadně k Rožumberský růži v Rožumberský ulici. Mají tam vždy rybí polévku, ryby na mnoho způsobů jsou luxusní a ceny jsou přijatelné. Pak nevynechám ani zmrzlinu na rohu náměstí a cukrárnu Jadran uprostřed náměstí :o)))

Když jsem si přečetla u druhého dne Suchdol – Hojná Voda tak jsem si hned říkala, jak jste zmákli ten dokopec :o)))
    Je opravdu výživný a vůbec se nedivím, že se mužstvo druhý den vzbouřilo :o)))

Jen je trošku škoda, že jste vynechali Terčino údolí – příjemné údolí a pod vodopádem je úžasné koupání.

Moc pěkný výlet. Hezky jsem si připomněla místa, kde jsem také byla.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

Já jsem to pochopil tak, že Terčino údolí nevynechali (když už byli i u toho vodopádu). Ale třeba se pletu.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
      Autor: Milosch

No jo, vždyť to tam píše, že obědovali v Terziině údolí. Tak to se omlouvám, to jsem četla nepozorně.

[ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 18.08.2016
        Autor: radka
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.

Hledám: Hledá se cyklistka nejen na kolo.
včera
Ahoj, hledám vážný vztah založený na lásce, věrnosti, důvěře a vzájemným porozumění. Chci Tě mít rád a Tvé srdce…

Hledám: Parťák nebo parťačka na kolo

17.10.2017
Hledám parťáka nebo parťačku na kolo o víkendu na pohodové ježdění,věk 50

Hledám: parťáka MTB těžší terén

Hledám: parťáka MTB těžší terén
17.10.2017
Pánové, hledám pohodového parťáka pro vyjížďky do těžšího terénu. 53 let z Prahy.
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

144 cyklistů (7 přihlášených)

Reportáž psaná na kole 1.

Jezdím do práce na kole. Pokud máte takového kolegu nebo kolegyni, prosím, ušetřete je soucitných pohledů a…
Martynka | 04.10.2017

Malý gurmánský výlet po jižním Walesu

Suchá předpověď počasí na poslední srpnový víkend, pondělí volné (bank holiday), příznivě načasované…
cyklo-poustevnik | 30.09.2017

Vodňansko

Do Vodňan jsem za svých více jak 50 let života prvně zabloudila loni v létě cestou na poutní místo Lomec, kde…
radka | 21.09.2017