reklama

MTB ráfky Campagnolo?

Ahoj, přítel přítele mého přítele nabízí kola Campagnolo s nábama Point Racing-na kotouče i na véčka. Nemáte s tím někdo zkušenosti? O těchle nábách sem ještě neslyšel, a pokud vm tak se Campagnolo specializuje na silničky a ne na MTB. Říká že původně stály 9tis....je to možný? A pokud s nima máte nějaký zkušenosti, tak jaký sou? Díkec

[ Zpět ]
Datum: 04.04.2006
Autor: Kelib
  • Re: MTB ráfky Campagnolo?

To se mi poměrně dost nezdá..
    Ne že by nějaký ráfek na sobě nemohl mít nápis Campagnollo...ale podle mne to Campagnollo nebude.
    Na oficiálním webu firmy Campagnollo jsou jen jedny kola s 26" průměrem..a to jsou Ghibli..ovšem ujišťuji tě,že na MTB by sis je nedal:-).Jsou to časovkářské disky..
    Co já vím,tam tato firma na MTB nic nedělá..

[ Zpět ]
    Datum: 05.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (Martin-Koala-Cakl (martincakl@seznam.xx))
    Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

No tak ty vis o Campagnolu celkem houno, anzto rafky Campanolo Zark vozim na horaku uz nekolik let a jsou prakticky neznicitelne... :P

[ Zpět ]
      Datum: 14.10.2008
      Autor: Neregistrovaný uživatel (Nihilist (nihil@novumsubsole.xx))
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0

tak je zřejmé, že mám mezery ve vzdělání - vsadil bych se, že campa na MTB nic nedělá už dlouhý roky, jejich sadu /y/ s otočnou rukojetí, ale pamatuji - to už bude dobrých, ať nekecám - deset, dvanáct let??

[ Zpět ]
        Datum: 14.10.2008
        Autor: vladaza

vyber prachy z kampeličky a upaluj pro kolo!

[ Zpět ]
    Datum: 05.04.2006
    Autor: Neregistrovaný uživatel (laik)
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: kamaradku pro jizdu na kole po sumave

26.06.2017
Uz me nebavi jezdit sam a tak bych rad nasel kamaradku ktera ma rada vylety hlavne na kole ale nebranim se ani…

Hledám: Společně nejen na kolo

26.06.2017
35 letý svobodný středoškolák hledá kamarádku pro společné vyjížďky

Hledám: spolu - zájezdy, výlety

23.06.2017
Ahoj, hledám cyklistu, cyklistku pro společnou účast na zájezdech, pro společné výlety. Pohodová jízda, žádné…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

298 cyklistů (24 přihlášených)

Galdhøpiggen 2017

Hirtshals se za obzorem ztrácí, Larvik se z moře vynoří, nám cestu krášlí změna, nad mořskou vlnou pěna, když…
Quatsch | 24.06.2017

Z Vrchlabí do Hřenska podél Labe

Jaro pokročilo, takže je čas na další cyklovýlet. Jako první letošní přišla na řadu jízda podél Labe z…
vlakr | 23.06.2017

Maďarsko cyklistům (ne)přející

Úvod Po několika zkušenostech s putováním na kolech (Graz - Břeclav, Praha - Brno, Linz - Znojmo, Šumava),…
fractal | 14.06.2017