reklama

jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ? mám vybrané toto http://www.mojekolo.cz/ghost-sona-2-black-red... a nebo http://www.mojekolo.cz/ghost-kato-1-black-red...

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 09.08.2016
Autor: Drobek91
  • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

         

    Možná to nevidím správně, ale: napřed shoď několik desítek kil jinou cestou, než na kole, a poté si pořiď teprve šlapací vehikl, který nebudeš tak rasovat, a budeš si moci každou cestu náležitě prožívat, nejen jako dřinu o život. Ale dělej jak umíš, seženeš kolo pro nadměrné, ale co z těch cest budeš mít, když ujedeš jen několik kiláčků?
    Držím palce v další cestě životem.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2016
    Autor: Pepíček
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

           

      > seženeš kolo pro nadměrné, ale co z těch cest budeš mít, když ujedeš jen několik kiláčků?

      Mám 118 kilo, takže ne zas o tolik míň než tazatel, a sobota-pondělí jsem byl z Prahy na Šumavě a zpět (315 km). Jistě s mnoha borci tady se to nemůže rovnat, ale přijde mi to víc než „jen několik“.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2016
      Autor: JendaH
      Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

           

      A co když "Drobek" měří dva metry plus?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2016
      Autor: hekynen
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

             

        já měřím 188cm

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2016
        Autor: Drobek91
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

           

      Díky za tvé rady jak hubnout jinou cestou ale na to jsem se neptal , ptal jsem se jaké koupit kolo :-) mám výšku 188 cm a 135 kg

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2016
      Autor: Drobek91
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
  • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

         

    Měl jsem kdysi 148kg a jezdil jsem s radostí a požitkem. Nebyt kola tak už dávno nežiju.
    Neposlouchej hloupe rady napřed zhubnout a pak jezdit.
    Jezdi a hubni, půjde to pomalu, bude to bolet ale nevzdávej to, výsledek se dostaví.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 09.08.2016
    Autor: Bobbob
    Hodnocení: +7 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

           

      Takže jaké kolo mě doporučuješ koupit ? na 188cm výšku a 135 kg váhy ?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 09.08.2016
      Autor: Drobek91
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

             

        Z těch dvou, co jsi dával odkaz, určitě to druhé. Má aspoň hydraulické brzdy. A na tvoji výšku bude lepší 27,5" než 26". Ale ostatní bída, ale to se dá za ty peníze čekat.
        U tvoji váhy počítej s tím, že přední vidlice bude mít brzo vakl a kola taky dostanou dost zabrat. Až kleknou, necháš naplást něco pevnějšího.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2016
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

             

        Jak píše níž Jarda, lepší je ta 27,5". Ale na tebe by byla ještě lepší 29", ale tam to cenově asi vychází ještě "hůř".

        Za ty prachy ovšem nečekej žádné zázraky.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2016
        Autor: hekynen
        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

               

          Tak díky za rady , cením si toho :-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 09.08.2016
          Autor: Drobek91
          Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: jaké kolo vybrat pro cca 135kg cvalíka do 13000,- ?

             

        Osobně bych šel do meridy
        http://www.merida-bike.cz/horska-kola/bigseven...

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 09.08.2016
        Autor: Bobbob
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Kamarádku

16.04.2024
Samotnému se jezdí špatně,hledá se holka na kolo,na věku nesejde.

Hledám: Další parťáky do skupiny - cykloturistika

16.04.2024
Ahoj, hledají se další cyklisté do party z Pardubic a okolí … Věk cca 50 - 60r. … Na pohodu :-)…. WhatsApp 737 184…

Hledám: Parta cyklistů z Prahy

15.04.2024
hledá další do party. Od dubna do září jezdíme 1x za měsíc víkend natěžko, v srpnu máme cykloexpedici na 14 dnů.…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

310 cyklistů (8 přihlášených)

Z Linze do Budapešti přes Alpy

Linz - Budapešť, 2. - 14. 7. 2023 Po velkém úspěchu s cestou z Bratislavy do Splitu a mém sólu kolem Polska,…
Monolema | 16.04.2024

Podél sobích plotů a přes březové lesy až do nitra bažin

Evropská dálková trasa E1 Evropská dálková trasa E1, nebo jen E1, je jednou z evropských dálkových tras…
šíp | 14.04.2024

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024