reklama

Invazivní druhy

Podle posledního výplodu EU máme vyhubit invazivní, nepůvodní druhy.

http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/zacina...

Jako uvědomělý Euroobčan se táži, je morče a morčák původní druh?

[ Reagovat ] [ Zpět ]
Datum: 05.08.2016
Autor: Jindra8526
  • Re: Invazivní druhy

         

    Vzhledem k tomu, ze nemecky je to meerschwein, a my more nemame, tak je to ocividne privandrovalec

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2016
    Autor: Bruca
    Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Invazivní druhy

           

      Ale on je Pan Mořské Prase, takže je to imigrant a nikoliv nějaký zoologický druh. Je ovšem otázka zda je to legální či ilegální imigrant.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2016
      Autor: Brahma
      Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
  • Re: Invazivní druhy

         

    Tak jak pozoruji tvé bezduché přízpěvky zůstávají bez odpovědí. Bez mé osoby to tady nemá vůbec odpych.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2016
    Autor: Don.Morcak
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -7
  • Re: Invazivní druhy

         

    Morčák je přece druh kachen. :-)
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Mor%C4%8D%C3%A1k

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 05.08.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
    • Re: Invazivní druhy

           

      Konečně to někdo objevil. Také. Ale význam slova je skrytý, ani morče, ani kachna.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2016
      Autor: Don.Morcak
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Invazivní druhy

             

        Hele, ješito, všiml sis, že dotaz zněl na morčáka a nikoliv Morcaka, tedy Don.Morcaka ? Svět se kolem tebe fakt netočí.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Autor: ronda
        Hodnocení: +10 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Invazivní druhy

             

        Don Quijot ... na vychrtlé herce Rocinantě se chystá do světa. Blázní a ještě ani nevyjel.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Autor: Quatsch
        Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Invazivní druhy

               

          ani neumíš pořádně napsat Quijote
          jsi nevzdělaný barbar

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2016
          Autor: Don.Morcak
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Na začátku věty se píše velké písmeno a na konci se píše tečka.

            Jsi nevzdělaný barbar.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2016
            Autor: hekynen
            Hodnocení: +11 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Don Morcak nemusí on je přece don:-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              když už tady probíráme češtinu, tak to co jsem psal nahoře nebyly věty

              a proto nezačínaly velkým písmenem a nekončily tečkou

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Don.Morcak
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
              • Re: Invazivní druhy

                     

                Tak co to tedy bylo, ty sloveso!

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.08.2016
                Autor: Quatsch
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Invazivní druhy

                       

                  V jeho případě bychom měli zavést nový druh - výkřiky.

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.08.2016
                  Autor: radka
                  Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Měla jsem ti to napsat foneticky. A nebo jak je uvedeno níže.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2016
            Autor: Quatsch
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Invazivní druhy

               

          Don kokot by bylo trefnější:-)

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2016
          Autor: Bobbob
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Nechápu, proč tady pořád všichni dokola opakují ty trapné a stupidní hlášky, jako nyní předvádí bobbob.
            To máte tak nízkou inteligenci, že nedovedete vymyslet něco lepšího, trochu originálnějšího.

            Pořád jen samé urážky a bezduché výkřiky poloopic z pralesa. nebo otřepané vtipy, které již nikomu nepříjdou vtipné. Možná tak hekynenovi a smrťákovi, ale u nich to člověk pochopí, protože né všem bylo dáno. Někomu naopak sebrali.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2016
            Autor: Don.Morcak
            Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Nebuď takovej cíťa, to je takový moravský smalltalk. Není v tom nic urážlivého...

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Radler
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
              • Re: Invazivní druhy

                     

                Cíťa, to já jsem. A to moje ego, na které si nedám sáhnout. To je teprve něco.

                Připravuj se na moldávii, povezu ti pití a jídlo, abys mohl jet nalehko.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.08.2016
                Autor: Don.Morcak
                Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
                • Re: Invazivní druhy

                       

                  JJ, machrovat dovedeš excelentně:-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.08.2016
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                  • Re: Invazivní druhy

                         

                    Člověk nabídne Velkému Cyklistovi, že mu poveze jídlo a pití během cesty, nezištně, která je o ničem, protože je skoro celou cestu po rovině a ten Velký Cyklista to považuje za machrování.

                    Navíc by Velký Cyklista určitě jel pořád minimálně třicítkou, protože to Velcí Cyklisté dělají, že, takže bych na něj ani nemusel čekat.

                    Neboj se, více jak 200 kilometrů denně se nepojede. To zvládněš, je to o ničem. Tak to nezamlouvej a připravuj se.

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 06.08.2016
                    Autor: Don.Morcak
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
                    • Re: Invazivní druhy

                           

                      Nabízel jsi to Radlerovi ne?

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 06.08.2016
                      Autor: Bobbob
                      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              To co jsem napsal nebyla věta a tak to není aní urážka:-)

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Bobbob
              Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Invazivní druhy

                     

                No jasně, ještě abys byl tak schopen vytvářet věty. To po tobě nemůžeme chtít.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.08.2016
                Autor: Don.Morcak
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                • Re: Invazivní druhy

                       

                  Nemůžeme kdo, ty a tvé posraté ego?:-)

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 06.08.2016
                  Autor: Bobbob
                  Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Asi tě smáznu, bavíme se o invazivních druzích v EUbactyvto jen zapleveluješ a činís neíitelným

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Invazivní druhy

           

      Nebo by to mohlo mít něco společného s morkama (krůtama). :-)

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 05.08.2016
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Invazivní druhy

             

        Krůta také ne. Stále samá voda.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 05.08.2016
        Autor: Don.Morcak
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
        • Re: Invazivní druhy

               

          Krůta, krocan, morčák = nepůvodní druhy.
          Hybaj z EU

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 05.08.2016
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Invazivní druhy

           

      Tak mi to konečně dochází - za pomoci Malého Jardy a devíti Guinessů.

      Okurková sezóna, nuda, Morčák tu hodil novinářskou kachnu o Australii, Finsku a Peru.
      Aby nebyla nuda.

      Chvála Morčákovi!

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2016
      Autor: Jindra8526
      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Invazivní druhy

             

        Je to prostě kachna :-)

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Invazivní druhy

               

          Ale Pánové a Dámy, jaká kachna.

          Před chvíli jsem si prostudoval výtah a seznam nemocí, které hrozí v džungli a udělalo se mi špatně.

          Nevěřili byste tomu, ale asi mám svrab za noze, na břiše mi se mi objevili nějaké červené pupence a je mi špatně, možná to bude mor. A ten komár, co jsem ho před chcvílí spálil zapalovačem mě určitě uštknul a nakazi mě žluztou zimnicí. Mám příšernou žízeň.

          Asi pojedu do krákorámu. Tam je jen žloutenka, tyfus, mor, a podobné neškodné drobnosti. Džungle mě začíná děsit, přestože sem se tam chtěl vždycky vydat.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2016
          Autor: Don.Morcak
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Tropické nemoci se jen zřídka vyskytují u osob, co v tropech nebyli.

            Ona to není prdýlka, náš evropský organismus není připraven na střet s jiným prostředím, proto ta očkování. A naopak, lidi tam nejsou připraveni na naše choroby, jenže na ty sere pes, že DonMorčáku...

            Ale je tu naděje!
            Díky Frau Merkel, budeme mít šanci si vybudovat imunitní systém na tropické choroby i u nás, ve střední Evropě.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2016
            Autor: Jindra8526
            Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
        • Re: Invazivní druhy

               

          Celej den pod mrakem, holky někde nakupovali, sedím tu u bazénu a nudím se.

          3 hodiny frániny na Memrise, už ráčkuju i ve slovech bez r.

          A tu spása!
          Kachna!
          Chvála mu!

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 06.08.2016
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Jsi u vody ? Tak buď ve střehu, krokodýlové jsou zákeřní a přicházejí hlavně k večeru. A taky pozor na denghu, ráno a večer, komáři létají ve dne, tak ať nedostaneš horečku.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 06.08.2016
            Autor: Don.Morcak
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Z toho co napíšeš, tak mám občas dojem, že ty už ji snad máš.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Hodnocení: +6 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Invazivní druhy

                     

                Spíš bych si tipla na levnej matroš.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 06.08.2016
                Autor: radka
                Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Tady jsou největším nebezpečím fakt komáři.

              Bazén je hned pod oknem, ale v něm krokodýl nepřežije, Jorje tam nalil kýbl něčeho jako je savo včera večer a mám pocit, že to zabije vše živé co se tam ponoří alespoň dalších 24 hodin.

              Proti komárům mám nějakou tu sračku v zásuvce, funguje, teda ta jejich. Naši sračku ti komáři ignorují, jdou to náckové

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 06.08.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
      • Re: Invazivní druhy

             

        Na Airlinova páteční témata dost slabota.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Autor: radka
        Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
  • Re: Invazivní druhy

         

    Fakt invazivní druh, asi 6 nebo 7 témat o tomtéž:

    Shrnu:
    Jste zaprděnci co si troufnou tak do nudné Evropy, já pojedu do Amzonie, jen nevím na čem a jak.

    Poraďte mi, ale jen to, co chci slyšet.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 06.08.2016
    Autor: Jindra8526
    Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Invazivní druhy

           

      Všichni zaprděnci nejsou, aly ten zaprděnec jsi. No protože nikam jinam nejezdíš a protože se bojíš a jsi pohodlný. Tak proč to pořád tak omlouváš.

      Místo závidění se připrav a vyraž. Možná by bylo lepší nudit se v amazonii na projížďce, než někde u chlorovaného bazénu s mrtvými piraněmi a krokodýlem přiotráveným v houští.

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 06.08.2016
      Autor: Don.Morcak
      Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -6
      • Re: Invazivní druhy

             

        Nemám rád hady, komáry, a jiná hovada, tropický prales mě neláká, nepřitahuje a to vůbec ničím.

        Mám rád svojí paní, a tak těch 14 dní na pláži dopoledne, a u bazénu odpoledne, přežiju bez reptání a aj si odpočinu, protože jinak jsem furt někde na cestách. Na chvilku se zpomalým, jako všichni místní, pozdravím s kamarády, myslímnsi, že letos jsem tu už 20tý rok, tak jich tu pár mám.


        Dneska jsem si na trhu koupil trochu ryb a mariscos, a udělal holkám specialitu ze sousední Gandíe, jmenuje se to fideuá...

        Bašta.


        Tak co bych zrovna tobě asi tak moh závidět. Neschopnost ujet pár kilometrů bez motoru? Velké plány co nikdy neuskutečníš?

        Dej si placku na čelo, plantážníku, pravím s Rychlonožkou.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 06.08.2016
        Autor: Jindra8526
        Hodnocení: +8 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
  • Re: Invazivní druhy

         

    Nevím, proč to vůbec dáváš do bezpečnosti na kole. Ale otázkou je, jak to s těma tvýma cestama je. Ale to je jen tvoje věc.
    Jinak nepůvodní druh a invazivní druh není totéž. Jsou nepůvodní druhy, které nejsou invazivní, nebo lépe řečeno, tam, kam byly dovezeny invazivní nejsou.
    Samozřejmě u nepůvodních druhů nevíš, zda bude nebo nebude invazivní. Proto jsou takové restrikce.

    [ Reagovat ] [ Zpět ]
    Datum: 07.08.2016
    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
    • Re: Invazivní druhy

           

      Opět nečetl a přesto rozmrazil...

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2016
      Autor: radka
      Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -3
      • Re: Invazivní druhy

             

        Smutný je, že v českých novinách, vyjma pár výjimek, jako jsou Britské listy, si libují v překrucování faktů.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 07.08.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Invazivní druhy

               

          Až ty jednou z těch BL procitneš, to bude zklamání...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.08.2016
          Autor: radka
          Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
          • Re: Invazivní druhy

                 

            Hele, pan Čulík je jeden z mála zodpovědných českých novinářů. Samozřejmě ty briské listy dělá pár lidí a ještě víceméně dobrovolně, takže tam nemůže být všechno. Nicméně jsou to lidi, kteří nechtějí, aby lidi žili ve lži, na rozdíl od vás.

            [ Reagovat ] [ Zpět ]
            Datum: 07.08.2016
            Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -5
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Jasně...
              A teď tu o tý červený karkulce.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.08.2016
              Autor: radka
              Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
              • Re: Invazivní druhy

                     

                V jedné rodině žila jedna hodná a milá dívenka. Každý ji měl rád, ale maminka s babičkou ji milovaly ze všech nejvíce. Babička jí ušila červený čepeček a podle něj jí začali říkat Červená Karkulka. Babička bydlela na samotě u lesa. Široko daleko nebyla žádná jiná chaloupka a babička se tam starala o lesní zvířátka.

                Jednou v létě maminka napekla koláče, do košíku přidala láhev vína a řekla Karkulce: „Babička má dneska svátek. Vezmi košík a zanes to k babičce do chaloupky. Ale jdi rovnou, ať se v lese nezatouláš!“ Karkulka pokývala hlavou a zvesela se vydala na cestu.
                Poskakovala, až se jí copánky házely po zádech. Brzy se dostala do lesa, šlapala po měkoučkém mechu, až došla k potůčku. Bylo horko, a tak Karkulka neodolala, zula si boty a začala máchat nožky ve studené vodě. Vtom se před ní rozhrnulo křoví a proti Karkulce vyšel vlk. „Dobrý den, Karkulko, kampak jdeš?“ zeptal se. Hlas mu skřípal, přestože se snažil mluvit dobrácky, aby Karkulku nepolekal.
                Ale Karkulka nikdy vlka neviděla a myslela si, že to je veliký pes. Proto se nic nebála a povídala vlkovi: „Jdu k babičce do chaloupky v lese. Má dnes svátek, a tak jí maminka upekla koláče.“ „Chceš ochutnat?“ nabízela vlkovi. Ten si přičichl ke košíku a ušklíbl se. „Maso nemáš?“ zeptal se znechuceně. „Nemám,“ odpovědělo děvčátko. „No, nevadí, koláč si nechám k večeři,“ řekl vlk. V duchu už ale přemýšlel, jak by dostal Karkulku „A kdepak bydlí tvoje babička?“ „Ty to nevíš?“ divila se Karkulka, „přece v chaloupce za lesem. Půjdeš kousek podle potoka, potom zahneš doprava a už tam budeš.“ „Tak víš co, Karkulko, budeme závodit,“ navrhl vlk. „Ty půjdeš dolů kolem potoka a já proti vodě. Schválně, kdo bude u babičky dřív Karkulka se jen zasmála, popadla košík s koláči a vínem a vydala se na cestu.

                Vlk šel kousek opačným směrem, ale za chvíli skočil do houští a hnal se křovím rovnou na kraj lesa. Za chvilku už stál před babiččinou chaloupkou a klepal na dveře. „Kdopak to je?“ ozvalo se zevnitř. „To jsem já, Karkulka,“

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.08.2016
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
              • Re: Invazivní druhy

                     

                zavolal tiše vlk. Babička se už nemohla vnučky dočkat a otevřela dveře. Vlk se na ni vrhl a najednou ji spolkl. Potom si dal na hlavu její čepec, nasadil si na nos brýle a lehl si do postele. Vzal si babiččinu knížku a dělal, že čte.

                Karkulka se zatím v lese honila za motýly, sbírala maliny, až konečně došla k chaloupce. Zaklepala na dveře a zevnitř se ozval chraptivý hlas: „Kdopak to ťuká?“ Karkulka se zarazila, ale pak odpověděla: „To jsem já,babičko, vaše Karkulka.“ „Pojď dál, děvenko, je otevřeno. Karkulka vešla dovnitř, a když spatřila vlka, podivila se: „Babičko, máte takový divný hlas.“ „I nediv se, děvče, napila jsem se studené vody a teď trochu stůňu.“ Karkulka tedy vyřídila pozdrav od maminky, postavila na stůl košík a šla dát babičce pusu. Ale jak ji uviděla zblízka, vylekala se: „Babičko, vy máte velké uši!“ „To abych tě lépe slyšela.“ „A babičko, vy máte velké oči!“ „To abych tě lépe viděla.“ „Ale babičko, vy máte velké zuby!“ podivila se Karkulka naposled. „To abych tě lépe mohl sníst!“ zařval vlk, vyskočil z postele a Karkulku spolkl! Jenže ta dvě veliká sousta ho velmi tížila. Svalil se zpátky do postele a tvrdě usnul.

                Za malou chvíli šel kolem chaloupky myslivec, babiččin známý. Zevnitř uslyšel podivné chrápání, a tak se podíval oknem dovnitř. Vidí tam vlka s velikým břichem, jak chrápe v babiččině posteli. Na nic nečekal, vběhl dovnitř a tesákem rozpáral vlkovi břicho. Z něj vyskočila Karkulka, za ní babička, obě živé a zdravé. Vlk zatím stále spal jako zabitý. Společně mu nasypali do břicha kamení a znovu ho zašili. Pak se schovali do kouta a čekali, co se bude dít.

                Vlk se za chvilku vzbudil a zaskuhral: „To mám ale žízeň!“ Dovlekl se ke studni, nahnul se nad ni a kamení ho stáhlo dolů. Žbluňklo to a vlk se utopil. Babička pak pohostila myslivce vínem a koláči, najedli se a myslivec Karkulku odvedl domů. Pro jistotu, kdyby zase potkala nějakého vlka.

                [ Reagovat ] [ Zpět ]
                Datum: 07.08.2016
                Autor: Bruca
                Hodnocení: +3 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Invazivní druhy

                       

                  Po tobě nikdo nic nechtěl!!!

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.08.2016
                  Autor: radka
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                  • Re: Invazivní druhy

                         

                    Vy ženský prostě nevíte, co chcete. První napíšeš, že "teď tu o červený capce", a když ti ju člověk pošle, tak zase špatně. :D

                    [ Reagovat ] [ Zpět ]
                    Datum: 07.08.2016
                    Autor: Bruca
                    Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                    • Re: Invazivní druhy

                           

                      Jo, ale to bylo na palmiče.

                      [ Reagovat ] [ Zpět ]
                      Datum: 07.08.2016
                      Autor: radka
                      Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
                      • Re: Invazivní druhy

                             

                        Já věděl, že tě to potěší :o))

                        [ Reagovat ] [ Zpět ]
                        Datum: 07.08.2016
                        Autor: Bruca
                        Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
                • Re: Invazivní druhy

                       

                  Ta Karkulka byla fakt echt xenofobní rasistická p*ča!!

                  [ Reagovat ] [ Zpět ]
                  Datum: 07.08.2016
                  Autor: hekynen
                  Hodnocení: 0 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
            • Re: Invazivní druhy

                   

              To by se snad dalo i omluvit kdyby to dělali z donucení.
              Že to dělají dobrovolně je snad ještě horší, dobrovolně napíšou co se po nich požaduje a dostanou zaplaceno.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 07.08.2016
              Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé 0
            • Re: Invazivní druhy

                   

              Čulík je manipulátor, zpětně mění a komentuje autorské texty.

              To že je levičák mi nevadí, vadí mi, když čtu, podepsané mým jménem, texty, které jsem nenapsal.

              A vadí mi to tolik, že jsem do BL přestal psát dřív, než ty ses naučil číst.

              Tak zaroluj frajere.

              [ Reagovat ] [ Zpět ]
              Datum: 10.08.2016
              Autor: Jindra8526
              Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
        • Re: Invazivní druhy

               

          Těžko překrucovat, když o tématu neBLemcnou ani slůvko :
          https://www.google.cz/search?q=+%2Bsite:blisty...

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 07.08.2016
          Autor: ronda
          Hodnocení: +4 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
    • Re: Invazivní druhy

           

      To jsi zase zdrhl z léčebny anebo ti dali, omylem, vycházky?

      [ Reagovat ] [ Zpět ]
      Datum: 07.08.2016
      Autor: hekynen
      Hodnocení: +1 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -1
      • Re: Invazivní druhy

             

        No, na uzavřený pavilon bys patřil spíš ty.
        Pravda, že by ti to nepomohlo, ale alespoň by byl od tebe na dobro pokoj.

        [ Reagovat ] [ Zpět ]
        Datum: 10.08.2016
        Hodnocení: +2 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -4
        • Re: Invazivní druhy

               

          Ty jsi kandidát ba "zastřelen na útěku".

          Šmejdi tvého typu hsou světu nebezpeční, a to beze srandy.

          [ Reagovat ] [ Zpět ]
          Datum: 10.08.2016
          Autor: Jindra8526
          Hodnocení: +5 Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé Hlasovat mohou jen přihlášení uživatelé -2
Nastavte si vlastní barvu pozadí:
Seznamka

Hledám: Na kole z Prahy do přírody

24.03.2024
Ahoj, hledá se cyklistka pro spolujízdy z Prahy ven na kolo, víkendy nebo dle dohody

Hledám: cyklistku co má hodně volného času

14.03.2024
Hledá se cyklistka na Jónské ostrovy od 7.5. do 13.6. Pobyt v domě přímo u moře, dvě horská elektrokola k…

Hledám: Island, s kolem nebo bez

08.02.2024
Neplánuje někdo letní cestu na Island bez cestovky, s kolem nebo bez? Nemá někdo zkušenost s objetím ostrova na…
[ Nahoru ]
e-mail:
heslo:
  zapamatovat

NaKole.cz se právě projíždí

311 cyklistů (11 přihlášených)

Srpen 2023 – okolo Otavy

Letošní zahraniční výlet nám nečekaně zrušily zdravotní problémy, musely jsme se z cesty vrátit. Po…
Aar | 23.03.2024

Dámská 2023 – okolo Ašského výběžku k nejzápadnějšímu bodu ČR a ještě kousek dál

Letošní Dámská je prémiová, protože tuhle tradici držíme už od roku 2003. Jen jeden rok jsme vynechaly, v…
HMS | 19.03.2024

Jižní hranice

„Tak jsem tady Panímámo, dřív to nešlo.“ Oblíbený citát můj a mého bratra, mně vytanul na mysli 8. září 2023,…
Stanley58 | 02.01.2024