reklama

Do Děčína

Autem jezdíme severní cestou přes Liberec nebo jižní přes Mnichovo Hradiště a Českou Lípu.Na kole jsem přijela do Děčína sama nebo s někým několikrát:- z Krušných hor přes Děčínský Sněžník- z Krásné Lípy Kyjovským údolím a údolím Kirnitzschtal- z českého Nordkapu přes Sebnitz - z Jedlové přes Bad…

[ Celý text ] [ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 15.08.2016
Autor: Quatsch
  • Re: Do Děčína

         

    To vypadá jako by všechny cesty vedly k nám :o)

    Hele, od Janské do České Kamenice se dá vynechat ten hnusnej kopeček a projet Rabštejnský údolí (asfaltka): https://mapy.cz/s/YzZR

    A jinak závidim ty dálavy, já se motám jen okolo komína.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2016
    Autor: PepikW
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Děčína

           

      No nevím, kudy pojedu příště :) Už jsem si říkala, že by se babička mohla zas přestěhovat. Ještě jsem teda nebyla v německém Erzgebirge, ale to by byla oklika větší.
      Dálavy ... jela bych. Motám se taky kolem komína a už mi fakt došly realizovatelné nápady.
      U Janské jsem jednou čekala na děti, nechtělo se mi s nimi do podzemí. Nyní jsem se ocitla v Janské podruhé. Tvé doporučení si poznamenám. Kopečků tam bylo více! Až od Panské skály byl pak první (krátký) kolem zámku v Mnichově Hradišti a pak až před cílem. Já to mám odevšad domů do kopce :(

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 16.08.2016
      Autor: Quatsch
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Do Děčína

             

        Ještě ti chybí příjezd přes "opičí hory", tedy Verneřické Středohoří: Úštěk (Helfenburk)-Lovečkovice-Verneřice-Bukovka-Rychnov-Lesná-Chlum (rozhledna)-DC.
        Našly by se i další možnosti a všechno zaručeně z kopce :o)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 16.08.2016
        Autor: PepikW
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Do Děčína

               

          Víc kopců bys tam neměl? :D
          Už jednou jsem se nachytala na cyklo přes Bořetín. To radši pojedu v noci po hlavní.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 16.08.2016
          Autor: Quatsch
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Do Děčína

                 

            Ale ty výhledy :o)))

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 16.08.2016
            Autor: PepikW
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Do Děčína

                   

              Výhledy bych potřebovala na zítra nebo pozítří při úplňku, ty tvé jsou moc daleko.
              Ještě jsem měla v záloze Českou bránu, ale to už by se nám cesta časově protáhla.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 16.08.2016
              Autor: Quatsch
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Do Děčína

           

      Na Plzeň, Vávro, na Plzeň, před vinárnou Jitřenka, tam je náš cíl.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 18.08.2016
      Autor: abernathy
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Děčína

         

    Moc pěkná fotoreportáž, hodně míst se mi připomnělo, že už jsem tam docela dlouho nebyl.

    Ta rozblácená cesta okolo Labe má kouzlo v tom, že pokud tam člověk vleze na molo proti tomu kostelíku, tak získá úžasný pohled na České středohoří.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2016
    Autor: petrp
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: Do Děčína

         

    Rychlý report a moc pěkné fotky.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 16.08.2016
    Autor: radka
    Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

297 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024